HenseniJfiQ.nl Di/öfJsilsn I" H mil; g f I c 28 Vrijdag 25 September 2009 kijk ook op Dankbaar voor alle liefde en goedhe'id die wij van haar mochren ontvangen,, geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en opoe JOHANNA VAN DEN BERG- VAN HOEIJDONCK weduwe van Marinus van den Berg in de leeftijd van 90 jaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis De Vliedberg, app. 18 en 20, voor hun inzet en goede zorg aan haar gegeven. Ko en Tiny Anton t Henny en Gijs Coby en Peter Addie t Klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, 19 september 2009 Correspondentieadres: Gasthuisstraat 22, 4381 JL Vlissingen. De crematieplechtigheid heeft op 24 september in besloten kring plaatsgevonden. Lieve oma Wij staan stil bij het moment dat je er niet meer bent. De herinneringen aan jou komen aaneengesloten naar boven. Zoals het leven gaan ook de dagelijkse gebeurtenissen als een sneltrein aan je voorbij. Maar het voelt goed als wij terugdenken aan alle fijne momenten samen met jou. Bedankt. Heike, Tara, Glenn en Rien van den Berg De zon schijnt, de bloemen bloeien, de vogels fluiten, maar het is stil nu, na een ernstige ziekte, slechts 9 weken na het overlijden van haar Jan, in haar slaap is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Gerda Emma Bolier-Knaap in de leeftijd van 51 jaar. Familie Knaap Familie Bolier Zierikzee, 23 september 2009 Vallettaflat 1de Jongestraat 3 Correspondentieadres: Touwbaan 3 4301 JV Zierikzee Zaterdag 26 september is er op haar huisadres van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal gehouden worden maandag 28 september in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendii'k 3, aanvang 11.00 uur. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. We willen alle medewerkenden van de "Cornelia", in het bijzonder afdeling "Polderland", bedanken voor de liefde, aandacht en zorg die Gerda kreeg. Familie Knaap Familie Bolier Armand De vrijdag zal zonder jou nooit meer hetzelfde zijn. Vaarwel vriend. Colijnsplaat: Jacob, Arnold, Nico, Giel Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve, zeer zorgzame vrouw, onze moeder en oma Jozina Cathalina van den Dorpei-van der Jagt Jozien in de leeftijd van 71 jaar. M. van den Dorpel Marja en Mart Boone-van den Dorpel Johan Maarten en Anne-Wil Sander Joël Johan en Ankie van den Dorpel-Boers Jolien en Joost-Jan Edwin Carolien en Peter van der Jagt-van den Dorpel Jeroen en Marian Martin Stephan 23 september 2009 Kon. Julianastraat 23 4401 CZYei'seke De i-ouwdienst wordt D.V. maandag 28 september om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeei-de Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jozina Cathalina van den Dorpel-van der Jagt Dordrecht: J. van der Werke-van der Jagt C.M. van der Werke (in herinnering) Yerseke: A. van der Jagt W.C. van der Jagt-Paauwe Leusden: C. van der Jagt A. van der Jagt-van Veen Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Jozina Cathalina van den Dorpel-van der Jagt echtgenote van Maarten van den Dorpel M. van den Dorpel (in liefdevolle herinnering) M. van den Dorpel-van der Maas P. van den Dorpel A.M. van den Dorpel-Slabbekoorn C. Luteijn-van den Dorpel (in liefdevolle herinnering) J. Luteijn A. van den Dorpel M. van den Dorpel-Kuzee Neven en nichten. Yerseke, 23 september 2009. Met grote droefheid geven wij kennis dat is overleden onze lieve vriendin Jozien van den Dorpel "tante [os" We zullen haar jarenlange vriendschap en hartelijk meeleven met ons en ons gezin heel erg gaan missen. We wensen Maarten, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in dit grote verlies. Bram en San Everse Kinderen en kleinkinderen Dag lieve pappa We hadden je graag beter willen leren kennen. We zullen je heel erg missen. Je kinderen Jeffrey en Daisyree de Ronde Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, moeder en oma Adriana Maria Bodemeijer Miep Echtgenote van Gerardus Nicolaas Fokker A 19 mei 1926 t 23 september 2009 Middelburg: G.N. Fokker Bergen op Zoom: Marien en Jacqueline Kitty en Patrick Valerie Rieny en Asmarah Jasmijn Saar Middelbui'g: Gerard en Alice Hélène Tamara en Jim I a mili a Eshana Jaimy en Sara Mallorca: Irene en Dirk Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van 't Gasthuis te Middelburg voor de goede en liefdevolle verzorging. Middelburg Olmenhof 34,4334 CN De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 28 sep tember om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen woi'dt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen De mens wikt. God beschikt. Dat waren altijd de woorden van onze lieve schoonzus en tante Miep Fokker-Bodemeijer Middelburg: Gé en Nico Fokker Vlissingen: Marquitaen Bart Greijn-Fokker Marieke en Maarten Almere: Mark en Laura Fokker-van Waaijen Yanick Middelburg, september 2009 "Als alles pijn doet en alles donker wordt, zal God een ster voor je aansteken om je door alle nachten heen te leiden. Met veel verdriet en in liefde gedenkeixl, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom Gerardus Johannes Slob - Gerard - weduwnaar van Toos Slob-van Hees in de leeftijd van 76 jaar. Jan en Gré den Boef-Slob Huig en Josje Slob-van Acquoy Neven en nichten Kruiningen, 21 sèptember 2009 Correspondentieadres: Eline Verelaan 58 4906 JA Oosterhout De afscheidsplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze mede bewoner Gideon Pieter Wattez Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Bewoners van De Compagnie Meestoof 110-132, entire 2 Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70