Famfiieberleh ösbofö/i OysrJödHf) [Denseniinq.nl Huub Freek 20 I Woensdag 23 september 2009 kijk ook op Onze tweeling is geboren! 21 september 2009 Jacco van 't Westende Simone van Hoepen Calagneweg 1 4441 SM Ovezande Om dit te vieren geven wij ons kraamfeest op 25 oktober 2009 van 15.00 tot 17.30 uur. Graag een mailtje of je erbij kunt zijn. hoefsmidjacco@planet.nl Haar huis was voor ons een glanzend trefpunt, haar vriendschap een verademing. Bedroefd delen wij u mede dat geheel onverwacht uit ons midden werd weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Edwina Brigetta Audenaerd A 04-03-1940 Westdorpe t 21-09-2009 Westdorpe Westdorpe: Remi Audenaerd (t) Westdorpe: Gaby en Rob Morcus-Audenaerd Axel: Erna (t) en Emiel (t) Marcus-Audenaerd Westdorpe: Lucien (t) en Lizy Audenaerd-de Causemaeker Westdorpe: Frits (t) en Cecilia Audenaerd-van Paemel Westdorpe: Cecile (t) en Armand (t) Thomas-Audenaerd Terneuzen: Gemma en Herman (t) van Maele-Audenaerd Domburg: Gerda van der Hage-Audenaerd (t) Bram en Joke varr der Hage-Visser Neven en nichten Achterneven en achternichten Westdorpe, 21 september 2009 Graaf Jansdijk B47,4554 CB De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 26 september om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve vrouw Visitatie te Westdorpe, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voor ons toch nog onverwachts, heeft de HEERE uit ons midden weggenomen, onze innig geliefde oma en over- oma Jacomina Caljouw- van Belzen echtgenote van Daniël Caljouw in de leeftijd van 71 jaar. "Sterke de HEERE ons allen, doch opa in het bijzonder, in dit smartelijk verlies". Klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, 20 september 2009 Bedroefd zijn wij door het overlijden van: Jo Cijsouw Jo heeft als bestuurslid van onze huurdersvereniging op een zeer gewaardeerde en constructieve wijze een belangrijke bijdrage geleverd aan de belangen van onze huurders. Op deze manier zullen wij hem ook blijven herinneren. Directie en medewerkers van RWS partner in wonen HERE, Gij doorgrondt en kent mij; Gij kent mijn zitten en mijn opstaan, Gij verstaat van verre mijn gedachten; Psalm 139:1 en 2 Op 20 september 2009 is in streekziekenhuis "De Honte" te Terneuzen op 76-jarige leeftijd overleden Aarnout de Feijter -Emmastraat 6 4587 BL Kloosterzande De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 24 september om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Willem de Zwijger laan 2 te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hulsterweg. Na de begrafenis er gelegenheid elkaar te ontmoeten in 'Hotel van Leuven', Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Woensdag 23 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder" Hughersluys 22 te Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleance. Correspondentieadres: P. Jansen Irenestraat 5 4532 BG Terneuzen - ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING - Op 17 september 2009 is plotseling overleden Elizabeth Adriana Janse In de leeftijd van 75 jaar. De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben wij .kennisgenomen, dat na een moedig gedragen ziekteproces onze medewerkster Greet Praet-Roctus is overleden. Greet heeft ruim 30 jaar bij ons bedrijf gewerkt. We zullen haar blijven herinneren als een loyale, fijne en behulpzame collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man en familie. Wij wensen hun heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Bleijko Verslagen en bedroefd zijn wij door het overlijden van onze collega - Greet Praet-Roctus Greet, bedankt voor de fijne uren die we met je hebben samengewerkt. We zullen je missen. Wij wensen Willy en de familie erg veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Je Bleijko-collega's Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader en opa Knud Erik Rasmussen Ras Juelsminde, 13-5-1927 Denemarken Zierikzee, 21 -9-2009 Zierikzee: Trijntje J. Rasmussen-Rotte Terneuzen: Niels en Carina Rasmussen-Serrarens Kim Jens Veldhoven: Jesse en Margreet Rasmussen-Maessen Anne-Mette Bent Rikke 't Vrije 38 4301 JZ Zierikzee De afscheidsbijeenkomst zal vrijdag 25 september om 13.30 uur gehouden worden in de Luthersekerk, Gat van West-Noordwesten te Zierikzee. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Beatrixstraat 1 te Kerkwerve. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Enige Algemene Kennisgeving Een bijzonder mens is van ons heengegaan Wij geven u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan mijn vader en onze vriend Wouter Wilhelm Stein Wil A Vlissingen, 15 augustus 1947 t Vlissingen, 21 september 2009 Uit aller naam A. van Zuijen Correspondentieadres Hogeweg 30 4382 HM Vlissingen Wij nemen maandag 28 september om 11.30 uur afscheid van Wil in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden Degenen die ik liefheb verlaat ik, om hen die ik liefhad terug te vinden. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Johannes Franciscus Stokx - Jan - echtgenoot van Jopie Stokx-de Vos in de leeftijd van 85 jaar. 's-Heerenhoek: Jopie Stokx-de Vos Den Haag: Sonja Niels en Amy, Imrie- Jethro Nana, Riley In liefdevolle herinnering: Elly Ulrich Ursula en Pascal, Liain, Neo, Kate Den Haag: Marian Thijs Den Haag: Connie Yonne, Sjoerd Hansweert: Jacco en Angela Rosanne, Evi, Jeroen Heinlcenszand: Kees en Ingrid Yara, Jesse Onze dank gaat uit naar SVRZ Thuiszorg Heinlcenszand. en de huisartsen te 's-Heerenhoek voor de goede en liefdevolle verzorging. 22 september 2009 Merietestraat 9,4453 AM 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 25 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof achter de kerk! Na cle begrafenis is er in de Jeugdhoeve gelegenheid tot condoleren. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 14 september is thuis overleden de heer D.H. Tan internist De heer Tan is één van de grondleggers geweest van de huidige maatschap Interne Geneeskunde te Goes. Het ziekenhuis is hem hiervoor veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw Francijn en de verdere familie veel sterkte toe. Namens de Oosterscheldeziekenhuizen: Raad van Bestuur Vereniging Medische Staf Maatschap Interne Geneeskunde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68