'Joosse Interieurs, dynamisch en creatief Unieke aanbiedingen bij joosse 75 jaar sfeervol wonen Wie jarig is trakteert,.. n H -1 Vrijdag 25 september 2009 I 21 ARNEMUIDEN -Kwaliteit kleinschalig aanbieden. Ambachtelijk vakmanschap, met oog voor de klant en tegen een eerlijke prijs. Dat was het motto toen Jan-Louis en Cor Joosse in 1934 een meubelzaak begonnen. En dat is 75 jaar later, met kleinzoon Joost Joosse aan het roer, nog steeds zo. In het winkelpand aan de Langstraat in Amemuiden zijn de vele mogelijkheden op het gebied van woninginrichting te zien. Bijzóndere collectie Joosse Interieurs is gespecialiseerd in mooie, houten en gestoffeerde meubelen. De col lectie wordt regelmatig aangevuld met nieuwe aanwinsten. Zitmeubelen in leer en stof. Eethoeken met comfortabele armstoelen en ambachtelijk gemaakte kasten. Verder raam- bekleding in de vorm van Luxaflexproducten, bijzondere gordijnen en vitrage; verlichting en vele functionele of decoratieve accessoires "Klassieke ornamenten en mooie details" licht Joost Joosse toe. "Van heel subtiel tot een specifieke stijl. Juist heel eigentijds." Van idee tot keuze Om klanten goed van dienst te kunnen zijn, vraagt Joosse of ze foto's meenemen van hun interieur. Ongeacht of ze komen voor een enkele bank of voor een complete metamor fose. "Op die manier krijg ik een indruk van hoe hun inrichting nu is" aldus de adviseur. Ook vindt hij het belangrijk te weten welke richting ze op willen met hun interieur. "Som mige klanten kunnen dat precies omschrijven, andere brengen voorbeelden mee uit woon- magazines. Aan de hand van die informatie kunnen we gericht op zoek. De meubelen horen te passen in het bestaande interieur. En nog belangrijker: de klant moet zich er prettig bij voelen." Alles naar wens Joosse Interieurs stemt elk meubelstuk vol ledig af op de individuele woonwensen van de klant. Diepte, hoogte en stevigheid van het zitmeubel worden naar wens op maat gemaakt. "Dat is belangrijk als je bijvoorbeeld erg lang bent of korte benen hebt',' vertelt Joosse. "Ook qua stoffen en motieven is er ruime keuze, tot en met de kleur en vorm van het stoelpootje aan toe. Het maken van keu zes voor het interieur is een zorgvuldig proces. Daar nemen we met de klant uitgebreid de tijd voor. Maar het is heerlijk om samen met de klant alle creativiteit in te zetten voor een mooi resultaat Joosse werkt samen met kleinschalige, ambachtelijke meubelateliers. Zelf heeft Joosse ervaren medewerkers voor het maken van gordijnen en voor woning- en meubelstoffering. jubileumaanbiedingen Joosse Interieurs biedt louter kwaliteitspro ducten in verschillende prijsklassen. Voort durend zijn zij op zoek naar meubelen met een goede prijs en kwaliteit verhouding "De huidige consument vraagt een creatief advies en kwaliteit voor een scherpe prijs" zegt Joosse. Ook nu zijn ze er weer in geslaagd om een collectie samen te stellen die aan deze voorwaarden voldoet. Daarnaast hebben zij een aantal kasten en eethoeken geselecteerd voor speciale jubileumprijzen. Dit zijn unieke aanbiedingen, die direct uit voorraad worden geleverd. Voor meer info: www.joosseinterieurs.nl i - -V.. - i 2Vz zitsbank Gourdon leer W4 2.575,- joosse Interieurs Langstraat 2 4341 EE Arnemuiden T 0118-60 12 73 www.joosseinterieurs.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 21