sport |4i
Robur maakt achterstand ongedaan tegen NVS
maandag 28 september 2009
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: HSV Hoek-Jodan Boys, 1-1,
DOVO-Bennekom 2-1, SDC Putten-IJsselmeer-
vogels 0-3, Volendam-Sparta Nijkerk 1-3, Spa-
kenburg-GVW 2-2, LRC - ODIN 59 4-4, Zwalu
wen 30 HCSV - Kozakken Boys 3-5.
IJsselmeervogels 4 3 1 0 10 9- 3
Sparta Nijkerk 4 3 0 1 9 10- 5
Spakenburg 4 2 1'1 7 10- 7
GVW 4 2 1 1 7 7-4
Kozakken Boys 4 2 1 1 7 11 - 9
HSV Hoek 4 2 1 1 7 6-5
Dovo 4 2 1 1 7 6-6
Bennekom 4 2 0 2 6 6 - 5
JodanBoys 4 12 1 5 7- 6
LRC 4 1 1 2 4 7-9
Zwaluwen 30 4 1 1 2 4 5-8
ODIN 59 4 0 2 2 2 6- 10
SDC Putten 4 0 13 1 5-10
Volendam 4 0 13 1 4-12
Eerste klasse C: Heerjansdam-Schelluinen 4-2,
Rijsoord-Nieuw Lekkerland 2-2, Nivo
Sparta-GPC Vlissingen 3-1, Achilles Veen-Dinte-
loord 3-0, Kloetinge-Terneuzense Boys 3-0,
WGZ-Roda Boys/Bommelerwaard 2-0.
Chrislandia
3
1
1
1
4
6- 5
Brouwershaven
3
1
0
2
3
4- 10
ZPR'84
4
1
0
3
3
7- 17
Vrederust
3
0
1
2
1
3- 12
SC Stavenisse
3
0
0
3
0
1 - 14
WIK'57
4
0
0
4
0
5- 16
Achilles Veen
4
4
0
0
12
13- 5
Heerjansdam
4
3
1
0
10
10- 5
Kloetinge
3
3
0
0
9
11 - 2
Rijsoord
4
2
1
1
7
7- 4
Nivo Sparta
4
2
1
1
7
7- 6
WGZ
3
2
0
1
6
4- 3
Nieuw Lekkerland
4
1
1
2
4
8- 8
Dinteloord
4
1
1
2
4
5- 7
Schelluinen
3
0
1
2
1
3- 7
Terneuzense Boys
4
0
1
3
1
4- 11
Roda Boys
4
0
1
3
1
5- 13
GPC Vlissingen
3
0
0
3
0
3- 9
Tweede klasse E: Bruse Boys-Wieldrecht 3-5,
Veere-Zwaluwe 0-4, Oostkapelle-Serooskerke
4-1, WC'68-Duiveland 1-5, Zaamslag-Arnemui-
den 3-1, FC Dauwendaele-SSV'65 0-5.
Duiveland 4 3 1 0 10 13- 4
Wieldrecht 4 3 1 0 10 11- 4
Zaamslag 4 3 1 0 10 8- 2
Zwaluwe 4 3 0 1 9 14- 4
SSV'65 4 3 0 1 9 12- 5
FC Dauwendaele 4 12 1 5 5 - 9
Veere 3 1 0 2 3 3- 10
Bruse Boys 4 1 0 3 3 7- 10
Oostkapelle 4 1 0 3 3 4- 8
WC68 4 1 0 3 3 5- 13
Arnemuiden 3 0 12 1 4 - 7
Serooskerke 4 0 0 4 0 3- 13
Derde klasse A: De Meeuwen-Nieuwdorp
2-1, Spui-VCK 3-2, SKNWK-AZW 3-2, Kapel-
le-Colijnsplaatse Boys 2-1, Yerseke-De Noor
mannen 1-7, DFS-Kruiningen 3-2.
