fTlensenllnq.nl Floris OvsrJader] Rina Hoogerwerf 20 I Dinsdag 29 september 2009 kijk ook op Op 28 september 2009 is onze zoon geboren! Broertje van Flavio Jan-Jaap Corré en Mirjam van Wouwe Vuurtoren 30, Middelburg De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Hij laat mij rusten in groene weiden en voert mij naar vredig water... Psalm 23 Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebbén wij afscheid genomen van ons moeder echtgenote van Hans Bergmans voorheen echtgenote van Chris van Gooi f Bruinisse, 10 mei 1928 f Eindhoven, 22 september 2009 Kees en Marga Ineke en Jos Gerdina en Riet Roerdompstraat 3, 5702 LG Helmond Volgens de wens van ons moeder heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. V> Degene waar hij van houdt, laat hij achter En van wie hij hield, gaat hij naar toe Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame pa en trotse opa Edmond Leonard Germain Broeckaert Mon weduwnaar van Jenny Helena Josephina Maria de Coninck Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Hulst: Claudia en Aloys Mannaert-Broeckaert Paul en Suzan Koen en Simone 26 september 2009 Correspondentieadres: Wagnerstraat 5,4561 VE Hulst U kunt afscheid nemen van Mon in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 30 september van 18.00 tot 18.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 1 oktober om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in Restaurant De Ster, Over- damstraat 7 te Hulst. 't Zijn de kleine dingen die het doen Verdrietig, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Franciscus Johannes Corduwener t Middelburg 27 september 2009 ?V Amsterdam 27 maart 1936 Middelburg: Ali Corduwener-Rintjema Zierikzee: Marieke en René Robert Fenna Oosterbeek: Remco en Marieke^ Menno Hessel Breda: Erik en Chantal Roos Lot Nieuwerkerckeplein 14 4335 ES Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 2 oktober om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. hij hield van de polder, het weidse land daaraan had hij zijn hart verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd Na een leven in eenvoud en hartelijkheid voor allen die hij kende is na een kortstondige ziekte overleden onze lieve broer, zwager, oom en oud-oom Jan Pieter de Jonge 28 augustus 1930 t 27 september 2009 A.J. de Kraker-de Jonge - in herinnering- P. de Kraker - in herinnering - J.J. Oppeneer-de Jonge A. Oppeneer - in herinnering - Betsie en Danny - Andrea, Bianca David en Nellie - Marvin, Jordy en Marietta Bram en Conny - Dennis, Wouter, Céline Leun en Tonny - Yvonne, Sandra Correspondentieadres: Oostelijk Bolwerk 118 4531 GVTemeuzen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 1 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis er gelegenheid tot condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2. Woensdag 30 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'Zorgsaam en 'De Molenhof voor de liefdevolle verzorging. Na een periode van afnemende gezondheid, is toch nog onverwacht overleden Piet de Bie vader van onze goede-vriend Maarten. Wij wensen Ineke, Maarten en Andrea, Ad en Brenda veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bas-Jan Manuela Maurice Eveline Michael Patricia Robert Saïtia Opa Broeckaert Opa, het was altijd gezellig eii leuk. Het was altijd een feest als we bij jou waren. Lieve opa, we gaan je missen. Paul en Suzan Koen en Simone Met ontsteltenis hebben wij vernomen dat op vrijdag 25 september 2009 is overleden onze medebewoner, de heer Piet de Bie Wij denken aan hem als een rustige en prettige bewoner. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de bewoners van "Het Bastion" Strandwal Vlissingen Herinner mij maar niet in sombere dagen Als wolkenluchten licht verjagen Herinner mij in stralende zon Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Zijn laatste jaren waren niet zoals hij zich die zou hebben gewenst. Met zijn overlijden is daar nu een einde aan gekomen. Onze dierbare vader en opa fWisn t Pc/tri er cfP(Z/e/?i Qfa/iiël is na een kortstondig ziekbed op de leeftijd van ruim 83 jaar van ons heengegaan. gehuwd met Ina Schrier - Schrier t 4 maart 2007 Sliedrecht: Elly en Kees de Visser - Schrier Marina en Peter Jan Willem en Haitske Ralph en Daniëlle Biezelinge: Ko Schrier en Ellen de Hond Fabiënne Remon Biezelinqe: Ab Schrier en Frances van Hove Rob Kapelle, 28 septembër 2009 Correspondentieadres: Biezelingseweg 1, 4421 KN Biezelinge Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 1 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcdntrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Een samenzijn voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden op vrijdag 2 oktober om 13.15 uur in "De Vroone", C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Vroone". Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons erelid 'Wim Fc/rie/' Wij wensen de familie kracht en sterkte toe. Bestuur en leden van de Toer- en Trimclub Kapelle '79 Tot onze diepe droefheid is na een kortstondige ziekte, toch nog onverwachts, door de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde, zorgzame vader en opa Willem Pieter bij de Vaate sinds 1996 weduwnaar van Jacomina den Boer in de leeftijd van 87 jaar. Marien bij de Vaate - in herinnering - Wim Joke en Marcel Ina Nella van der Wielen-bij de Vaate Chris van der Wielen Bert en Lenneke Wim en Mandy Rinus Oosterland, 27 september 2009 Lange Achterweg 12 Correspondentieadres: Sluisweg la 4306 NG Nieuwerkerk Vader is opgebaard bij ons thuis, daar is gelegenheid tot condoleren op woensdag 30 september van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag I oktober in de kerk van de Ger. Gemeente, St. Joostdijk II te Oosterland, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 11.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de kerkzaak Geen bloemen De HEERE nam van onze zijde weg onze zeer geliefde zwager en oom Willem Pieter bij de Vaate Weduwnaar van Jacomina bij de Vaate-den Boer Uit aller naam: Familie den Boer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50