Italiaanse onderduiker 27 1 EURO Auto- en motortourrit door Zuid-Beveland Busje voor jonge cliënten van Emergis Conference over de etiquette van concert Loopbaancoach helpt om te gaan met stress Nieuwe opleiding in Goes helpt herintreders snel aan baan in zorg Vliedbergfestival in Wemeldinge RECLAME Eierkoeken 4 voor vrijdag 25 september 2009 'We hebben haast. Het tijdpad verglijdt. Nu zijn er nog mensen die kunnen helpen met informatie' Gerard de Fouw - de Fouw en Paolo Gavazzi uit Brescia, kleinzoon van Gianni Gaia die in 1944 onderdook in Kamperland. foto Willem Mieras KRABBENDIJKE Mac de Zeeuwen houdt morgen een gezelligheidsrit voor auto's en motoren door Zuid-Beveland. Het is een eenvoudige route voor begin nende tourrijders. Inschrijven kan van 13.30 tot 14.30 uur aan de Westweg 5 in Krabben- dijke. Er is een presentje voor elke deelnemer, Aansluitend aan de rit is er een muziekfestival aan de Oostweg in 's-Heer Arendskerke van 18.30 tot 23.00 uur met Surren der en Bendid. GOES Dankzij financiële giften van Fond NutsOhra en twaalf vooral Zeeuw se bedrijven kunnen cliënten van Emergis kinder- en jeugdpsychia trie sinds gisteren beschikken over een multifunctionele personenbus. De bus wordt ingezet voor uitstap jes, vakanties en vervoer naar zwembad, sportclubs, bibliotheek, school, stageplaats of therapie die niet op locatie gegeven wordt. Groepsleiders besturen de bus. KLOETINGE Frans musicoloog M. Michel Khali fa is de eerste gast van de reeks soirées d' hiuer die de 'Coeur de Zé- lande' van de Allinace Fran^aise houdt De docent muziekgeschiede nis aan het Amsterdamse Conserva torium vertelt over de achtergron den, etiquette en organisatie van een concert, zowel in Frankrijk als Nederland. 'Achter de schermen bij een concert' is woensdag 7 oktober 20.15 uur in Amicitia in Kloetinge. WOLPHAARTSDIJK Hoe ga je met werkdruk om? Hoe houd je plezier in je werk? Die vra gen komen dit weekeinde (26 en 27 september) op tafel tijdens een 'werkweekend' op De Kunstwei in Wolphaartsdijk. Loopbaanadviseur en coach Corry Verpalen gebruikt speelse oefenin gen om antwoorden te vinden. Extra accent ligt op hét voorkomen van een burn-out. Informatie: 0113-212410/06-15638623. door Luc Oggel GOES - Bij Plus één Opleidingen in Goes vond gistermiddag een bij zondere diploma-uitreiking plaats. Een groep herintredende vrouwen kreeg een papiertje verzorgende C, na een opleiding van een jaar en zonder ervaring in de zorg. Plus één is een jaar geleden met de opleiding verzorgende C begon nen naar aanleiding het grote te kort aan personeel in de zorg. Uit gesprekken met mensen die op zoek waren naar een baan kwam naar voren dat er best animo is om in de zorg te werken, maar dat een lang opleidingstraject vaak een drempel is. Daarop besloot Plus één een praktisch ingerichte opleiding op te zetten, ontdaan van alle 'ballast'. Cursisten lopen 24 uur per week stage in de prak tijk en gaan een dag naar school. Van de groep van dertien vrou wen die de opleiding afgelopen jaar volgden, had niemand erva ring in de zorg. Vijf van hen heb ben inmiddels een baan. Een verzorgende C verricht verzor gende-, begeleidende- en huishou delijke werkzaamheden en licht medische handelingen in de thuis zorg of een verzorgingshuis. Plus één begint in januari 2010 met een nieuw traject. Meer infor matie via 0113-211744. www.pluseen.nl WEMELDINGE - In de Wemel in We meldinge wordt morgenavond de tweede editie van het Vliedbergfes tival gehouden. Het muziekevene ment wordt verzorgt door Musi- Culture Kapelle, een organisatie die werkt vanuit het jongeren- Kom naar ons ui tverkoopweekei id vrijdag 25 t/m zondag 27 september Openingstijden: vrijdag 25 zaterdag 26 september: 09.00-18.00 'zondag 2? september: !2.00ri7.Q0 uur vrijdag en zaterdag: Brood- en banketbakkerij Opril Grote Markt 4 J.D. van Mellestraat 32 Goes-tel. (0113) 21 56 14 UW WARME BAKKER Op woensdag 30 september 2009 is er een openbare vergadering van het Algemeen Bestuur van LétÉ De vergadering wordt gehouden in de bestuurskamer van LétÉ, Grevelingenstraat 16 te Middelburg. Aanvangstijd 12.45 uur. Stukken liggen ter inzage bij de bestuurssecretaris. MEEST GELEZEN 1. Straf voor fataal ongeval 2. RvS tikt Kapelle op de vingers 3. Frans Naerebout in de takels STUUR UW TIPS NAAR redactie®pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto werk. Het Vliedbergfestival was vo rig jaar het eerste wapenfeit van de club. Het festival begint zater dag om 16.00 en duurt tot midder nacht. Fitting, Infinite Mind, Au- diofungus, The Willies, dj Sand storm en Pickle "Juice treden op. Op 22 september 2009 is ten laste van D.D. Machielsen. thans zijnde zonder bekende woon- of verblijf plaats binnen en buiten Nederland, een proces verbaal betekend door NICOLAAS ARNOUT POLDERMAN, t.k.-gerechtsdeurwaarder. In voormeld exploot wordt kennisge ving gegeven van beslaglegging op diens uitkering. Een afschrift van dit exploot kan worden verkregen bij onderstaand gerechtsdeurwaarderkantoor. Buys Partners B.V. Ondernemersweg 5 4691 SL Tholen V| DE WOON® Kaaistraat 9-13 - Kortgerie Telefoon 0113-302430 www.dewoongaterij.nt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 73