lite kijk ook op m (Tl9nsenlinq.nl Mario De Smet IfflöiwjuürkiJii 18 Maandag 28 september 2009 Wat zullen wij je missen om wie en hoe je was. Een lieve en warme man vol humor en aandacht voor de mensen om je heen. We wisten dat je met je leeftijd een man van de dag was, maar als je van iemand houdt, komt de dood altijd te vroeg. Rustig en vredig is ingeslapen mijn zorgzame man, onze liefhebbende vader, schoonvader en opa George van Overloop echtgenoot van Irma Gijsel Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Irma van Overloop-Gijsel Wil en Sam Esther *s? en Jean-Claude, Emma Judith en Mario, Steff, Toine, Juul Tilly en Frans Johnny en Heidi, Dagmar, Vincent, Frederique Pascal en Bianca, Anouk, Danique Ronny en Ingrid Remco en Stephanie Marco en Priscilla 25 september 2009 Verzorgingshuis De Lange Akkers, Kamer 125, Beukenlaan 2,4576 DX Koewacht De avondwake is op dinsdag 29 september om 19.00 uur in het Verzorgingshuis De Lange Akkers, Beukenlaan 2 te Koewacht. Voorafgaand kunt u afscheid nemen van George in zijn eigen kamer in het verzorgingshuis De Lange Akkers. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 30 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Geen bloemen. Voor de allerliefste Opa die wij ons konden wensen Lieve Opa Duck, lieve Opa George Wij zijn erg verdrietig en gaan je erg missen. Je stond altijd voor ons klaar. Je was erg trots op ons, en dat moest dan ook iedereen weten. Je was altijd in voor grapjes. Opa, je was een oprecht mens. Een bezoek aan jou was dan ook altijd een feestje. Opa, waren er maar meer mensen zoals jij. Veel liefs van je kleinkinderen en achterkleinkinderen Zijn zee Zijn laatste reis was naar zijn zee, waar hij bij eb en vloed, het komen en gaan van de golven zag. Het was goed zo, hij was klaar Na intens genoten te hebben van het leven is heengegaan mijn vader Gerard van Rosevelt A- Vlissingen, t Middelburg, 12 juni 1955 23 september 2009 Amsterdam: Jacqueline van Rosevelt Ik wil de medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis, afdeling Watertoren hartelijk bedanken voor hun goede zorgen. Correspondentieadres: Toutenburg29 4385 GL Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de begraafplaats te Vlissingen. afscheid nemen van een markante ondernemer Simon Steutel erelid en oud-voorzitter Ondernemers Organisatie Goes (OOG) We wensen de familie veel sterkte toe. Namens collega's binnenstad Goes Ron Berks voorzitter OOG Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan Wat in onze herinnering blijft is je lach Je genoot van het leven Bedankt voor alles wat je hebt gegeven. Diepbedroefd omdat hij niet meer bij ons is, maar dankbaar voor de fijne herinneringen, liefde, steun en zorg waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve papa en grote lieve beer, onze lieve zorgzame zoon en j kleinzoon Mario De Smet in de leeftijd van 40 jaar Hulst: Alysha De Smet Kloosterzande: Loes De Smet - Jonkheijm Georges De Smet t Kloosterzande: Maria Lucia Jonkheim - Sarneel Kloosterzande, 26 september 2009 Correspondentieadres: Pastoor Smuldersstraat 63 4587 AH Kloosterzande Mario ligt opgebaard in woonzorgcentrum "Antonius", Pastoor I Vesterplein 1 Kloosterzande, waar gelegenheid is om afscheid I van hem te nemen op woensdag 30 september van 19.00 tot 19.30 uur. i De plechtige uitvaartdienst waarvoor u bent uitgenodigd zal gehouden worden op donderdag 1 oktober om 10.30 uur in de H. Martinuskerk van de parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. 1 Alleen schriftelijke condoleances. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mama, schoonmoeder en oma, Gabriëlle Marie van Rie Gaby Sinds 1973 weduwe van Willy Alphons Marie Vercraeye In de leeftijd van 78 jaar. Breskens: FrankenAstridVercraeye-deVin Heidi en Pepijn Kristel en Ton Auda Sabra Aardenburg: Marga en Rudy Paridaen-Vereraeye Stijn en Jolanda Niels Mieke en Thierry Sluis: An ja en Eddy Spelier-Vercraeye Sander Ruben Oostburg, 25 September 2009 Correspondentie adres: Voorstraat 10,4527 GL Aardenburg De eucharistieviering waartoe u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 30 september 2009 om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw Hemelvaart te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Gelegenheid om de familie te condoleren vanaf 10.00 uur achter in de kerk. Indien u geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, dan verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Een speciaal woord van dank aan het personeel van verpleeghuis De Stelle voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. 25 september 2009, fam. Vercraeye Lieve papa Waarom, ik heb nog zoveel vragen. Waarom, ik heb zoveel pijn. Waarom zijn er zoveel dingen, die niet te begrijpen zijn. Dag papa, lieve grote knuffelbeer. XXX Alysha Veel te vroeg, veel te jong is plotseling van ons heengegaan onze neef Mario De Smet Wij wensen Loes, Alysha en verdere familie veel sterkte met dit zware verlies. Ome Ronald en Tante Carla Tante Marleen en Ome Jan Sindy, John en Djamilla Danny, Mischa en Flore Claudia, Paul en Thijs De Heer is mijn Herder Psalm 23 In haar eigen vertrouwde omgeving is overleden onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zus Johanna Jacomina van den Berge sinds 22 oktober 1994 weduwe van Marinus Zegers in de leeftijd van 91 jaar. Uit aller naam: Joost Zegers 26 september 2009 Griete 28 4543 PG Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 30 september om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Rank', Zaagstraat 2. Dinsdag 29 september is ervan 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Maenhout en Stichting Thuiszorg voor alle zorg en aandacht. Met ontsteltenis namen wij kennis van het droevige bericht dat plotseling en veel te jong is overleden ons (mede)bestuurslid Wij missen in hem een goede vriend die altijd zeer betrokken was bij onze vereniging, en wensen Alysha, Loes en allen die hem nabij stonden alle sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Bestuur en leden Zeehengelvereniging ZHV de Vogel Kloosterzande MANON Zo ver weg en toch zo dicht bij 28 september 2004 28 september 2009 Papa en Mama Sekander Alex en Gabrielle Wout Opa en Oma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62