321 360 HW'24 maakt in Westdorpe Sluis krijgt een flink pak slaag Constancia schiet Viissingen naar zege RCS geeft voorsprong toch nog uit handen Knappe zege brengt Goes op tweede plek RIA W.-HVV24 HW'24 is oppermachtig in de Zeeuws-Vlaamse derby in de derde klasse tegen RIA W. Na een 0-2-ruststand loopt de Hulster ploeg in de tweede helft uit naar 0-6. maandag 28 september 2009 VLISSINGEN Ook in de eerste klasse begint VC Viissingen het uiterlijk van een top- ploeg te vertonen. De promoven dus speelde gisteren op eigen veld tegen Dongen geen sterke wed strijd, maar won wél: 2-1. Het bete kende de vierde zege in vier duels. Viissingen had de overwinning voor een groot deel te danken aan de bevliegingen van Jonathan Con stancia. De Terneuzenaar was op de beslissende momenten paraat. Hij gaf voor rust het pass je waaruit Raymond Wolff de 1-1 maakte. En tien minuten voor tijd-joeg Con stancia de bal vanuit het niets langs keeper Rob Roovers: 2-1. NUENEN RCS liet gisteren dure punten lig gen bij Nuenen. De Souburgse eer steklasser verspeelde een 2-0-voor- sprong en kwam uit op 2-2. Tot aan de zestigste minuut leek er geen vuiltje aan de lucht voor de ploeg van trainer Michel Leonhart. Dennis de Nooijer had de score ge opend en André Siereveld liet kort na rust uit een prachtige vrije trap de 0-2 noteren. RCS kreeg daarna volop kansen, maar de machine ha perde. Nuenen scoorde wel via Gijs Kiebert (1-2) en zes minuten voor tijd werd het zelfs 2-2 via Joep van Maasakkers. In de slotminuut raak te Dennis de Nooijer nog de paal. BREDA Goes boekte gistermiddag een knappe zege bij Jeka: 2-4. Bij rust keek de Bevelandse zondag-tweede klasser nog tegen een 2-0-achter- stand aan door twee treffers van Emre Uceler. Kort na rust tekende Robin de Pagter de aansluitingstref fer aan (2-1) waarna de bezoekers er weer in geloofden en knokten voor elke meter. Kyle Doesburg maakte gelijk (2-2), waarna twee in vallers Goes de winst bezorgden. Eerst zorgde Steven Fitsch voor 2-3, waarna Padden van de Water in de slotfase de eindstand op 2-4 bracht. Goes staat nu op de tweede plaats. RIA W. heeft dit seizoen nog niet één keer weten te scoren. De ploeg staat nu dus al 360 minuten droog. Michal Szczawinski rukt op richting het vijandige doel. RIA W.-aanvoerder Gert-Jan Vael (tweede van rechts) kan alleen teruglopen, foto Mark Neelemans mam sm mmsx ms msmmm s im door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Hulsterloo en IJzen- dijke bleven in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal zonder puntverlies. Hulsterloo won de uit wedstrijd tegen Graauw met 1-2 en IJzendijke was in en tegen Ter hole goed voor 0-2. Voor de groot ste zege zorgde Zeeland Sport: uit tegen Sluis werd het 2-8. Sluis kil-Biervliet en Groede-Philippine werden afgelast. Graauw-Hulsterloo 1-2 (0-1): Hul sterloo boekte, een ietwat gelukki ge zege in en tegen Graauw. Qua kansen ging het duel gelijkop. Het verschil zat hem vooral in de af werking, die door de bezoekers be ter werd verzorgd. Björn Luijckx opende in de 35e minuut de score en kort na de rust werd het zelfs 0-2 door een doelpunt van Jonas de Wolf Een kwartier voor rijd maakte John van Boven de 1-2, maar hoezeer Graauw daarna ook aandrong, de gelijkmaker bleef uit. Vogelwaarde-Hoofdplaat 1-3 (1-1): Vogelwaarde kwam al na vijf minuten spelen op een i-o-voor- sprong omdat een van de verdedi gers van Hoofdplaat de bal in ei gen doel werkte. Nog voor rust bracht Marvin Cornelis de stand weer in evenwicht, waarna Hoofd plaat in de tweede helft de wed strijd definitief naar zich toe trok. Victor Rogiers zorgde voor 1-2 en Luc Thomaes bepaalde de eind stand daarna op 1-3. Sluis-Zeeland Sport 2-8 (0-1): Sluis en Zeeland Sport maakten er een waar doelpuntenfestvial van. Qua veldspel was Sluis niet eens zoveel minder dan Zeeland Sport, maar de Vlissingsse ploeg bleek ui terst doeltreffend. 0-1 werd het in de eerste helft door Roy Verkerk, waarna Sluis naarstig op zoek ging naar de gelijkmaker. Toen die uit bleef sloeg Zeeland Sport beslis send toe en werd het van 0-1 0-7. Daarna scoorde Sluis twee keer te gen, voordat de bezoekers ook voor het slotakkoord tekenden. Voor Sluis scoorden Bas van Hoe ve en Antoni Balzani. Terhole-IJzendijke 0-2 (0-2): Na twee zeges op rij moest Terhole te gen IJzendijke nog eens genoegen nemen met een nederlaag. Op ei gen veld ging de ploeg van trainer Serge Martinu met 0-2 ten onder. De ruststand was ook de eind stand. Adri van Hanegem bracht de score op 0-1 en Lodewijk van Keeken op 0-2. In de tweede helft had IJzendijke opnieuw een over wicht, maar bleven meer doelpun ten uit. Schoondijke-SDO'63 4-1 (3-0): Schoondijke besliste het duel met SDO'63 al voor rust. Drie keer werd Jacco Seen in stelling ge bracht en drie keer vloeide daar een doelpunt uit voort: 3-0. In de gelijkopgaande tweede helft bracht Ralf Kramer de stand eerst op 4-0, voordat Ismael de Feyter met een eigen doelpunt voor 4-1 zorgde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74