De Noormannen 4 3 0 1 9 14- 7
Nieuwdorp 4 3 0 1 9 10- 4
AZW 4 3 0 1 9 10- 6
VCK 4 2 1 1 7 13- 7
DFS 4 2 1 1 7 11 - 10
De Meeuwen 3 1 2 0 5 5 - 4
Spui 3 1114 4-6
SKNWK 3 1 0 2 3 7- 11
Colijnsplaatse Boys 4 1 0 3 3 4 - 6
Kapelle 4 1 0 3 3 4- 12
Yerseke 4 0 13 1 4-12
Kruiningen 10 0 1 0. 2 - 3
Derde klasse B: Rillandia-Krabbendijke 5-2,
Olympia'60-Tholense Boys 1-3, WHS-Klundert
3-0, Internos-Seolto 3-2, NOAD'67-Good Luck
2-0, DVO'60-Beek Vooruit 1-3.
Tholense Boys 4 4 0 0 12 11 - 3
Olympia'60 4 2 1 1 7 8-5
Good Luck 4 2 1 1 7 4-4
Noad'67 3 2 0 1 6 6- 4
WHS 4 1 3 0 6 8- 5
Internos 4 2 0 2 6 8 - 6
Klundert 4 2 0 2 6 4- 7
Beek Vooruit 4 12 1 5 7 - 9
Rillandia 3 111 4 8-7
Krabbendijke 4 1 0 3 3 7- 12
Seolto 4 0 2 2 2 6- 10
DVO'60 4 0 0 4 0 2- 7
Vierde klasse A: Cadzand-Hoedekenskerke SV
1-3, Bevelanders-SVD 4-1, Heinkenszand-We-
meldinge 1-2, Nieuwland-'s Heer Arendskerke
3-0, ZSC'62-MZVC 2-2, Domburg-Borssele
4-0, Apollo'69-Wolfaartsdijk 1-7.
Wolfaartsdijk
4
4
0
0
12
23- 5
's Heer Arends.
4
3
0
1
9
10- 7
Hoedekenskerke
4
3
0
1
9
9- 9
MZVC
4
2
2
0
8
11- 6
Wemeldinge
3
2
1
0
7
7- 3
Heinkenszand
4
2
0
2
6
15- 7
Nieuwland
4
2
0
2
6
10- 6
Bevelanders
4
2
0
2
6
10- 7
ZSC'62
3
1
1
1
4
5- 7
Domburg
4
1
1
2
4
8- 6
Borssele
4
1
1
2
4
8- 8
Apollo'69
4
1
0
3
3
6- 19
SVD
4
0
0
4
0
1 - 16
Cadzand
4
0
0
4
0
1 - 18
Vierde klasse
B:
WIK
'57-FSV 2-4,
SPS
Mevo
Smerdiek
FSV
Waarde
Vosmeer
Halsteren
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: De Valk-Geldrop/AEK 2-1,
IFC-Unitas 2-1, Vlissingen-Dongen 2-1, Uni-
tas'30-WSC 3-2, Nuenen-RCS 2-2, Longa-Best
Vooruit 1-1.
De Valk 4 4 0 0 12 12- 4
Vlissingen 4 4 0 0 12 10- 2
RCS 4 2 1 1 7 12- 8
IFC 4 2 1 1 7 9-9
Dongen 4 2 0 2 6 8 - 6
Unitas 4 2 0 2 6 7 - 7
Best Vooruit 4 1 1 2 4 5-6
WSC 4 1 1 2 4 7- 11
Geldrop/AEK 4 1 0 3 3 10- 12
Unitas'30 4 1 0 3 3 4- 12
Longa 4 0 2 2 2 3 - 6
Nuenen 4 0 2 2 2 7- 11
Tweede klasse E: EBOH-Internos 5-2, RKD-
VC-Dubbeldam 3-0, Jeka-Goes 2-4, Moerse
Boys-SC 't Zand 1-0, Oosterhout-Terneuzen
1-4, Haarsteeg-RKJW/Van Dalsen Inter. B 3-0.
