321 sport ÓXdeve.rr Kapelle opgelucht na de eerste Vijfdeklasser Robur is na rust wel scherp in de afronding Koploper SPS DERDE KLASSE A Kruiningen raakt voorsprong kwijt in eerste duel van het seizoen Zweistra en Nitzani zijn op dreef in Ermelo maandag 28 september 2009 1 B MIDDELBURG - SPS is nog altijd de trotse koploper in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal. De ploeg had in eigen huis geen enke le moeite met Vrederust: 6-0. Smerdiek ging in een doelpuntrijk duel onderuit tegen Mevo: 4-5. Vosmeer-Waarde werd afgelast. Het veld was wegens de droogte onbespeelbaar. SPS-Vrederust 6-0: Hilbert van Akkeren was de grote man bij de thuisploeg. Hij maakte drie tref fers. Bij rust was het al 3-0. lorn Elenbaas nam twee doelpunten voor zijn rekening. Ramon Voshol bepaalde in dit eenzijdige duel de eindstand op 6-0. Smerdiek-Mevo 4-5: De start van Mevo was zwak en binnen de kort ste keren stond het 1-0 door een doelpunt van Andreas Vroegop. Thomas Vos en Michel Tamerus zetten hierna de zaken recht, waar na Souliman El Bauzzaoui voor een 2-2-ruststand zorgde. In de tweede helft kreeg het doelpunten- festijn een vervolg via Jan-Thijs Berrevoets (2-3) en Erik van Haaf- ten (3-3). Mevo was nu veel feller dan voor rust en bouwde via Rick Janse en Thomas Vos aan een veili ge marge. Zo leek het althans, tot dat Erik van Haaften de 4-5 bin- nenprikte. ERMELO - Thamar Zweistra heeft met het paard Whoopy een halve finaleplaats in de Tinellocup in het vizier. De amazone van Stal Hexa gon uit Schore eindigde gisteren in de tweede voorronde in Ermelo als tweede met een score van 68,13%. In de eerste voorronde was ze ook al tweede. Volgende week rijdt de combinatie de derde en laatste voorronde. Raz Nitzani, net als Zweistra van Stal Hexagon, won met Hexagons Truman de lichte toer. De combi natie deed dit met een score van 65%. Kruiningen (geel-zwarte shirts) verloor de eerste wedstrijd van het seizoen bij DFS. foto Izaak Verkeste Wilt u ook adverteren in de volgende uitgave van de Ondernemer neem dan contact op met: Accountmanager Zeeland Marcel Schreur T (0118) 43 40 88 E deondernemer@bndestem-pzc.nl door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na een o-i-ruststand boog Robur, de ongeslagen koplo per in de vijfde klasse B de wed strijd tegen NVS in de tweede helft om in zijn voordeel: 4-1. Ou- werkerk behaalde de eerste pun ten van dit seizoen via een klin kende 7-2-zege op Volharding. Robur-NVS 4-1: Tegen de verhou dingen in keek de thuisploeg, die voor rust veel kansen onbenut had gelaten, halverwege tegen een 0-1-achterstand aan. Na de gelijk maker in de 55e minuut van Den nis Weijers kwam de thuisploeg goed weg met een inzet van NVS die tegen de lat eindigde. Een kwartier voor tijd bracht Alex van Dongen de thuisploeg op voor sprong. NVS ging meer risico's ne men en Robur profiteerde van de ruimte die hierdoor ontstond via treffers van opnieuw Alex van Dongen en Dennis Weijers: 4-1. Renesse-Vosmeer 1-0: De eerste helft was duidelijk voor een ster ker Renesse. Ook na de thee hield de thuisploeg lang de nul. Vier minuten voor tijd was het echter John Berrevoets die na een goed uitgevoerde aanval zijn ploeg de toch wel verdiende overwinning bezorgde. DZC'o9-Kwadendamme 1-4: Voor rust waren de ploegen aan el kaar gewaagd. Toch stond het hal verwege 0-2 door treffers van Ron nie van Hoepen en Roel de Jonge. Na een kwartier in de tweede helft maakte Roel de Jonge uit een pass van Erik de Groene-de 0-3. DZC'09 scoorde nog wel tegen, maar al snel bracht Erik de Groene de marge weer op drie treffers. Ouwerkerk-Volharding 7-2: Een sterk spelend Ouwerkerk nam nog voor rust een 5-0-voorsprong. Doelpuntenmakers waren Kees Visser, Barry Manni (2) en Erwin van der Maas (2). Nog voor de thee deed Barend Schik iets terug namens Volharding. Sylven Kaverlé zorgde in de twee de helft voor 6-1, waarna Ralf de Meij tegenscoorde (6-2). Het slot akkoord was voor Sebastiaan de Vrieze. Lewedorpse Boys-Hansweertse Boys 3-0: Uit een hoekschop open de Simon Smits de score. Nog voor rust verdubbelde Oscar de Ko ning deze voorsprong: 2-0 halver wege. Na rust drongen de bezoekers meer aan, maar zij kwamen niet tot scoren. Dat verzuimde ook Marcel Rooze te doen uit een straf schop. Toch werd het kort voor tijd alsnog 3-0 door Jordy'van Ant werpen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 102