levisie 143
onder de blauwe hemel
'Veel Ik vertrek-deelnemers moeten in de winter terug naar Nederland
Om bij te Verdienen.' Regisseur Olaf Witkamp
donderdag 24 september 2009
07:05 Amazing baby
bloopers 07:35 The bold
and the beautiful 08:00
Tommy Teleshopping
13:10 Amazing baby
bloopers 13:40 Te dik:
Veel te dikke kinderen
14:35 Droomhuis in de
zon 15:35 The Cosby
show 16:30 According
to Jim 17:00 Little house
on the Prairie
07:30 Suerte 08:00 RTL
Nieuws 08:15 Tele-
shop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL Z
Nieuws 10:20 Jorritsma
blikt vooruit 10:40 RTL Z
Nieuws 13:20 Studio E
W 13:40 RTL Z Nieuws
16:20 Business links
16:40 RTL Z Nieuws
07:00 Tel sell 17:10 De
familie Stoksta art 17:40
Oprah Winfrey show
07:00 Disney feest 07:30
Home and away 08:00
Tommy Teleshopping
09:00 ER 10:00 Tommy
Teleshopping 11:00 As
tro TV 13:00 Tommy Te
leshopping 14:05 Spin
city 14:40 De tafel van 5
15:40 Disney feest 16:10
De Spaanse droom
17:05 Gilmore girls
09:20 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe club,
Yo gabba gabba, Bam
boe club, Handy man-
ny, Bamboe club, Fin-
ley de brandweerwa
gen, Yo gabba gabba, In
the night garden, Musti,
Bob de Bouwer, Meteor
and the mighty monster
trucks, A kind of magie,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Casper's griezelschool,
Totally spies, World of
quest, Matt's monsters,
Recess, The replace
ments, Kid versus kat,
Jimmy two shoes, Jackie
Chan, The suite life of
Zack and Cody, Phine
as Ferb
a
o
18:00 Droomhuis in de 18:00 Knight rider, ac-
zon, realityserie tieserie
18:55 De politie op je
hielen!, serie re
portages
18:35 Dr. Phil, talkshow
18:00 De tafel van 5,
talkshow
18:00 Sneak, filmupdate
18:05 Spin city, comedy
serie
18:35 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
land-Vroege
editie
19:20 Shownieuws-
Vroege editie, het
laatste nieuws
19:55 De Pfaff's, celebri-
tydocusoap
19:30 Extreme bruiden,
realityserie
19:00 Evelien, dramase- 19:05 Will Grace, co-
rie medyserie
19:35 Cold case, detecti- 19:35 Friends, comedy-
veserie serie
20:00 Trauma centrum, 20:30 RTL Voetbal: 20:30 A destiny of her 20:30 Legally blonde 20:00 Two guys and a
realityprogramma KNVB Beker AG- own, romantisch 2: Red, white girl, comedyserie
20:30 House, ziekenhuis- OW - Ajax, live- filmdrama blonde, filmkome- 20:30 Terminator: The
serie verslag die Sarah Connor
chronicles, sF-se-
21:30 Medical exami
ners, misdaadserie
22:30 Hart van Neder
22:45 RTL Voetbal:
22:40 As the world
22:25 Criminal intent,
22:30 Soul plane, film
land - Late editie
KNVB Beker sa
turns, soap
dramaserie
komedie
22:45 Piets weerbe
menvattingen, sa
richt, weerbericht
menvattingen
22:50 Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
23:20 DAS je goed
23:30 Oprah Winfrey
23:25 De tafel van 5,
recht, consumen
show, talkshow
talkshow (h)
tenprogramma
(h)
00:15 Trauma Team
00:00
RTL Poker: APPT
00:20
Teleshop 8
00:25
Law Order
00:05
Border security
E.R. live
-Seoul
00:21
Sneak preview
01:20
Nachtprogram
00:35
Friends (h)
01:25 Late night
01:00
Teleshop 7
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
01:05
Nachtprogram
01:01
Nachtlounge
05:30
Car tracks
04:00
Hart van Neder
mering
03:00
Sneks
land Show
02:05
Poker after dark
05:30
Car tracks
nieuws (h)
het verhaal afkunnen vragen: gaat
het wel lukken? Een uitzending
moet kijkers vijftig minuten
boeien. Mensen die naïef en op de
bonnefooi vertrekken, zijn het
spannendst om te volgen, erkent
Danhof Maar ook bij hoog opgelei
de mensen met veel geld, kan het
misgaan.