Haarsteeg 4 3 1 0 10 10- 2
Goes 4 2 2 0 8 16- 6
EBOH 3 2 1 0 7 9- 5
Terneuzen 4 2 1 1 7 8 - 7
RKJW 4 2 1 1 7 9- 10
SC't Zand 4 2 0 2 6 6- 4
Jeka 4 1 1 2 4 8-8
RKDVC 4 112 4 7-7
Oosterhout 4 1 1 2 4 5-9
Moerse Boys 3 1 0 2 3 2- 12
Dubbeldam 4 0 2 2 2 7- 11
Internos 4 0 13 1 5-11
Derde klasse A: FC Bergen-BSC 3-2, RIA
W-HW'24 0-6, Dosko-MOC'17 3-1, Halste-
ren-Steenbergen 1-0, SC Gastel-Alliance 0-1,
Aardenburg-Zierikzee 4-3.
Aardenburg 4 3 0 1 9 13- 7
Steenbergen 4 3 0 1 9 9 - 3
Halsteren 4 2 2 0 8 4 - 1
HW'24 4 2 1 1 7 10- 4
FC Bergen 4 2 1 1 7 9-6
Dosko 4 2 1 1 7 6 - 6
Zierikzee 4 2 0 2 6 10 - 9
Alliance 4 2 0 2 6 5 - 8
BSC 4 12 15 7-3
SC Gastel 4 1 1 2 4 5-6
MOC'17 4 0 0 4 0 3- 13
RIA W 400400-15
Vierde klasse A: Patrijzen-Hontenisse 7-0,
Axel-Breskens 5-0, Clinge-Luctor'88 2-0, Wal-
cheren-Corn Boys 8-1, Jong Ambon-Oostburg
1 -4, Steen-Koewacht 2-0.
Walcheren 3 3 0 0 9 13- 2
Oostburg 4 3 0 1 9 9- 7
ZPR'84-Brouwershaven 1-2, SPS-Vrederust
6-0, Chrislandia-Halsteren 1-1, Smerdiek-Mevo
4-5.
4
2
2
0
8
10-
2
4
2
1
1
7
11 -
4
4
2
1
1
7
10-
8
4
2
1
1
7
7-
9
3
2
0
1
6
12-
3
4
1
1
2
4
5-
6
4
1
1
2
4
5-
7
4
0
3
1
3
5-
10
4
0
0
4
0
2-
9
4
0
0
4
0
2-
24
Middelburg-Victo-
1-5, Divo-Hoeven
3, Meto-NSV 3-0,
4
4
0
0
12
11 -
5
4
2
2
0
8
7-
5
3
2
1
0
7
7-
2
4
2
1
1
7
12-
6
4
2
1
1
7
10-
6
4
2
0
2
6
14-
6
4
1
3
0
6
6-
2
4
1
2
1
5
7-
7
4
1
0
3-
3
5-
7
4
1
0
3
3
5-
12
3
0
0
3
0
1 -
16
4
0
0
4
0
7-
18
Steen
Patrijzen
Jong Ambon
Hontenisse
Axel
Clinge
Luctor'88
Breskens
Koewacht
Corn Boys
Vierde klasse B: Zeelandia
ria'03 1-1, SVC-SC Kruisland
0-5, HSC'28-De Schutters 2-
ZPR'84-Odio 1-2.
De Schutters
Victoria'03
Odio
Hoeven
SC Kruisland
ZPR'84
Zeelandia Mid.
METO
HSC28
NSV
DIVO
SVC
Vijfde klasse A: Terhole-IJzendijke 0-2,
Sluis-Zeeland Sport 2-8, Groede-Philippine afg,
Sluiskil-Biervliet afg, RKW Graauw-Hulsterloo
1-2, Vogelwaarde-Hoofdplaat 1-3, Schoondij-
ke-SDO'63 4-1.
