kunst en kunstnijverheid 15 Bijzondere leerstoel TU Delft voor Dingemans Hardrijder gesnapt Geslaagd Mendelssohn en Handel in Kapelle Cursus voor jongeren over echtscheiding maandag 28 september 2009 jKAPELLE Een 22-jarige Kapellenaar is zijn rij vaardigheidsbewijs kwijt omdat hij meer dan vijftig kilometer per uur te hard reed op de N289 bij Ka- pelle. Rond 23.20 uur maten agen ten een snelheid van 139 km/u waar 80 km/u is toegestaan. GOES Aan de Universiteit van Amster dam is Goesenaar Alexander Non- nekes geslaagd voor de Master-op- leiding in Business Studies. Alexan der is oud-leerling van het Buys Ballot College (nu Ostrea Lyceum) in Goes. KAPELLE Organist Kees van Eersel geeft vrij dag 2 oktober een concert op het historische Batz-Witte orgel in de Hervormde Kerk van Kapelle. Van Eersel was 35 jaar organist van de Grote kerk te Goes. In dit con cert worden de grote componisten Handel (250ste sterfjaar) en Men delssohn (200 jaar geleden gebo ren) herdacht Van Eersel speelt ook eigen werken. Het concert be gint om 20.00 uur. THOLEN Indigo probeert of een cursus aan slaat voor jongeren die worstelen met de echtscheiding van hun ouders. 'Puber en Echtscheiding' is be doeld voor jongeren van twaalf tot en met zeventien jaar die het moei lijk vonden om te gaan met het uit eengaan van hun ouders. De cur sus begint half november in Tho- len. De training is gratis. Aanmelden: 0118-625113. GerechtsDeuwaordersKantoor i Zeeland Uit een exploot van gerechtsdeurwaarder B.J. Meijering d.d. 18-09-2009 blijkt, dat t.v.v. het publiekrechterlijk lichaam Gemeente Veere, zetelende te Domburg, aan MAARTEN DIEDERIK BESSEM. geboren op 04 april 1966 zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend het door de rechtbank te Middelburg gewe zen vonnis van 18-02-2009. Bij dit exploot, waarvan M.D. Bessem een afschrift kan krijgen op één van onder staande adressen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 www.pzc.nl Fraanje werd zaterdag Lid in de Orde van Oranje Nassau. foto Willem Mieras MEEST GELEZEN 1. Wethouder verzuimde vondst te melden 2. Scheepsdok begint nieuw leven 3. Proefrijder van 17 jaar is verzekerd STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto GOES - De Zeeuwse atleet Theo Dingemans is door de Technische Universiteit Delft benoemd tot An- toni van Leeuwenhoekhoogleraar. De Antoni van Leeuwenhoekleer stoelen van de TU Delft zijn be doeld om jonge, excellente weten schappers vroegtijdig te bevorde ren tot hoogleraar als stimulans voor hun wetenschappelijke car rière. Dingemans houdt zich bezig met nieuwe high-performance po lymeren. Polymeerchemicus Din gemans is sinds 2003 universitair hoofddocent bij de faculteit Lucht vaart- en Ruimtevaarttechniek en bij de faculteit Technische Natuur wetenschappen. Theo Dingemans was lange tijd lid van de Goese at letiekvereniging AV56. Hij is hou der van het Zeeuws record op de 110 meter horden. Gefuseerd glas, 't Ouwe Glas'uus, Nieuwdorp. fotografie Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 53