De aflevering van vanavond draait
om Ton en Ricky die hun restau
rant in Sittard voor een paar ton
hebben verkocht, om in Brazilië
een resort te beginnen. Een nieu
we ambtenaar verklaart echter alle
eerder afgegeven bouwvergunnin
gen ongeldig.
Ik vertrek heeft de naam dat alles
altijd mislukt. Witkamp moet dat
ontkennen. De afgelopen vijf sei
zoenen kwamen totale mislukkin
gen maar vier keer voor.
Ik vertrek, Nederland 1, 20.30 uur
00
O
%o
O
O
Ni
O
O
Ni
O
O
Ni
Ni
O
Ni
UI
r>
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:18 Filmbythesea
18:30 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:00
12:15 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man
bijt hond. 14:00 Ongerept
Amazonegebied. 14:30 Sporza:
Wielrennen. 17:05 Vrolijk
Vlaanderen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:45 Man
bijt hond. 20:10 Het weer.
20:15 Thuis. 20:45 Koppen.
21:20 Los zand. 22:10 De
laatste show. 23:01 KENO-
uitslagen. 23:05 Het journaal
laat. 23:20 Studio 1.23:35 Het
weer. 23:40 Man bijt hond.
00:05 De rode loper. 00:25
Doorlopende herhalingen van
Het journaal laat en weer.
België 2
07:15 Pat Stan. 07:20 Eliot
Kid. 07:35 Buzz Lightyear of
Star Command. 07:55 Uncle
Max. 08:10 Samson en Gert.
08:35 Raymond. 08:45 JES
ID-Kits. 08:50 Karrewiet. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Zomerbeelden. 12:0015:29
KETNET. 15:30 Hopla. 15:35
Musti. 15:40 Wizzy en Woppy.
15:45 Draakje. 15:50 Kabaal
in de stal. 16:05 Strawberry
Shortcake. 16:30 Samson en
Gert. 16:55 Raymond. 17:05
Buzz Lightyear of Star Com
mand. 17:30 Eliot Kid. 17:50
JES ID-Kits. 17:55 Sherlock.
18:05 Karrewiet. 18:15 Amika.
18:30 M.I. High. 18:55 JES
ID-Kits. 19:00 W817.19:15
Sherlock. 19:20 Karrewiet.
19:30 Wicked Science. 19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
De canvascrack. 21:15 India
voor beginners. 22:05 Wild
Caribbean. 22:55 Phara. 23:40
Live from Abbey Road.
RTBF'1
09:30 C'estdu Beige. 10:20
Croisière nuptiale en Birmanie.
11:52 Questions d'argent.
11:55 Table des terroirs.
12:05 Feux de I'amour. 12:50
Weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:35
Weerbericht. 13:45Télétouris-
me quotidien. 13:55 Le renard.
14:55 Rosamund Pilcher: Un
chateau dans le brouillard.
16:35 Arabesque: 17:30 P.J.
- Police judiciaire. 18:30 Le 6
minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Le bar de I'Europe. 19:21
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:14 Weerbericht. 20:15,
21:05 The mentalist. 21:55,
22:55 Sleeper cell. 00:00
Questions d'argent. 00:05 Stu
dio 1 spécial. 00:20 Opinions
- UCM.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 11:37 Ques
tions d'argent. 11:40 Plus belle
la vie. 12:05 Toute une histoire.
13:05 Un gars, unefille. 13:30
Wielrennen: WK op de weg.
17:05 Tekenfilms. 17:55 Un
gars, une fille. 18:05 Tout le
monde veut prendre sa place.
18:55 Plus belle la vie. 19:25
Pour le meilleur et pourJe pire.
