televisie 135
is puur voor de spanning
'Ik wil altijd praten over bepaalde zaken in de maatschappij'
Henning Mankell
woensdag 23 september 2009
07:05 Amazing baby
bloopers 07:30 The
bold and the beauti
ful 07:55 Tommy Te
leshopping 12:55 Two
guys and a girl 13:20 K2
zoekt K3 14:45 Droom
huis in de zon 15:40 The
Cosby show 16:15 Ac
cording to Jim 16:40 The
bold and the beauti
ful 17:00 Little house on
the Prairie
07:30 Suerte 08:00 RTL
Nieuws 08:15 Tele-
shop 7;Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 11:20 Stu
dio E &W 11:40 RTL
Z Nieuws 14:20 Busi
ness links 14:40 RTL Z
Nieuws 16:20 Jorritsma
blikt vooruit 16:40 RTL
Z Nieuws
07:00 Tel sell 17:10 De 07:00 Disney feest 07:30
familie Stokstaart 17:40 Films stars 08:00 Tom-
Oprah Winfrey show
my Teleshopping 09:00
ER 10:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro
TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:05 Home
and away 14:45 De tafel
van 5 15:45 Disney feest
16:10The Drew Carey
show 16:40 Will Grace
17:05 Gilmore girls
09:20 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe club,
Yo gabba gabba, Bam
boe club, Handy man-
ny, Bamboe club, Fin-
ley de brandweerwa
gen, Yo gabba gabba, In
the night garden, Musti,
Bob de Bouwer, Meteor
and the mighty monster
trucks, A kind of magic,
Phineas SrFerb, The sui
te life of Zackand Cody,
Casper's griezelschool,
Pokemon Diamond and
Pearl!, Film, The replace
ments, Kid versus kat,
Jimmy two shoes, Sneak
peak, The suite life of
Zack and Cody, Phine
as Ferb
o
o
18:00 Droomhuis in de 18:00 Knight rider, ac- 18:35 Dr. Phil, talkshow 18:00 De tafel van 5, 18:00 I am Weasel, te-
zon, realityserie tieserie talkshow kenfilmserie
18:55 De politie op je 18:05 Sneak, filmupdate
hielen!, serie re- 18:10 Spin city, comedy-
portages serie
18:40 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder- 19:55 De Pfaff's, celebri- 19:30 Extreme bruiden, 19:00 Evelien, dramase- 19:05 Will Grace, co-
land - Vroege tydocusoap realityserie rie medyserie
editie 19:35 Cold case, detecti- 19:35 Friends, comedy-
19:20 Shownieuws- veserie serie
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum,
20:30 RTL Voetbal:
20:30 Where the truth
20:30 De Spaanse
20:00 Two guys and a
realityprogramma
KNVB Beker PSV
lies, thriller
droom, realityse
girl, comedyserie
20:30 De 25 leukste
- De Graafschap,
rie
20:30 Criminal minds,
oer-Hollandse
liveverslag
misdaadserie
uitspraken, amu
sementsprogram
ma
21:30 Grenzeloos ver- 21:25 Numb3rs, mis-
liefd, realitypro- daadserie
gramma
22:30
Hart van Neder
22:45 RTL Voetbal:
22:40 As the world
22:15 Underbelly, mis
land - Late editie
KNVB Beker sa
turns,soap
daadserie
22:45
Piets weerbe
menvattingen, sa
richt, weerbericht
menvattingen
22:50
Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
23:20
Tienermoeders
23:30 Oprah Winfrey
23:00 De tafel van 5,
23:10 City homicide,
23:50
Secret lives of
show, talkshow
talkshow (h)
misdaadserie
women
(10
00:50 Late night
00:00
RTL Poker: LAPT
00:20
- Nuevo Vallarta
00:21
01:00
Teleshop 7
02:00
01:01
Nachtlounge
05:30
03:00
Sneks
05:30
Car tracks
00:00 Criminal intent
00:55 Nachtprogram
mering: Relax TV
04:00 Hart van Neder
land - Late editie/
Shownieuws (h)
00:05 Friends (h)
00:35 Oplichters ont
maskerd
01:10 Nachtprogram
mering
02:10 Poker after dark
00
10
b
10
o
to
b
10
to
to
ui
o
woonde boven de rechtszaal waar
vader Mankell zitting hield.