IJzendijke 4 4 0 0 12 11 - 1
Hulsterloo 4 4 0 0 12 12- 4
Philippine 3 3 0 0 9 10- 2
Sluiskil - 3 2 1 0 7 8-2
Biervliet 3 2 1 0 7 5- 1
Hoofdplaat 4202 6 8- 8
Terhole 4 2 0 2 6 7- 8
Groede 3 1 2 0 5 6 - 3
Zeeland Sport 3 1 0 2 3 9- 9
Schoondijke 3 1 0 2 3 4- 7
RKW Graauw 4 0 13 1 5-10
SDO'63 4 0 1 3 1 4- 12
Vogelwaarde 4 0 0 4 0 2- 11
Sluis 4 0 0 4 0 5- 18
Vijfde klasse B: Vosmeer-Renesse 2-3, Ouwer-
kerk-Volharding 1-1, Lewedorpse Boys-Hans-
weertse Boys 3-0, DZC-Kwadendamme 1-4,
Robur-NVS 4-1, Val Aan-Lepelstraatse Boys
0-0.
Robur 4 4 0 0 12 12- 2
Lepelstraatse Boys 4 3 1 0 10 12 - 1
Kwadendamme 4220 813- 6
Val Aan 3 2 1 0 7 6-1
Lewedorpse Boys 4 2 1 1 7 11 - 5
Renesse 4 2 1 1 7 6-5
Volharding 4 1 1 2 4 5- 12
DZC 4 1 0 3 3 5- 16
NVS 4 0 2 2 2 5-9
Hansweertse Boys 3 0 12 1 2 - 7
Vosmeer 4 0 13 1 6-11
Ouwerkerk 4 0 13 1 5-13
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse A: Rijsoord 2-HSV Hoek 2 2-0,
WGZ 2-Kozakken Boys 2 4-5, Pelikaan 2-AS-
WH 2 0-3, De Zwerver 2-Heerjansdam 2 1 -4,
Kloetinge 2-Zaamslag 2 1-3, Wilhelmina'26
2-LRC 2 1-1.
Kozakken Boys 2 4 3 1 9 21- 11
ASWH 2 4 3 0 1 9 16- 6
Heerjansdam 2 4 3 0 1 9 15 - 7
HSV Hoek 2 4 3 0 1 9 11 - 3
Rijsoord 2 4 3 0 1 9 11 - 8
De Zwerver 2 420268-6
LRC 2 4 1 2 1 5 8-3
Pelikaan 2 4 1 1 2 4 7- 11
Wilhelmina'26 2 4 1 1 2 4 4- 11
Zaamslag 2 4 1 0 3 3 5- 14
WGZ 2 4 0 2 2 2 7- 14
Kloetinge 2 4 0 0 4 0 4- 23
Eerste klasse reserve 011: Groote Lindt 2-Ar-
nemuiden 2 3-2, Terneuzense Boys 2-Rijsoord
3 6-0, Wieldrecht 2-Bruse Boys 2 5-2, AZW
2-GPC Vlissingen 2 1-4, Serooskerke 2-ZBC97
2 7-0, Oranje Wit 2-Heerjansdam 3 6-0.
GPC Vlissingen 2 4 3 1 0 10 10- 5
Serooskerke 2 4301 911- 3
Groote Lindt 2 4 3 0 1 9 9-5
Terneuzense Boys 2 4 2 1 1 7 10 - 2
Wieldrecht 2 4 2 1 1 7 13- 7
Rijsoord 3 4 2 1 1 '7 6-10
Oranje Wit 2 4 12 1 5 11-6
Bruse Boys 2 4 1 0 3 3 11 - 13
Arnemuiden 2 4 1 0 3 3 7-9
Heerjansdam 3 4103 3 5-12
AZW 2 4 1 0 3 3 4- 15
ZBC'97 2 4 0 2 2 2 3- 13
Tweede klasse reserve 021: Oostkapelle
2-Serooskerke 3 3-3, SSV'65 2-Heinkenszand
2 4-3, Arnemuiden 3-De Meeuwen 2 1-2, Kloe
tinge 3-Kapelle 2 2-1VCK 2-HSV Hoek 3 1-1.