19:50 Un gars, une fille. 19:55
Beursberichten. 20:05 Le meil
leur de I'humour. 22:00,22:05,
22:15 Un gars, une fille. 22:23
KENO. 22:25 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:43
Beursberichten. 22:45 D6bels
Summerlive. 23:50 Opinions
- MR mag. 00:20 Comme
personne.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Animal
24/7.11:00 Homes under the
hammer. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 Cowboy
trap. 12:45 Cash in the attic.
13:10 Nieuws en weerbericht.
13:15 Bargain hunt. 14:00
Nieuws en weerbericht. 14:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 14:45 Doctors. 15:15
Murder, she wrote. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Mister Maker. 16:25 Bear
behaving badly. 16:45 Bernard.
16:50 OOglies. 17:05 Raven.
17:35 SMart. 18:00 News-
round. 18:15 The weakest link.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders. 20:57
BBC News. 21:00 Watchdog.
22:00 New tricks. 23:00 BBC
News. 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht. 23:35 Ques
tion time.
BBC2
07:00 Me too! 07:20 Balamory.
07:40 Bits and Bobs. 08:00
Arthur. 08:25 Newsround.
08:30 Sorry, I've got no head.
09:00 Deadly 60.09:30
Lazytown extra. 09:40 Postman
Pat: SDS. 10:00 Timmy time.
10:10 Chuggington. 10:25
Numberjacks. 10:40 Tweenies.
11:00 Ethelbert the tiger.
11:05 Grandpa in my pocket.
11:20 Yoko! jakamoto! Toto!
11:30 Pingu. 11:35 In the
night garden. 12:10,12:35 The
Flintstones. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Animal park. 15:00
Living in the sun. 16:00 Monk.
16:45 Flog it! 17:30 Pointless.
18:15 The hairy bikers county
show. 19:00 Eggheads. 19:30
Strictly come dancing: It takes
two. 20:00 Railway walks.
20:30 Escape to the country.
21:15 Masterchef: The profes
sionals. 22:00 The love of
money. 23:00 Mock the week.
23:30 Newsnight. 00:15 Weer
bericht. 00:20 Inside story.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:35 Die Freundin derToch-
ter. 12:00 heute. 12:15 ARD-
Buffet. 13:00 ZDF-Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Elefant,
Tiger Co. 17:00 Tagesschau
urn fiinf. 17:15 Brisant. 17:54
Die Parteien zur Bundestags-
wahl. 18:00 Verbotene Liebe.
18:25 Marienhof. 18:50 Eine
fiir alle - Frauen können's
besser. 19:20 Das Quiz mit
Jörg Pilawa. 19:45 Wissen
vor 8.19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Folge
deinem Herzen. 21:43 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
- 21:45 Monitor. 22:13 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
22:15 Tagesthemen. 22:43 Das
Wetter im Ersten. 22:45 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
22:47 Harald Schmidt. 23:30
Aufgemerkt! Pelzig unterhalt
sich.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile Kan-
ne - Service tëglich. 10:30 Alisa
- Folge deinem Herzen. 11:15
Bianca - Wege zum Glück.
12:00 heute. 12:15 drehschei-
be Deutschland. 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute
- Sport. 15:15 SOS Tierbabys.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Alisa - Folge deinem Herzen.
17:00 heute - Wetter. 17:14
Parteien zur Bundestagswahl.
17:15 hallo deutschland. 17:40
Leute heute. 17:48 Parteien zur
Bundestagswahl. 17:50 Ein Fall
für zwei. 19:00 heute. 19:20
Weerbericht. 19:21 Parteien
zur Bundestagswahl. 19:25 No-
truf Hafenkante. 20:15 Kom-
missar Rex. 21:00 ZDF.reporter
unterwegs. 21:45 heute-jour-
nal. 22:12 Weerbericht. 22:15
Maybrit lllner. 23:15 Johannes
B. Kerner. 00:20 heute nacht.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Floating
fish factory. 08:30 American
hotrod: Hildebrandt car. 09:20
Hot rod apprentice: Hard shine
- Jump start. 10:15 Massive en
gines: Diggers. 10:40 Overhau-
lin'. 11:35 Sci-trek: Volcanoes.
12:30 How it's made: Hotrods.
