voor coffeeshop Bewoners Bonedijke aan Den Haag laten 14I AGfri Opknapbeurt voor paden begraafplaats Oranjeorde voor Jan Fraanje Weg Staat vrij voor bouw Kapellestraat maandag 28 september 2009 Zet uw foto in het album www.pzc.nl/walcheren Timmermans GerechEdeuiYiaarders Op 18 september 2009 heeft gerechtsdeurwaarder M. Rave te Goes, op verzoek van Ivana Slagboom, wonende te Goes, bij exploot aan Gerardus Johannes Antonius Wilhelmus Kommers, geb. 3 JULI 1962, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats, betekend, het verzoekschrift d.d. 14 september 2009 waarbij de recht bank te Middelburg ondermeer wordt verzocht de echtscheiding tussen partijen uit te spreken. G.J.A.W. Kommers, kan door tussenkomst van een advocaat binnen 3 maanden na 18 september 2009 een verweer schrift indienen bij de rechtbank te Middelburg aan de Kousteensedijk 2, danwel uiterlijk voor die datum aldaar om een uitstel van behande ling verzoeken. Belanghebbenden kunnen zich voor een afschrift van genoemd exploot wenden tot: AGIN Timmermans Vlasmarkt 6, 4461 CW GOES tel. 0113-246333 GerèchtsDeufwaorc/ersKantoor j. Zeeland Uit een exploot van gerechtsdeurwaarder B.J. Meijering d.d. 18-09-2009 blijkt, dat t.v.v. het publiekrechterlijk lichaam Gemeente Veere, zetelende te Domburg, aan MAARTEN DIEDERIK BESSEM. geboren op 04 april 1966 zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend het door de rechtbank te Middelburg gewe zen vonnis van 18-02-2009. Bij dit exploot, waarvan M.D. Bessem een afschrift kan krijgen op één van onder staande adressen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 Die man daar had ik nog nooit gezien, maar ik heb er net mee gesproken en hij I /""I Ir r\ |t^/^V-| -| r-j lijkt me Wel aardig' Ria Reboe De gemeenteraad van Mid delburg praat vanavond over de terugkeer van een of twee coffeeshops in de stad. Eén argument blijft tot nu toe buiten beschouwing. Waarom zou Middel burg een nieuwe coffeeshop gedogen in de stad? Voor standers en tegenstanders gebrui ken dezelfde argumenten. Een cof feeshop zou overlast beperken. Zou kunnen als je het over de hele stad bekijkt, maar de onmiddellij ke omgeving zal er onder lijden. Straathandel beperken? Jongeren onder de achttien blijven hierop aangewezen, want zij mogen geen coffeeshop binnen. Preventie via een coffeeshop lukt voor deze groep dan ook niet. Gezondheid? Wie voor vrije ver koop van alcohol is, kan niet met droge ogen de volksgezondheid als argument tegen de verkoop van softdrugs te berde brengen. Eén argument bleef afgelopen week in de commissievergadering van de Middelburgse raad onderbe licht: de criminaliteit die onlosma kelijk met de handel in softdrugs is verbonden zolang hennepteelt ver- door Theo Giele boden is. Moet de gemeenteraad zich niet allereerst de principiële vraag stellen: gedogen wij illegale activiteiten? 'Den Haag' zadelt de gemeenten al sinds jaar en dag op met dit dilem ma. Gedogen kan als er zicht zou zijn op legalisatie van cannabisproduc ten. Maar hiervan is geen sprake. In Middelburg zijn nu géén coffee shops. De gemeenteraad kan be sluiten de verantwoordelijkheid te leggen waar die hoort: bij het Rijk. Eerst legaliseren en dan kan de ver koop van softdrugs geregeld wor den zoals dat ook met tabak en al cohol is gebeurd. En zolang canna bis niet legaal is, ook geen coffee shops. Roosendaal en Bergen op Zoom zijn Middelburg voorgegaan in het rigoreus bedanken voor het ge doogbeleid. Die West-Brabantse gemeenten moesten er coffeeshops voor slui ten. Middelburg kan volstaan met er geen te openen. VEERE - De gemeente Veere wil nog dit jaar de paden verhogen op de begraafplaats aan de Zanddijk- seweg in Zanddijk. Het college van burgemeester en wethouders wil daar bijna 20.000 euro voor uittrek ken. Enkele paden op de begraafplaats liggen veel lager dan de omliggen de gazons. Daardoor staan de pa den bij een regenbui dikwijls snel blank en dat is heel vervelend voor bezoekers van de begraaf plaats. De gemeente wil de paden opho gen en voorzien van nieuwe slijtla gen zodat de bereikbaarheid van de graven weer gegarandeerd kan worden. MEEST CELEZEN 1. Politie betrapt hardrijder 2. Elementen in tunnelbak gemaakt 3. Geworstel met Scheldekwartier STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Terwijl de kinderen zich vermaken met spel, kijken de ouders naar een optreden van flamencodanseressen. GOES - Jan Fraanje uit Goes is zaterdag onderscheiden als lid in de Orde van Oranje Nassau. Fraanje zet zich al sinds jaar en dag in voor de atletiek- sport en vereniging AV'56 in het bijzonder. Hij organiseerde de Bevrijdings loop van Goes naar de herdenking in Wageningen en de Indoor Zeeland At letiek. Ook was hij verbonden met Zeeland Sport. foto Willem Mieras VEERE - De sloop en de bouw van de Kapellestraat 9 in Veere kan be ginnen. Dat heeft het gemeentebe stuur van Veere bekendgemaakt. Tegen de verleende vrijstellingen en vergunningen hadden twee om wonenden bezwaren ingediend. Maar gesprekken met de bezwaar makers hebben tot goede afspra ken geleid. De bezwaren zijn in middels ingetrokken en de vergun ningen zijn onherroepelijk gewor den. De sloop van het oude school tje begint over een week. Daarna kan Marsaki beginnen met de bouw van drie woningen op die lo catie. De verwachting is dat de wo ningen eind volgend jaar kunnen worden opgeleverd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16