4r. Familieberichten D3i)!ihHiufëir)s> (f| (DensGntlnq.nl 7 de G e dMsiJlüriSJIIJ de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Colofon Familieberichten De Ui tvaart Informatie Hulplijn (fkt) opzegaienst 26 I Dinsdag 29 september 2009 kijk ook op don 't believe in if anymore. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid moeten nemen van... Gerard Planken echtgenoot van Marie-Louise Lambert A Rotterdam 14-07-1945 t Terneuzen 27-09-2009 Hulst Marie-Louise Lambert Hulst Mevrouw A. Lambert-Lossie Tilburg Martijn Planken en Daniëlle Gordens Sas van Gent Wouter Planken en Vanessa Vermunt Familie Planken Familie Lambert U kunt afscheid nemen van Gerard in het uitvaartcentrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 1 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 2 oktober om 14.00 uur in de Basiliek H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraaf plaats, Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. U kunt uw condoleance ook richten aan gjplanken@zeelandnet.nl Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen en die de dienst willen bijwonen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met verslagenheid namen wij kennis van het droevige bericht dat plotseling is overleden ons lid van de Raad van Toezicht Gerard Planken Hij zal in onze herinnering blijven als een man die altijd zeer betrokken was en zich met hart en ziel heeft ingezet voor het bibliotheekwerk in Zeeuws-Vlaanderen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met het verwerken van hun verdriet. Raad van Toezicht, directie en medewerkers Stichting Bibliotheek Zeeuws-Vlaanderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gerard Planken Vader van onze vriend Wouter Wij wensen Marie-Louise, Martijn, Wouter en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd de muzikanten en partners van: Desolation ANewMachinE Puppetry of Life Zondagmorgen bereikte ons tijdens de koorreis het droevige bericht dat ons zeer gewaardeerd koorlid Gerard Planken die ochtend was overleden. Wij zijn Gerard heel veel dank verschuldigd voor hetgeen hij voor ons koor heeft betekend. Als koorzanger, bestuurslid, archivaris maar vooral als vriend laat hij een grote leegte achter. We zullen hem erg missen. We wensen Marie-Louise, kinderen en familie veel sterkte toe. Koorleden, Bestuur en Dirigent van de Koorstichting Cantorij der Basiliek Hulst, 27 september 2009 Ons bereikte het droevige bericht dat Gerard Planken is overleden. Echtgenoot van onze collega en juf Marie-Louise. Wij wensen haar, de kinderen en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Leerlingen, collega's, medezeggenschapsraad en ouderraad van basisschool Inghelosenberghe, Sint Jansteen Nog maar zo kort na het overlijden van onze oudste zus, geven wij u kennis dat nu ook plotseling uit dit leven is weggenomen onze jongste zus, schoonzus en tante Adriana Tannetje den Hollander echtgenote van A. Meulmeester Ze overleed op 25 september in de leeftijd van 71 jaar. Oost-Souburg: J.M. den Hollander J. den Hollander-de Nooijer Vlissingen: C. den Hollander (in herinnering) B. den Hollander-Schroevers Vlissingen: M. den Hollander M.K. den Hollander-de Ridder Vlissingen: A. den Hollander Goes: J. den Hollander A. den Hollander-van Es Neven en nichten "zwaar valt ons dit verlies" 28 september 2009 Hartelijk dank voor uw blijk van meeleven rond het plotselinge overlijden onze vader, schoonvader en opa Stoffel van Kooten Geboren op 10 december 1946 te Moriaanshoofd. Overleden op 18 augustus 2009 te Kattendijke. De deelnemingen, betuigd in woorden, kaarten of brieven, hebben ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen van Kooten. Mede namens onze moeder, Mw. M.J. Schinkelshoek September 2009 Uw medeleven na het plotselinge overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Elizabeth Maria Meijaard heeft ons heel goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Fam. Meijaard - Huijssen Fam. Bakker - Meijaard Yerseke, september 2009 IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 2006 - 2009 Lieve Björn We missen je zo. 25 september je verjaardag, 29 september je sterfdag. Achter de muren schuilt veel verdriet, we verstoppen onze tranen zodat niemand iets ziet. Maar het geknaag dat wij hebben op onze maag, en het 'waarom' doet toch zo'n pijn, nu jij niet meer bij ons kan zijn. Alles heeft zijn kleur verloren, in het leven wat wij nog hebben, trekt het diepe sporen. Je hield zo van het leven, maar je had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je het leven verlaten en wij staan machteloos aan de kant. Maar door een onzichtbare draad blijf jij steeds verbonden met ons. Vorige week op 25 september 2009 zou onze zoon en broer Björn de Brouwer 22 jaar geworden zijn. Björn je blijft voor altijd in ons hart, we missen je. Liefs, Papa, Mama en Boyan 29-09-2006 Lieve Björn 29-09-2009 "We lezen je naam in de sterren, Overal, waar we gaan zijn of staan. Fluisterend horen we van verre Jouw geluid, je leeft nog elke dag. 3 Jaar geleden en het lijkt gisteren, Waarom nou jij? We missen je.. Oma D'Hont Familie 29 september 2006 29 september 2009 Björn Er was zo lang op je gewacht, een wonder, nooit gedacht. Eén seconde van een dronkaard, wat is een leven waard. Björn, rust zacht, er wordt nog steeds aan je gedacht. Hans en Loes Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Vu Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen uitvaartverzorging tIëv- REQUIEM Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niét uw volledige factuuradres te vermelden ei telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdraptfrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclarrfèren.n.a.v. tëlefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsiDedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 1088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaarünformatie (11ensenhfiq.nl. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 28