3 vrijdag 25 september 2009 na a nee maxi-jurk. Een mix tussen een trui em een jurk die op een panty of over een glimmend zwarte ultrastrakke enkel- lange broek wordt gedragen. Het is een kruising tussen een skinny en een legging. Deze must-have nr. 3 kan van glimmend leer zijn-of van glan zend kunststof en wordt verder ge combineerd met een kekke tuniek, jurkje of rok. Helemaal rock-'n-roll wordt hij onder een mannelijk kort col bertje met een lange top eronder en met hoge pumps in een contrasteren de kleur. Wie niet aan deze hippe broek durft: een dikke zwarte maillot is een goed alternatief. Ook de bodywarmer beleeft een revi val. In een glimmend technostofje op een romantisch bloemetjesjurkje: helemaal anno nu. Ook een bo dywarmer van schapenvacht of (nep)bont is top of the bill. Stoer gecombineerd met een strakke broek of met een jurkje of rok. Rokken zijn er in allerlei varianten: van damesachtige ko- kerrok, tot kort schoolmeisjesach tig plooirokje en bal lonmodellen. De jurkjes en tunie ken zijn zomer- achtig dun en transparant en de pantalons variëren van superstrak tot comfortabele boy- friencf-jeans en Marlène Dietrich- wijd. Laarzen Aan de voeten dragen we laarzen, laarzen en nog eens laarzen. Het kitti ge enkellaarsje doet het nog steeds goed, maar de lange laars begint ter rein te veroveren. De echte trendset ters gaan voor lange, strakke laarzen, over de knie. De tassentrend is wat gemêleerder dan voorgaande seizoenen. Hij mag lekker groot, maar ook het kleinere tasje is in. Vooral het enveloptasje wordt een trend en ook het heuptasjè zien we weer verschijnen. ;j£ Leder geeft de toon aan, met grote gespen, studs en franjes staat zo'h stoere tas goed bij de mannelijke look. Maar, er zijn ook alternatie ven. Zo is er de gebreide tas en de stoffen tas. Erg hip is ook (nep)kroko-en slangenleer. Accessoires zijn terug van weg geweest. Riemen, mooie ket tingen, oorbellen, armban den het mag als het maar smaakvol is. Nog een hebbeding voor deze winter: de ellen lange wollen sjaal en een bijpassende ge breide baret. Mochfeld Leistro Xandres.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 87