d fnensenlinq.nl Familieberichten opzegdienst w 18 I Maandag 28 september 2009 kijk ook op De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in de eeuwigheid. Ps. 121:8 Na een zorgzaam leven nam de Here tot zich Maatje Dekker (Mattie) weduwe van André Christiaan Henri van Hoorn geboren, 12 maart 1911 overleden, 26 september 2009 Uit aller naam: Sascha Biondina Middelburg, Penninghoeksingel 39 Correspondentieadres: Magdalenastraat 30 4566 BB Heikant Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 1 oktober van 11.45 tot 12.00 uur in het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg, aansluitend zal hier de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De Heer is mijn herder... Heel verdrietig, maat dankbaar voor alles wat zij ons gegeven heeft, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve zus en onze tante Mattie van Hoorn - Dekker G. Abrahamse-Dekker Kees en Ineke Linda en Gerben Tessa Carolien en Wido Gitte, Skip en Lev Marian en Alexander Tante Mattie Op 98-jarige leeftijd overleden. Uw positieve instelling in het leven is een voorbeeld voor ons allen. Met bewondering zullen wij aan u terug denken. Sascha, Henry, Matthijs en Albert Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Johannes Ludikhuize echtgenoot van E.T. Ludikhuize-van Goudswaard Delft: M.B. van Goudswaard J. van Goudswaard-Beswerda Ridgetown: B.M. van Goudswaard Canada T.P. van Goudswaard- Schrier Geldermalsen: T. van Goudswaard A. van Goudswaard-Onderwater Geersdijk: J. van Goudswaard (in herinnering) neven en nichten 24 september 2009 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze behulpzame buurman Jo Ludikhuize Wij wensen Bets, Ella en Arno heel veel sterkte toe. Koos Willeboordse Tosca Steutel Jannie Sturm Fam. A. van Winkel Fam. J.P. van de Velde Fam. G. de Visser Fam. N. Jongepier Fam. K. Groeneveld Fam. D. Kodde. Serooskerke, 26 september 2009 Ik heb de pers alleen getreden, en er was niemand van de volken met Mij. Jesaja 655a In dit geloof mocht zij leven en is zij gestorven. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat de HEERE haar heeft Thuisgehaald, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn innig geliefde zorgzame vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Tannetje Meulmeester-den Hollander Sjaan in de leeftijd van 71 jaar. Vlissingen: A. Meulmeester Middelburg: Ria en Pieter - Johan Mart-Jan en TalithaJoy Sjanneke en JanJulian, Roshanne René en StijntjeNathan Joline Ann-Marie en Lourens Mariene Rianne Vlissingen: Pim en Suzan Alinda en Francois Arnold Meliskerke: Ronny en Corina Arriëtte Ilse Kees-Arie Annique Almere: André en Jorina Corné Marnix Jorianne Timo Yerseke: Marjon en Leo Jurriën Andrianne Lerènt Vlissingen: Hanna en Johan Chanel Ramon 4382 VM Vlissingen, 25 september 2009 Jozef Israëlslaan 36 Er is gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 30 september van 19:00 tot 20:00uur in het uitvaartcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 1 oktober om 13.00 uur in de Marnixkerk, Mamixplein 41 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is ei- gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. Geen bloemen Geen toespraken Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis Heden nam de HEERE uit onze familiekring weg, onze geliefde schoonzus Sjaan Meulmeester-den Hollander echtgenote van A. Meulmeester Arnemuiden: J. Meulmeester - Marijs Vlissingen: B. Nieuwenhuize - Meulmeester Vlissingen: B. Meulmeester L. Meulmeester - van Belzen Vlissingen: M. Kort - Meulmeester M. Kort Vlissingen: G.C. Huissen - Meulmeester neven en nichten Sterke de HEERE onze broer en zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen met dit verlies. Vlissingen, 25 september 2009 afscheid nemen van een markante ondernemer Simon Steutel erelid en oud-voorzitter Ondernemers Organisatie Goes (OOG) We wensen de familie veel sterkte toe. Namens collega's binnenstad Goes Ron Berks voorzitter OOG Verdrietig geven wij u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase, is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Cornelia van Sluijs-Hatersel -Ellie- weduwe van Adrie van Sluijs in de leeftijd van 92 jaar. J.M. van Sluijs t L. van Sluijs-Ardewijn Jaqueline en Marco Tristan, Rowin Ralph en Saskia D.C. van Sluijs W.J.M. van Rooijen Barbara en Peter Emma, Jorik, Menno Middelburg, 25 september 2009 Correspondentieadres: D.C. van Sluijs, Vlissingsestraat 57, 4388 HB Oost-Souburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 september van 19.30 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Op woensdag 30 september zullen wij om 13.30 uur vanuit bovengenoemd uitvaartcentrum vertrekken om haar naar haar laatste rustplaats te begeleiden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen, waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum De Zoute Viever is rustig overleden onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Anthonina Zielman-Arendse weduwe van Gerrit Jan Zielman 24-3-1923 t 25-9-2009 Ina en Adrie Piet en Greet Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. Jacobse Baron van Dieststraat 18, 7006 AA Doetinchen U kunt afscheid van haar nemen op haar kamer (212) op dinsdag 29 september van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenisplechtigheid za in besloten lering plaatsvinden. mensenlinq.nl -a» Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20