81 n vrijdag 25 september 2009 Kleding is belangrijk, maar hoe je haar zit is dat zeker ook. Voor het najaar zijn er weer opvallende trends te spotten. Een van de meest kunstzinnige vormen is een co'coon silhouet met syntethische kleuren voor een avant garde gevoel. Geïnspireerd op de New Wave trend (jaren tachtig!) en uni formiteit. We zien stijve stoffen, coutu- re-achtige samenstellingen en oversized kledingstukken die er bijna gebeeldhouwd uitzien. Het haar heeft een eenvoudige contourlijn, maar wel met diepte en dimen sies met vormen in meerdere lagen en lan gere lijnen. De kleuren zijn ook opvallend, ze steken de draak met uitgesproken hoe ken, gesculptuurde punten en een Mo- bavyk uitstraling. Kunstzinnig en intellec- tdSjlj- een perfecte combinatie. www.schwarzkopf-professio- nal.com Nagels mogen meer dan ooit opvallen. En dat betekent dat er aandacht aan be steedt moet worden. Véél aandacht. De rechte vierkante vorm is helemaal 'uit' de mode. De nagels zijn rond of voor langere nagels ovaal puntig gevijld.French manicu re blijft natuurlijk elegant, maar wil je tren dy zijn dan zul je je lichte nagellak moeten verruilen voor donkere kleuren zoals don kerpaars, donkerbruin of zwart. Voor de vrouw die niet van al te extreem houdt is er de najaarstrend met kortere na turel nagels of juist donkere nagellak kleu ren. Gedurfder is de stiletto nagel: dat wil zeggen lange nagels in een punt vorm. Ook is nail art erg populair, hierbij deco reer je je nagels met mooie tekeningen. Leef je dus uit dit najaar en zorg voor na- gefs^iie gezien mogen worden! www.linnysnaildesign.nl Liselotte Vermolen Dit najaar zien we weer veel afwisse ling in de mode. Van chic en vrouwe lijk tot de stoere rock-punk look. De in spiratie voor de trends komt vooral uit de jaren '60 en '80. Ook de ko mende maanden mag je weer veel mixen&matchen. Combineer verschillende looks, durf en experimenteer. Het belangrijkste dit seizoen is opvallen! Met je haar of nagels, het maakt niet uit, zolang je maar gezien wordt. Wat betreft de schoenen is de pump ook dit seizoen weer aanwe zig. Daarnaast mogen ook de enkellaarsjes zeker niet ontbreken. Voor de finishing touch kun je je uit leven wat betreft sieraden. Armbanden, kettingen, oorbellen, ze mogen duidelijk aanwezig zijn. Hou je dus vooral niet in, maar leef je uit!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56