fHenseniiM.nl 28 I Donderdag 24 september 2009 kijk ook op Als hij 's avonds verlangt naar de nacht als hij moe is van het vragen om kracht, als zijn lichaam op is en zijn geest niet meer wil, dan zie ik de wens in zijn ogen en even word ik stil. Heden overleed zacht en kalm onze lieve pa en opa Theophiel de Blijzer Fiel weduwnaar van Hilda de Blijzer-Hiel Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Graauw: Mariëtte en Eddy Vernimmen-de Blijzer Nancy en Frank, Siem Heidi en Ingemar, Mats, Sten Heikant: Thea en Rudie Pieters-de Blijzer Diana en Patrick Evita en Frans, Tim, Thijs Hulst: Frank en Ilse de Blijzer-Acke I)muiden: Cintha en Rinus Boudewijn-de Blijzer Een woord van dank aan Dr. Roks, "De Privazorg" met name Miriam, Lisette en Angelique voor de goede zorgen aan Pa besteed. 22 september 2009 Kapelledreef 7, Clinge Correspondentieadres: Vlasstraat 7,4566 BC Heikant U kunt afscheid nemen van Pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 25 september van 19.00 tot 19.50 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 26 sep tember om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Mieke Gudden Eindhoven, 19 juli 1936 t Hulst, 21 september 2009 Hulst: Bas Zwegers Hulst: Maarten Zwegers Philippine: Arno en Anneke Zwegers Rik, Tom Hoek: (ob Zwegers en Marian Wolfert Bram, Koen Walmolenstraat 17, Hulst Correspondentieadres: Frans van Waesberghestraat 14561 AB Hulst U kunt afscheid nemen van Mieke in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrij dag 25 september van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 26 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt n, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "O, hoe groot is Uw goed, dat Gij weggelegd hebt voor degenen, die U vrezen; Psalm 5120a Heden is tot onze droefheid door de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden weggenomen, in de Hope des Eeuwigen Levens, onze zeer geliefde, altijd met ons meelevende schoonzuster, tante en oudtante Apolonia van Eijzeren weduwe van Simon Louwerse in de leeftijd van ruim 95 jaar. Namens de famlie: A. Leijnse- van Stee (eerder weduwe van W. Griep) Neven en nichten: Fam. Van Eijzeren Fam. Bakker FamGriep en achterneven en -nichten. Middelburg, 22 september 2009 Groot is de leegte die hij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een slopende strijd, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gevoerd, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Gerard Pieter den Engelsman echtgenoot van Agnes Van den Brande weduwnaar van Janna Penne Hij overleed op 22 september 2009 in de leeftijd van 82 jaar. Clinge: Agnes Axel: Geertje en Jan Joep, Nikie Schijndel: Wim en Nicole Tom, Bas Kennedylaan 20,4567 CV Clinge U kunt afscheid nemen van Gerard in het uitvaartcentrum van DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrij dag 25 september van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 26 september om 10.00 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoon lijk condoleren in Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Temeuzen. Speciale dank gaat idt naar het verzorgend personeel van "De Blaauwe Hoeveafdeling Meander voor de liefdevolle verzorging. De Heer is mijn herder Op dinsdag 22 september 2009 hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en onze zorgzame oom Jean Frelier Uit aller naam: C. van den Brink M. van den Brink-Frelier Walenstraat 12 4503 AD Groede Correspondentieadres: Amstelstraat 151 9406 TD Assen De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 25 september om 14.00 uur in de Lutherse kerk aan de Molenstraat te Groede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Groede. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in De Natte Pij. Slijkstraat 1Groede. Onze buurman Jan is overleden We zullen je missen. De buurtjes van de Walenstraat Nu blijf ik bij U voor altijd, psalm 75:9 berijmd. God heeft tot Zich genomen onze oudste broer, zwager en oom Adriaan Janse echtgenoot van Lina Kleijwegt Oostkapelle, 09-03-1923 Rozenburg, 22-09-2009 Oostkapelle: Geldrop: Dordrecht: Koudekerke: Grijps kerke: de Bilt: Oostkapelle: Seroos kerke: Ermelo: Kloetinge: Koudekerke: Grijps kerke: Cathrien Janse t Tan en Cor t Corbijn Jan t en Dien Janse Nel en Ko t Besuyen Theunis en Koos Janse Jannie en Chris Geerse Piet Janse Jasper en Nel Janse Krijn t en Ans Janse Frans en Bets Janse Bets en Daan t de Witte Jo en Riet Janse neven en nichten Verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager, oom en neef Marinus Joosen in de leeftijd van 89 jaar. Krabbendijke: Bep Zuidweg-Joosen Jaap Zuidweg t Krabbendijke: Piet Joosen t Janny Joosen-Wiskerke Krabbendijke: Ko Joosen t Jo Joosen-Van Kruiningen Krabbendijke: Jan Joosen Nely Joosen-Van Kruiningen Kapelle: Janny Eversdijk-van den Brink Hannes Eversdijk Neven en nichten Zaltbommel, 22 september 2009 Geschokt ontvingen wij het bericht van het overlijden op maandag 21 september jl. van onze oud-directeur, de heer Knud Erik Rasmussen Ondanks het feit dat Ras, zoals eenieder van ons hem kende, ernstig ziek was kwam zijn overlijden voor de meesten van ons toch nog onverwacht. Als Deens pionier legde hij in de begin jaren 50 de fundamenten voor de ontwikkeling van onze organisatie. Dankzij zijn persoonlijke betrokkenheid en nimmer aflatende inzet heeft Emulsion Holland BV zich ontwikkeld tot een bedrijf waar hij, terecht, zeer trots op was. Wij zijn dankbaar voor al hetgeen de heer Rasmussen heeft betekend voor de ontwikkeling van onze onderneming. Wij zullen hem blijven herinneren als onze directeur die altijd tijd en aandacht had voor het wel en wee van zijn medewerkers. Wij wensen zijn familie sterkte bij het verwerken van het verlies. Directie en medewerkers van Emulsion Holland BV Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid, de heer Knud Erik Rasmussen Ras Ras was mede-oprichter van onze Kegelclub en is gedurende meer dan 40 jaar een zeer trouw en sportief, maar vooral gezellig lid geweest. Wij wensen Trijntje en haar kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Kegelclub "De Plankhouders Zierikzee, 22 september 2009 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan Stokx Familie Stokx 22 september 2009 Zanddijk 13, 3181 HX Rozenburg Geheel onverwacht overleed onze zorgzame vriendin en "tante" Janny Vasseur-van Drongelen Jo en Neel Kodde Leo en Jolanda Kodde Daniëlle, Sabine en Estelle Peter en Liesbeth Wijkhuys Tessa, Jeroen en Esmee Wij wensen Ko, kinderen, kleinkinderen, achterkleinkind en familie veel sterkte toe. Nw. en St. Joosland, 23 september 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82