r7 Familieberichten O lensenlinpl 3 Colofon Familieberichten 22 I Woensdag 23 september 2009 kijk ook op Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen. Een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan, om vrede te bekomen. Na een kortstondig moedig gedragen lijden is voor ons veel te vroeg overleden mijn lieve vrouw, onze innig gelief de moeder, groot- en overgrootmoeder Janneke Dina Neeltje Vasseur-van Drongelen in de leeftijd van 70 jaar. Veilig in Jezusarmen. Nw.- en Sint Joosland: J.J. Vasseur Terneuzen: Cobi en Erik-Jan Anne en Branko: Nienke Jelle Marije en Tom Hoogkarspel: lan en José Michael Patrick 4339 NG Nw.- en St. Joosland, 22 september 2009 Zaagmolendijk 8 Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 24 sep tember van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De uitvaaTtdienst zal gehouden worden vrijdag 25 septem ber om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente te Nw.- en St. Joosland. Deze dienst zal geleid worden door Ds. E. Bouman. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Nw.- en St. Joosland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Lieve oma, Het gemis zal altijd blijven, die lege plek dat doet zo'n pijn, maar in onze gedachten zal je altijd bij ons zijn. Anne en Branko, Nienke, Jelle Marije en Tom, Michael, Patrick Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus, tante en oudtante Janny Vasseur-van Drongelen Goes: C. Dieleman-Koster Zierikzee: J.J. Vasseur C.F. Beun-Deseyn Neefjes en nichtjes 22 september 2009 Nu Janny, mijn (schoon)zus, is overleden wil ik haar en mijn broer Ko bedanken voor alles wat zij voor mij en ons gezin hebben betekend en betekenen. Wij moeten nu zonder haar verder. Zierikzee, 22 september 2009 Jan Wij zijn heel verdrietig door het plotseling overlijden van onze lieve vriendin Janny Vasseur die veel voor ons betekend heeft. Nw. en St. Joosland: Jan en Deuntje Jansen Kinderen en kleinkinderen Wij zijn verdrietig dat na een jarenlange vriendschap is overleden onze lieve buurvrouw Janny Vasseur-van Drongelen kinderen en kleinkinderen heel veel Wij wensen Ko. sterkte toe. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze zoon en mijn broer Charles Anthonie Verdonk Edwin Goes hulst 11 november 1965 21 september 2009 Goes: P.A.Verdonk G.M.C.Verdonk-van Damme Goes: I.C.M. Brakeboer-Verdonk J.W.F.Brakeboer Jennifer Correspondentieadres: Van Karnebeekstraat 9 4461 SB Goes De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 25 september om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Chatarina Antonnia de Vos-van Klooster 21-04-1921 22-09-2009 Arjaan en Ati de Vos-Jacobs Rob en Karin Desiree en Lorenzo Adrienne Janny en Bas Romy Cor de Vos Leni en Jan (in herinnering) Bakker-de Vos Leon en Esther Cristy en Gianni Mirko Jari Mati Gerry en Kees Goulooze-de Vos Jeoffrey en Antoinet Nathasja en Marcel Damian Delilah Nathalie en Toon Diego JouryenDebby Angelique en Edwin Danielle en Johan Kenji Emi Jan en Corrie de Vos-de Korte Marcel en Renslce Tygo Coen en Margreet Correspondentieadres: Marconistraat 8,4416 DE Kruiningen ERZORGING Peter Butler Voor een foeróoorLiiflze begeleiding bij uitvaart Bouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Bedroefd geven wij u kennis dat op 92-jarige leeftijd is overleden, mijn man, onze vader, schoonvader en opa Adriaan de Zeeuw Echtgenoot van Z.G. de Zeeuw-Jordaan Weduwnaar van M. Klaassen Terneuzen 24 maart 1917 Bameveld 20 september 2009 Bameveld Z.G. de Zeeuw-Jordaan Dreischor Goes Middelburg Jaap en Yvonne Mariëlle en Arnoud Anniek en Joost Oosterland Lia en Kees Ronald en Martina Marcel en Kimberley Bameveld Michael en Gerda Ericahof 16 3772 CIC Bameveld De rouwdienst en aansluitend de begrafenis zullen donderdag 24 september om 13.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Bameveld. Wij brengen onze jaren door als een gedachte. Ontheven van aardse taak, na een onvoltooid leven met- veel moeite en strijd, maar ook met innige menselijke verhoudingen Jacob Fop Hendrik de Zeeuw in leven hoofd van enkele Christelijke scholen leider der voormalige ISOK-organisatie Ridder in de Orde van Leopold II van België Jaap leefde op aarde van 23 augustus 1921 tot 18 september 2009 Jaap's lichaam zal, tot de dag waarop het in onver gankelijkheid zal worden opgewekt aan de schoot der aar de worden toevertrouwd in hetzelfde graf waarin sinds 13 mei 1987 zijn geliefde zuster Nellie rust. De teraarde bestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Zwanenburg op vrijdag 25 septem ber om 11.00 uur. Hieraan voorafgaand zal er om 10.30 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de aula van voornoemde begraafplaats. Bloemen beschouwde Jaap als een bijzondere gave van de Schepper. es wird gesat verweslich and wird auferstehen unverweslich. Es wird gesat in Unehre und wird auferstehen in Herrlichkeit. Es wirdgescit in Schwachheit und wird auferstehen in Kraft. Correspondentieadres: A. de Witte (ex. test.) Vuurbaakplein 12225 JB Katwijk aan Zee Gedenkt allen Jaap's blinde vriendin Marianne. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en,jj|y| telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere maiIopdrapftt krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamefeh:n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsipedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl 1 Jan en Janny de Nooijer De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 OOO voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www. soun u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70