Nederland weer mooi! f De Delta Academy Wereldstad BERLIJN! Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken, voor de lezers van deze krant! KRAB 12 I Woensdag 23 september 2009 Postbus 100 4400 AC Yérseke, Holland T +31 (0) 113 57 33 30 F +31 (0) 113 57 23 30 info@deltamossel.com www.deltamossël.com Voor opleidingen op hen gebied van water, land en hén leven in delnagebieden Nieuwe eilanden voor de kust van Dubai ontwerpen? Manager worden van een internationaal bedrijf? Kindersterfte verbannen via een nieuw drinkwatersysteem? Kies voor een opleiding van de Delta Academy! Hbo-opleidingen De Delta Academy biedt de volgende hbo-opleidingen aan: Aquatische Ecotechnologie: watermanagement Civiele Techniek: weg- en waterbouw Delta Studies*: gebiedsontwikkeling Masteropleiding In september 2010 start de Delta Academy met de master Delta Water Management*. Naast technische kennis verkrijg je kennis van ecologie, economie en bestuurlijke vraagstukken. Uniek in Nederland! Topkwaliteit opleidingen Intensieve samenwerking met het werkveld Internationale focus G E M E E NT E 34 km kreeften, mosselen, oesters en lamsoren welkom in Kustgemeente Veere! 4-/5-daagse autovakantie Duitsland Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van öoof meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland meer wool Stuureen kaartje naarVereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501,6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op iuiuiv.nederlandscultuurlandschap.nl. Normaal vanaf 89, nü met actiecode... Wie aan Berlijn denkt, denkt aan een rijke historie en vele bezienswaardigheden. Stuk voor stuk juweeltjes die uw bezoek meer dan waard zijn. Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben wij daarom een fantas tische aanbieding naar deze veelzijdige stad samen gesteld! Een 4-daags verblijf in het 4-sterren Quality Hotel Berlijn boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 ook nog eens een exclusieve korting van 20 bij 2 personen! Profiteer van deze aanbieding en ontdek wereldstad Berlijn... ONTDEK WERELDSTAD BERLIJN U zult zich geen moment vervelen in deze wereldstad die zoveel te bieden heeft. U vindt hier vele historische beziens waardigheden. Echte aanraders zijn de Brandenburger Tor, de Gedachtniskirche, de Potsdamer Platz en de voormalige Muur! Breng ook zeker een bezoek aan de Berliner Dom en de Aiexanderplatz. Heerlijk shoppen kan in het enorme waren huis KaDeWe. Wandel ook eens over de Unter den Linden, een schitterende straat met fraaie winkeltjes, cafés en restau rants. Museumliefhebbers kunnen hun .hart ophalen op het Museumeiland, waar zicli diverse musea bevinden. Wat dacht u bijvoorbeeld van het Pergamon Museum, het Altes Museum en het Bode-museum? Uitrusten van alle indrukken doet u bij één van de vele cafeetjes. U kunt heerlijk dineren bij de Kurfurstendamm, Unter den Linden, Kreuzberg en Prenzlauzer Berg! Ook in de omgeving van Berlijn is genoeg te doen! Breng zeker een bezoek aan de prachtige Hanzestad Brandenburg met het oude kasteel en het beruchte Oranienburg. Of mis schien de barokstad Potsdam? Bezoek hier zeker het schit terende park Sanssoucci en het Hollandisches Viertel, een wijk met typisch Nederlandse huisjes. QUALITY HOTEL BERLIN**** Op slechts 100 meter van dit luxe 4-sterren hotel vindt u een bushalte. Het metrostation bevindt zich op ca. 5 min. lopen en in ca. 25 min. bent u in hartje stacf. Het hotel beschikt o.a. over liften, een ontbijtruimte, een bistro en een bar. AANKOMSTDATA: LR 17.669 maandag en vrijdag van 25 september t/m 28 december September - 4 dagen v.a.Ji—79" nu v.a. 69 Oktober 4 dagen v.a..fr-99" nu v.a. 89 Oktober 5 dagen v.a.£-h29~ nu v.a. 119 November-december 4 dagen v.a.£—89* nu v.a. 79 November-december 5 dagen v.a.£-H9" nu v.a. €109 Prijzen zijn p.p., o.b.v. een bezetting van 2 personen. Inclusief: verblijf in Quality Hotel Berlijn met ontbijt. Exclusief: vervoer, overige maaltijden, entree en excursies, toeris tenbelasting, reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR17669 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode ar WEG40002 in bij stap 1c van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.669 waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 90