Serooskerke 3 4310109-3
HSV Hoek 3 4 3 1 0 10 6- 2
De Meeuwen 2 4 3 0 1 9 7-4
FC Dauwendaele 2 3 2 0 1 6 8 - 4
SSV'65 2 4 1 2 1 5 6- 7
Oostkapelle 2 4 1 2 1 5 7- 10
Veere 2 3 1 1 1 4 5-3
Heinkenszand 2 4 1 1 2 4 9-7
VCK2 4 1 1 2 4 7- 10
Kloetinge 3 4 1 0 3 3 7.- 11
Kapelle 2 4 0 2 2 2 5- 9
Arnemuiden 3 4 0 1 3 1 3-9
Tweede klasse reserve 022: The Gunners
2-WGZ 3 4-2, Oranje Wit 3-Rillandia 2 2-0,
Noad'67 2-WHS 2 6-0, Dinteloord 2-Pelikaan
3 7-2, Klundert 2-Kogelvangers 2 5-2, Baronie
2-Zwaluwe 2 1-3.
Klundert 2 4 4 0 0 12 16- 6
Oranje Wit 3 4 3 1 0 10 14- 5
Noad'67 2 4 3 0 1 9 19- 6
The Gunners 2 321077-3
Zwaluwe 2 4 2 1 1 7 10- 8
Baronie 2 421178-6
0 0 12 16- 2
0 1 9 19- 7
0 1 9 14- 5
9 13- 8
6 6-2
4 9-7
4 5-3
Dinteloord 2 3201 613- 7
Kogelvangers 2 4 1 0 3 3 6- 16
WGZ 3 4 0 1 3 1 7- 12
Pelikaan 3 4 0 1 3 1 4- 16
Rillandia 2 2 0 0 2 0 1 -8
WHS 2 4 0 0 4 0 1 - 13
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse 101: Jeka 3-HW24 2 1-4, Oos
terhout 2-lnternos 2 2-2, TSC 2-EBOH 2 1-0,
Halsteren 2-Unitas'30 2 3-1, RCS 2-Roosendaal
2 5-0, Terneuzen 2-SC 't Zand 2 2-7.
TSC2 4 3 1 0 10 10- 6
EBOH 2 4 3 0 1 9 15- 5
RCS 2 4 2 1 1 7 11 -9
HW'24 2 4 2 1 1 7 11 - 10
Jeka 3 4 2 0 2 6 8- 8
Unitas'30 2 4 2 0 2 6 8- 9
Halsteren 2 4 1 2 1 5 8-7
SC't Zand 2 4 1 1 2 4 10- 10
Oosterhout 2 4 1 1 2 4 7-8
Terneuzen 2 411247-13
Roosendaal 2 4 1 0 3 3 6- 13
Internos 2 402223-6
Tweede klasse 201: Zeelandia Middelburg
2-Steen 2 3-0, Vlissingen 2-Walcheren 2 4-2,
Dosko 2-MOC17 2 0-1, Zierikzee 2-Alliance 2
0-3, SC Gastel 2-BSC 2 2-2, Moerse
Boys 2-Steenbergen 2 4-0.
MOC'17 2 4400 12 8-4
Alliance 2 4 3 1 0 10 9- 4
Zeelandia Mid. 2 3 3 0 0 9 10- 2
Moerse Boys 2 220066-1
BSC 2 4 1 2 1 5 7-5
Dosko 2 3 1 1 1 4 6-1
Steenbergen 2 4 1 1 2 4 3-9
Steen 2 4 1 1 2 4 4- 12
Vlissingen 2 3 1 0 2 3 6- 8
SC Gastel 2 4 0 2 2 2 7- 9
Walcheren 2 300304-8
Zierikzee 2 400402-9
Derde klasse reserve 301: METO 2-Zeelandia
Middelburg 3 0-1, Jong Ambon 2-Luctor'88 2
1-0, Axel 2-Patrijzen 2 0-1, Aardenburg 2-Hon-
tenisse 2 2-1, Philippine 2-Goes 2 1-9..
Jong Ambon 2
4
3
1
0
10
8- 3
Goes 2
3
3
0
0
9
17- 2
Patrijzen 2
3
3
0
0
9
14- 6
Aardenburg 2
4
3
0
1
9
12- 10
Axel 2
4
2
1
1
7
10- 4
Zeeland Sport 2
2
1
0
1
3
4- 9
Luctor'88 2
3
1
0
2
3
7- 4
Hontenisse 2
3
1
0
2
3
6- 5
Zeelandia Mid. 3
4
1
0
3
3
4- 10
Meto 2
4
0
0
4
0
5- 11
Philippine 2
4
0
0
4
0
8- 31
VROUWEN
Eerste klasse A: Wartburgia 2-Smerdiek 0-2,
Jodan Boys, de-Stedoco 0-2, RCL 2-SSS 2-2,
CSW-Ter Leede 2 1-1, Pancratius Rksv-Oostka-
pelle 1-5.
