van mook Ontdek de prachtige nieuwe wintercollectie 15 Van Mook Schoentechniek Schoenmode Van Mook heeft nu de nieuwe najaars-/ wintercollectie binnen. Voor ieder wat wils! Met deze collectie bewijst Van Mook opnieuw dat gemakkelijke schoenen absoluut niet saai hoeven te zijn. Kom snel kijken in onze winkel. schoentechniek schoenmode Lik op stuk voor Likdoorns vrijdag 25 september 2009 In de moderne winkel aan de Bosstraat staan tientallen modieuze dames- en herenmodellen. Allemaal kwaliteitsschoenen die geschikt zijn voor mensen zonder voetklachten, maar die ook vrij gemakkelijk aan te passen zijn voor mensen met minder gemakkelijke voeten. Bijna alle modellen beschikken namelijk over een verwisselbaar voetbed, .waardoor het heel goed mogelijk is hierin steunzolen te dragen, zelfs in de sandalen. Ook kleine orthopedische voorzieningen kunnen aan deze confectie-schoenen in de eigen werkplaats worden aangebracht. Op maat gemaakte or thopedische schoenen worden heLemaalin eigen atelier vervaardigd. De klant kan dan zelf materiaal en kleur uitkiezen. fecïhri Merken damesschoenen o.a: Birkenstock, Durea, Finn Comfort, JR Shoes, Solidus, Verhulst, XSensibile, Mephisto, JJ Footwear, Picardi en Actiflex. Merken herenschoenen o.a: Birkenstock, Finn Comfort, JR Shoes, Van Lier en Mephisto. Bosstraat 79 4704 RL Roosendaal T0165-550945 F 0165-566216 Einfo@van-mook.nl www.van-mook.nl De winkelis gevestigd in Roosendaal, maar voor het aanmeten van orthopedische voorzieningen houdt Van Mook ook spreekuren in Prinsenbeek, Bergen op Zoom, Goes, Middelburg, Vlissingen, Oostburg, Hulsten Terneuzen. Daarom is de collectie ook te bekijken op de website. In Van Rijswijk schoenen in Tilburg heeft Van Mook inmiddels een goede partner gevonden om ook in deze regio modieuze en (semi-) orthopedische schoenen te kunnen bieden. Wie last heeft van Likdoorns weet precies hoe vervelend en pijnlijk deze zijn. Een likdoorn is een verharde, naar binnen gegroeide eeltkern in de vorm van een puntzalge. Likdoorns ontstaan door verkeerde druk in de schoenen, een verkeerde stand van de voeten of een combinatie van deze twee. Door wrijving of druk groeit een verharding, die op het bot of de zenuw drukt. En dat doet zeer! Gelukkig zijn likdoorns goed te behandelen. Wanneer een likdoorn veroorzaakt wordt door te krappe schoenen is er maar één remedie: andere schoenen dragen, die uw voeten wél voldoende ruimte geven. U kunt de likdoorn laten verwijderen door een pedicure, daarvoor kunt u bijvoorbeeld bij de schoenspecialist Van Mook in Roosendaal terecht. Er zijn ook speciale pleisters, die de eeltpit losweken en de pijnlijke druk voorkomen. Wanneer u deze pleisters langdurig, draagt zal de likdoorn uiteindelijk verdwijnen. Als een likdoorn telkens terugkeert op dezelfde plek, ondanks goed passende schoenen, is het zaak de oorzaak van de druk te achterhalen en aan te pakken. Een steunzool of een aanpassing aan de schoen kan dan uitkomst bieden. Bij Van Mook Schoentechniek weten we daar alles van en nodigen u uit om bij ons langs te komen voor een vrijblijvend advies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 99