Familieberichte; Ordï leder) ITlensenlinq.nl Huub& Freek Myrthe Sara Raven van Dijken 20 I Woensdag 23 september 2009 kijk ook op Onze tweeling is geboren! 21 september 2009 Jacco van 't Westende Simone van Hoepen Calagneweg 1 4441 SM Ovezande Om dit te vieren geven wij ons kraamfeest op 25 oktober 2009 van 15.00 tot 17.30 uur. Graag een mailtje of je erbij kunt zijn. hoefsmidjacco@planet.nl Geboren dochter van Rob en Nelleke Geertse zusje van Femke 18 september 2009 Dreef 25 4421 AZ Kapelle - geboren - Gelukkig en blij delen wij u mee dat onze eerste kleindochter en ons nichtje dochter van Angela de Groot en Lex van Dijken zusje van Jesse-James en Shadow op 21 september op keizerlijke wijze is geboren. kleindochter van: Yvon de Kam Jo Dekker Veerseweg 36 4332 BG Middelburg nichtje van: Alexander de Groot Ellen de Groot-Kortenbout Tiro Bergwei 30 4364 AZ Grijpskerke iiiitjivh Wij wensen Angela en Lex veel geluk met hun drie prachtige kindjes. Wij hebben het droevige bericht ontvangen dat op 19 september 2009, 59 jaar oud, is overleden Toon Beverdam ln de 31 jaar dat Toon bij ons werkte, hebben wij hem gekend als een positief ingestelde en loyale man met oog voor detail. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie alle kracht om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers van RVS Regio Markiezaat Ede, 21 september 2009 Bedroefd zijn wij door het overlijden van: Jo Cijsouw Jo heeft als bestuurslid van onze huurdersvereniging op een zeer gewaardeerde en constructieve wijze een belangrijke bijdrage geleverd aan de belangen van onze huurders. Op deze manier zullen wij hem ook blijven herinneren. Directie en medewerkers van RWS partner in wonen Voor ons toch nog onverwachts, heeft de HEERE uit ons midden weggenomen, onze innig geliefde oma en over- oma Jacomina Caljouw- van Belzen echtgenote van Daniël Caljouw in de leeftijd van 71 jaar. "Sterke de HEERE ons allen, doch opa in het bijzonder in dit smartelijk verlies". Klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, 20 september 2009 Uit onze familiekring is ons ontvallen onze schoonzuster en tante Jacomina Caljouw-van Belzen M. van de Gruiter-Caljouw A. Caljouw M. vanBelzen-Caljouw Ons medeleven gaat uit naar onze broer, kinderen en kleinkinderen. Sterke de Heere hen in dit grote verlies. Wegens familieomstandigheden zijn wij zaterdag 26 september de gehele dag gesloten. Bruinvis Visgïlde Markt Middelburg Viswinkel Bruinvis Kamperland - ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING - Op 17 september 2009 is plotseling overleden Elizabeth Adriana Janse ln de leeftijd van 75 jaar. De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Ik zal raad geven, Mijn oog zal op u zijn. Ps. 52Sb Levend uit deze belofte is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Apolonia Louwerse-van Eijzeren weduwe van Simon Louwerse in de leeftijd van 95 jaar. Kloetinge: Almere: Leiden: Soestduinen: Doom: Zeist: Zeist: Middelburg: Utrecht: Middelburg: Middelburg: Janneke Hu ij ser-Louwerse Anton Huijser Mark en Monique Noah, Jesse, Nathan David Huijser Piëta de Visser-Louwerse Ko de Visser Ruth en Gert Jan Jesse Christian en José Jorn, Lauran Ruben en Lera Johanna Lukasse-Louwerse Jaap Lukasse René en Mar tine Simon Jelle en Nina Abigael Marije 22 september 2009 4334 GP Middelburg Correspondentieadres: J.S. Huijser-Louwerse Martinus Nijhofflaan 107 4481 DH Kloetinge Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 25 september van 19.30 tot 20.00 uur in Verzorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg.* Een moment om moeder te herdenken in familie- en kennissenkring vindt plaats op zaterdag 26 september om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hier zal om 12.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden worden. Bij beide bijeenkomsten bent u welkom. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader en opa Knud Erik Rasmussen Ras Juelsminde, 13-5-1927 Denemarken Zierikzee, 21-9-2009 Zierikzee: Trijntje J. Rasmussen-Rotte Terneuzen: Niels en Carina Rasmussen-Serrarens Kim Jens Veldhoven: Jesse en Margreet Rasmussen-Maessen Anne-Mette Bent Rikke 't Vrije 38 4301 JZ Zierikzee De afscheidsbijeenkomst zal vrijdag 25 september om 13.30 uur gehouden worden in de Luthersekerk,.Gat van West-Noordwesten te Zierikzee. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Beatrixstraat 1 te Kerkwerve. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer K.E. Rasmussen (Ras) Ras was ruim vijftig jaar lid van onze sociëteit en wegens zijn grote verdienste benoemd tot erelid. Wij wensen Trijntje en verdere familie sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van Sociëteit 'De Vereeniging' anno 1802 R. Erenst, voorzitter D.L. van 't Leven, secretaris Zierikzee, 21 september 2009 Degenen die ik liefheb verlaat ik, om hen die ik liefhad terug te vinden. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Johannes Franciscus Stokx - Jan - echtgenoot van Jopie Stokx-de Vos in de leeftijd van 85 jaar. 's-Heerenhoek: Jopie Stokx-de Vos Den Haag: Sonja Niels en Amy, hnrie Jethro Nana, Riley In liefdevolle herinnering: Elly Ulrich Ursula en Pascal, Liam, NeoKale Den Haag: Marian Thijs Den Haag: Connie Yonne, Sjoerd Hansiveerl: Jacco en Angela Rosanne, Evi, Jeroen Heinkenszand: Kees en Ingrid Yara, Jesse Onze dank gaat uit naar SVRZ Thuiszorg Heinkenszand en de huisartsen te 's-Heerenhoek voor de goede en liefdevolle verzorging. 22 september 2009 Merietestraat 9,4453 AM 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 25 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in de Jeugdhoeve gelegenheid tot condoleren. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44