13:00 How it's made: Accor
dions. 13:25 Future weapons:
Future shock. 14:20 Kings of
construction: Hoover Dam
Bridge. 15:15 Biker build-off:
Russell Mitchell vs the Detroit
Brothers. 16:10 American
chopper: Byron Nelson. 17:05,
17:35 Wheeler dealers on
the road: Bentley. 18:05
Extreme loggers: Helicopter
logging. 19:00 Mythbusters:
Confederate rocket. 20:00 Oil,
sweat and rigs. 21:00 Ultimate
survival: Ecuador. 22:00 Ame
rica's ports: Stolen explosions.
23:00 Destroyed in seconds.
23:30 Shocking survival videos:
Emergency landing. 00:00
Nextworld: Future ships.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Remarkable
vets. 12:30 Talking to animals.
13:00 Animal inspectors. 13:30
Mad labs. 14:00 In the womb:
Animals. 15:00 Food lovers
guide to the planet: Taste of
Vietnam. 15:30 Is it real?: Stig
mata. 16:00 Dog town: New
beginnings. 17:00 Romanovs:
The missing bodies. 18:00
Supercell. 19:001 didn't know
that. 19:30 Is it real?: Atlantis.
20:00 Air crash investigation:
Attack over Baghdad. 21:00
Megastructures: Dubai's Palm
Island. 22:00 Megafactories:
Harley-Davidson. 23:00 Mon
ster moves: Total towns. 00:00
Megastructures: Dubai's Palm
Island.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:45 TMF Toons: Bagukan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:35 TMF Toons: Kappa
Mikey. 09:00 Your chart. 10:00
Hits Headlines. 11:00 De
videotheek. 12:00 TMF NL.
13:001 OX. 14:00 De video
theek. 15:00serveert. 15:30
Your chart. 16:30 Kijk dit nou
live. 17:30 Beach battle. 18:00
License to liberty. 18:30 De
videotheek. 20:00 Your chart.
21:00serveert. 21:30 22:00
TMF Dance. 23:00 TMF Laat!
00:00 Midnight.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 From
1.11:00 Top 11 at 11.12:00
Euro top 20.13:00 Monster
hits. 14:00 Brand new. 15:00
Making the video. 15:30 Made.
16:25 Teen cribs. 16:50,17:20
Life of Ryan. 17:45 Room
raiders. 18:10 The X-Effect.
18:40 America's best dance
crew. 19:30 Pimp my ride.
20:00 Cribs. 20:25,20:50
Hogan knows best. 21:20 From
G's to gents. 22:10,22:40,
23:05,23:30 Scarred. 00:00
After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Méditerraneo. 09:00 Flash.
09:05 Comme chez moi. 09:30
Chroniques d'en haut. 10:00
Flash. 10:05 Des chiffres et
des lettres. 10:30 Plus belle la
vie. 11:00 Les étoiles filantes.
11:30 Coté jardin. 12:00 Flash.
12:05 Ala diStasio. 12:30360
- GEO. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00,15:00 Disparitions,
retour aux sources. 16:00
Nieuws. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Dieu
est américain. 18:00 Nieuws.
18:20 L'invité. 18:35 Le
journal de l'éco. 18:45 Seule.
20:30 Frans nieuws. 21:00 La
maladie de Sachs. 22:50 Les
doigts de pied. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:50 Vous
aurez le dernier mot!
Eurosport
08:30 Paardensport. 09:30
Wielrennen. 10:45 Wielren
nen: Tour de France. 11:15
Planet Armstrong. 11:45,12:00
Wielrennen. 17:00 Sterkste
man. 18:00 Eurogoals: Flash.
18:10 The factory. 18:40 Voet
bal. 21:00 Fight club. 23:00 Pro
wrestling: Vintage collection.
00:00 This week on World
wrestling entertainment.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 World's untold
stories. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:00 World
news Asia. 14:30 Vital signs.
15:00 World business today.
16:00 Your world today. 17:30
World sport. 18:00 Interna
tional desk. 19:30 Vital signs.
20:00 Quest means business.
21:00 International desk. 22:00
Connect the world with Becky
Anderson. 23:00 BackStory.
23:30 World sport. 00:00 The
situation room.
Ton en Ricky verkochten hun restaurant in Sittard om in Brazilië
te beginnen. Vanavond te zien in Ik Vertrek.