Ter Leede 2 4 3-1 0 10 10- 3
Stedoco 3 3 0 0 9 12- 0
Smerdiek 4 3 0 1 9 8 - 4
JodanBoys.de 4 2 1 1 7 12- 4
CSW 4 12 1 5 5- 7
Oostkapelle 3 111 4 7 - 5
RCL2 4 112 4 9-6
Odysseus'91 3 1 0 2 3 6- 7
SSS 2 0 2 0 2 2-2
Pancratius 3 0 0 3 0 2- 21
Wartburgia 2 400402-16
Tweede klasse E: Eindhoven AV-BSC 5-6, SC
't Zand 2-Beerse Boys 4-2, DESK-ESV 8-2, Bra-
bantia-Wilhelmina 1-3, Nemelaer-Terneuzen
5-0, Bavel-Hurwenen 1-4.
DESK
3
3
0
0
9
16- 5
Nemelaer
3
3
0
0
9
10- 1
Wilhelmina
3
2
0
1
6
10- 5
Eindhoven AV
3
2
0
1
6
11 - 7
BSC
3
2
0
1
6
12- 9
SC 't Zand 2
3
2
0
1
6
12- 9
Brabantia
3
2
0
1
6
7- 4
Hurwenen
3
1
0
2
3
6- 8
Bavel
3
1*
0
2
3
4- 9
ESV
3
0
0
3
0
3- 13
Beerse Boys
3
0
0
3
0
2- 12
Terneuzen
3
0
0
3
0
2- 13
0 1
0 0
1 1
1 1
GOES - De voetballers van vijfdeklasser Robur (blauwro
de shirts) maakten gisteren op eigen veld een achter
stand ongedaan tegen NVS. Na een 0-1-ruststand won
de ploeg uit Goes met 4-1. Dennis Weijers zorgde in de
55e minuut voor 1-1. Een kwartier voor tijd bracht Alex
van Dongen de thuisclub op voorsprong. Beide spelers
troffen daarna nog een keer doel en hadden daarmee
een belangrijk aandeel in de winst. foto Izaak Verkeste
JEUGD
A-JUNIOREN
Derde divisie D: DESK-BW/Caterpillar 5-1, De
Valk-Baronie 1-0, Vlissingen-WGZ 6-3, Inter-
nos-Jeka 3-4, Sarto-Madese Boys 3-3, RK-
WO-RKDVC 3-1.
B-JUNIOREN.
Derde divisie D: ASWH-Kloetinge 2-1, RKD-
VC-EBOH 0-2, Haarsteeg-Theole 6-3,
UNA-Noad 3-3, WSC-Internos 4-1, RCS-DESK
1-1.
C-JUNIOREN.
Tweede divisie B: Spijkenisse-Feyenoord, sc
(AV) 5-0, Sparta (AV) - FC Den Bosch 4-2, Ex
celsior R.-Cortgene/JVOZ 2-0, Alphense
Boys-FC Dordrecht 2-7, DESK-Haaglandia/Sir
Winston Le 1-3
Derde divisie D: Sliedrecht-JEKA 1-2, Oranje
Wit-WSC 1-6, ASWH-Kloetinge 3-1, SC 't
Zand-NOAD 1-2, UNA-Internos 5-2, Theo-
le-OJC Rosmalen 2-2.
D-pupiilen. Eerste divisie B: RBC Roosen-
daal-NAC 4-1, Cortgene/JVOZ-Willem ll/RKC
1-2, Roda JC-MW 1-0, VW-Helmond Sport
2-1, FC Den Bosch-FC Dordrecht 2-1, Fortuna
Sittard-PSV 2-5