Familieberichten )6 iVöfV y~' >6 ^1? t CU (Ti0ns0nyfiq.nl Adriaan Jan de Waard 24 I Dinsdag 29 september 2009 kijk ook op Voor Papa, van Alysha Ik kan het niet geloven, ik wil het niet geloven.... De waarheid is hard.... Mijn allerliefste neef Mario de Smet is er niet meer... Ik ga je heel erg missen!dag vriend rust zacht! Je nicht Sindy Waarom jij Mario? Een vriend is niet meer Een reus is geveld Wat zullen we je missen Het is nu de herinnering die telt We wensen Loes en Alysha en allen die hem nabij stonden heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Gino, Corina en Seppe Vaarwel Mario Veel te vroeg, veel te plots is je leven voorbij. Je had nog zoveel willen zeggen en willen doen... Onze gedachten zijn bij Alysha, Loes, oma en alle anderen die je achterliet. Gonny en Stan Katinka en Hans-Jurgen Koen Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van onze gewaardeerde collega Mario de Smet Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Loes, Alysha en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Management en medewerkers Cargill, Sas van Gent en Bergen op Zoom Schrik, ongeloof en stilte heerste er zaterdagmiddag in de controlekamer nadat wij op onze werkplek hadden vernomen dat onze collega Mario de Smet plotseling was overleden. Mario rust nu maar uit. Je collega's namens ploeg A Refinery Reggie, Koen, Martin, Dick, Tom en Nico Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van Mario De Smet vader van onze leerling Alysha. Wij wensen Alysha en overige familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Leerkrachten, leerlingen, ouders, mr, ouderraad en bestuur Basisschool Nobelhorst Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Plotseling uit ons leven verdreven Blijf je in onze harten voor altijd verder leven Bedroeft, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat na een zeer kortstondig ziekbed is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en geweldige opa adrie de Waard Colijnsplaat 19 april 1940 Goes 27 september 2009 Goes: Corrie de Waard-van Dalen 's-Heer Hendrikskinderen: Gebert en Monique de Waard-Goudzwaard Frijda Wolphaartsdijk: Petra de Waard en Kees de Kok Nicky Youri Oost-Souburg: Gert-Jan en Marjon de Waard-Nooitgedagt Thom P.C. Quantstraat 20, 4461 VC Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 30 september van 19:00 tot 19:30 uur in de 24-uurs familie kamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', GeIdeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 1 oktober om 10:30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes. Aansluitend zal om 12:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. Wij zeggen: "Heer, het was Uw wil. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn broer, schoonbroer en oom Piet de Smit Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. J. Willaert-de Smit M. de Smit-Burm Neven en nichten Hulst, 26 september 2009 Correspondentieadres: Heerstraat 19 A 4564 EA St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum van DELA, van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 1 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 2 oktober om 10.30 uur in de kapel Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna om 12.30 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de kapel. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de verpleging en vrijwilligers van de Blaauwe Hoeve, afdeling Somatiek voor de goede verzorging. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heeren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Leer mij volgen zonder vragen; Vader, wat Gij doet is goed! Leer mij slechts het heden dragen met een rustig, kalme moed In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest geven wij u kennis dat vredig in haar slaap is over leden Maria Kornelia Beije Juffrouw Beije in de leeftijd van 92 jaar. H. Glotze C.J. van Oosten brugge-JJzelenberg F. van Oosten brugge Zierikzee, 26 september 2009 Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: F. van Oostenbrugge Hoogaars 27 3251 PC Stellendam De afscheidsdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 1 oktober in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur (ingangen parkeren via Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 14.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het kerkcentrum. Geen bloemen Geschokt zijn wij door het overlijden van Mario de Smet Mario is op 40-jarige leeftijd plotseling overleden. Mario is 17 jaar als Procesoperator op de afdeling Wheat Plant - Refinery werkzaam geweest bij ons bedrijf. Wij verliezen in hem een enthousiaste en gewaardeerde medewerker. Wij wensen Loes, Alysha en overige familie en vrienden veel sterkte om dit zware verlies te dragen. De collega's van de Wheat Plant, Cargill, Sas van Gent Mario Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons gewaardeerd lid. Wij wensen Alysha, Loes en overige familieleden alle sterkte toe bij het dragen van dit intense verdriet. Vaarwel, Mario. Namens het bestuur en alle leden van de Toerclub Kloosterzande Bedroefd om het vroege heengaan maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager en oöm We zullen hem missen Gerard en Adrie de Waard-Luitwieler Bram de Waard Tiny de Waard-Hoek van Dijke t Jeanne Groendijk-van Dalen Jan Groendijk t Johan en Melo van Dalen-Hellemons Jan en Riet van Dalen-Boonman Tannie en Jaap Tilroe-van Dalen Nellie van Dalen t Neven en nichten - IN PLAATS VAN KAARTEN - Op 22 september, is toch nog onverwachts overleden, mijn moeder, onze groot- en overgrootmoeder, zuster en tante Cornelia Bruggeman-Sarneel in de leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam: Kitty Leijnse-Bruggeman Correspondentie naar: De Boisotstraat 7 4371 BK Koudekerke -Alleen schriftelijke condoleance- De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus Mien de Dreu-van Waarde Goes: Adrie en Rie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26