5 Ingetogen glamour NDVAVIE Natuurlijke eenvoud vrijdag 25 september 2009 Een dagmake-up mag ingeto gen zijn. Je hoeft niet op te vallen, maar een grijze muis zijn is heel wat anders. Met wat kleine trucs weet je de aandacht vast te houden, eEenheid creëren is het sleu telwoord. Haar, make-up en kleding liggen in dezelfde lijn Een rechttoe- rechtaan-kap- sel, dat opvalt door glans. Met de make-up leg je alleen de nadruk op de ogen. Een lijntje eyeliner en een masca ra die de wimpers voller maakt. Op de lippen volstaat een kleurloze gloss, op de wangen een vleugje blusher. ondertoon. Niet zo verwonderlijk dat Pure Minerals Concealer van Maybelli- ne in deze twee tinten verkrijgbaar is. •£r Na het aanbrengen van de con cealer ga je aan de slag met een foun dation, die tegenwoordig vrijwel altijd een transparante dekking heeft. •Cr Wat blusher op de wangen en je hebt de perfecte basis voor een natu rel avondlook. Een bronskleurige oogschadu met een lichte schittering laat de ogen perfect naar voren komen Met een gekleurde lipgloss spr kelen ook de lippen en hoef je gee aparte lipstick te gebruiken. Krul de wimpers met een krultang en breng er twee laagjes mascara op aan. Hoogste tijd om nachtleven in te duiken. Essentials reinigingsmilk: 4,49 euro, Esse lonic 4,49 euro, Essentials oogreinigingsl 4,49 euro, Essentials dagcrème 5,99 eur Essentials nachtcrème ó,30 euro. Pure Minerals Concealer Maybelline Nev York 8,99 euro. Eyeshadow Bronze John van G 4,90 eur Steeds meer mensen kiezen voor een eigen schoonheidsbehandeling thuis. Niet de deur uit, maarthuis genieten van een heerlijke peel ing en masker, voordat de crème haar werk weer mag doen. Novavie heeft een heerlijk assortiment aan producten om u en uw huid even lekker te verwennen. De prijzen beginnen al bij 10,00. Hiervoor koopt u al een gewel dige scrub met natuurlijke luffa en etherische oliën. Het duurste product, 90,00 is een zeer exclusief olieachtig glansserum. Verder vindt u daartussen alles om zowel uw lichaam als gezicht optimaal te verzorgen. Novavie huidverzorging kunt u aanschaffen via internet. De duidelijke Novavieshop geeft u uitgebreide informatie over de klinisch geteste en dierproefvrije producten. U vindt hier rein igingsproducten, peelings, scrubs, serums, crème en heerlijke spa producten. Speciaal voor onze lezers hebben we een ac tie korting. Voer bij uw bestelling de volgende actiecode in YS46BN en ontvang 15% korting. Let op, deze code is geldig in september en oktober. Seaweed Fortifying Mask Brightening Serum COSMETOLOGY Schoonheidsbehandelingen voor thuis. Hoe bereik je het 'less is more'-effect met ma- ke-up? Daar zijn twee antwoorden op mogelijk. Met weinig middelen geraffineerde effecten be werkstelligen, of een glamourlook creëren waar bij je de illusie wekt dat er nauwelijks make-up aan te pas is gekomen. Tips voor de dag Fabrikanten van make-uparti- kelen bedenken steeds weer nieuwe producten waarmee je met een minimale handeling een optimaal resultaat bereikt. Niet zelden worden deze innovaties ingegeven door visagisten. 1*r De zogenaamde plumpers zijn er een mooi voorbeeld van. Producten die de lippen doen zwellen en een vol ler aanzien geven. Collagen Filler Dub bele Verzorging Lippen Lipcontour van L'Oréal Paris doet dat in twee stappen. De verpakking is aan twee kanten te gebruiken. De ene helft be vat collagenen die de lipcontour ver groten. De andere helft bevat hyalu- ronzuur, een enorme vochtbinder die de lippen voller maakt. Let wel: het ef fect is tijdelijk, maar dit product mag je gerust dagelijks gebruiken. Hebben we het over 'less is more', dan dient zelfs een avondmake-up er natuurlijk uitte zien. Dat wil niet zeggen datje nauwelijks producten gebruikt. Bij een natural look kunnen heel wat middeltjes van pas komen. Het conse quente kleurgebruik van de kleding - blauwe jurk, blauwe schoenen - komt ook weer te rug in de blauwe ogen en dat schept rust. Gebruik dan geen blauwe oogschaduw, anders valt die oogkleur niet eens meer op. Bruintinten op de oogleden laten blauwe ogen pas echt schitteren. Nog zo'n uitvinding van dit cosme- ticahuis: de Telescopic Explosion mas cara. Met een normale mascara kun je de dunne haartjes in de ooghoeken nauwelijks bereiken, maar dankzij de flexibiliteit en de ronde vorm van het borsteltje van dit product pak je elk haartje mee en lijken je wimpers in derdaad wat voller. Heb je moeite met een eyeliner-kwastje, gebruik er dan één in potlood vorm. -£r Laat de schouders en het decolle té glanzen met Golden Touch Body Oil van Artqleco Skin Yoga Body. De kleine goudpartikeltjes in deze olie geven een minimalistische glans. L'Oréal Paris Collagen Filler Dubbele Verzorging Lippen Lipcontour 19,99 euro. L'Oréal Paris Telescopic Explosion mascara 14,99 euro. Soft Touch Eyeliner John van G 5,50 euro Golden Touch Body Oil van Artdeco Skin Yoga Body 19,50 eoro (alleen verkrijgbaar bij de schoonheidsspecialist). Tips voor de avond Een sprankelende uitstraling begint met de verzorging. Een schone huid is de basis. Daarvoor heb je vijf producten nodig: oogreinigingslotion, reinigingsmelk, tonic en een dag- en nachtcrème. Een hele investering, maar ook met een klein budget kun je een heel eind ko men. Garnier Essentials biedt zacht geprijsde verzorgingsproducten voor de verschillende huidtypes aan. Op een gereinigde huid, voorzien van een laagje dagcrème, begin je aan de volgende stap. Het camoufle ren van onzuiverheden. Volgens Clay ton Leslie, visagist bij Maybelline New York, kun je rode plekjes en on effenheden het beste wegwerken via een concealer met gele ondertoon. Voor wallen en blauwe plekjes ge bruik je een concealer met een rode Ellen Klaosse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 89