Op maandagen moesten de kinde
ren zachtjes spelen, omdat er dan
zittingen werden gehouden. Een
enkele keer had Mankell geluk en
mocht hij bij zijn vader komen kij
ken.
Zelf meent de schrijver dat hij
door de ervaringen in zijn jeugd
graag over verantwoordelijkheid
en moraal schrijft. Nooit vertelt hij
een misdaadgeschiedenis uitslui
tend vanwege het spannende ver
haal. „Ik wil altijd praten over be
paalde zaken in de maatschappij",
heeft hij vaak gezegd. Volgens
Mankell gaat een goed misdaadver
haal niet om de moord die wordt
opgelost, maar om de psychologi
sche beschouwing van de cultuur
die het weerspiegelt.
Wallander, Nederland 2, 21.20 uur
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:18 Film by the sea
18:30 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 11:00
Sporza: Wielrennen. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man
bijt hond. 14:00 Ongerept
Amazonegebied. 14:30,14:55
Thuis. 15:25 Sporza: Wielren
nen. 16:55 Clips. 17:05 Vrolijk
Vlaanderen. 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:03 Het weer.
20:07 Joker en lottotrekking.
20:15 Thuis. 20:45 Volt. 21:40
Het leven zoals het is: OCMW
Tienen. 22:10 De laatste show.
23:01 KENO-uitslagen. 23:02
Winstverdeling joker en lotto.
23:05 Het journaal laat. 23:20
Studio 1.00:10-Het weer.
00:15 Man bijt hond.
België 2
07:15 Pat Stan. 07:20 Eliot
Kid. 07:35 Buzz Lightyear of
Star Command. 07:55 Uncle
Max. 08:10 Samson en Cert.
08:35 Raymond. 08:45 JES
ID-Kits. 08:50 Karrewiet. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Zomerbeelden. 12:0013:59
KETNET. 14:00 Mega Mindy.
14:25 Peperbollen. 14:55
Sprookjes. 15:05 Betoverende
bende. 15:30 AbraKOdabra.
15:45 Disney's American
dragon: Jake Long. 16:05Tupu.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Raymond. 17:05 Buzz Lightyear
of Star Command. 17:30 Eliot
Kid. 17:50 JES ID-Kits. 17:55
Sherlock. 18:05 Karrewiet.
18:15 Amika. 18:30 M.I. High.
18:55 JES ID-Kits. 19:00 W817.
19:15 Sherlock. 19:20 Kar
rewiet. 19:30 Wicked Science.
19:59 CANVAS. 20:00 Terzake.
20:40 Beagle, in het kielzog van
Darwin. 21:15 Cold Mountain.
23:45 Speer und Hitler.
RTBF1
09:45 Le jardin extraordinaire.
10:20 Navarro: Fils de Périph.
11:51 Questions d'argent.
11:55 Table des terroirs.
12:00 Feux de I'amour. 12:50
Weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:35 Weerbericht. 13:45
Télétourisme quotidien. 13:55
Le renard. 14:55 Croisière
nuptiale en Birmanie. 16:35
Arabesque. 17:25 P.J. - Police
judiciaire. 18:24 Air de familie.
18:30 Le 6 minutes. 18:40
Weerbericht. 18:45 Le barde
I'Europe. 19:21 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:10 Joker- en
lotto-uitslagen. 20:15 Weerbe
richt. 20:20 Devoir d'enquête.
22:10 Laffaire Yveline Crenthe.
23:05 Studio 1 spécial. 00:11
Lotto- en jokeruitslagen. 00:12
Questions d'argent.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 11:34
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:05 Toute une
histoire. 13:03 Tekenfilms.
17:55 Un gars, une fille. 18:05
Tout Ie monde veut prendre sa
place. 18:55 Plus belle la vie.
19:20 Pour le meilleur et pour
le pire. 19:45 Un gars, une fille.
19:55 Beursberichten. 20:05
II y a des jours... et des lunes.
22:00 Médical détectives.
22:23 KENO. 22:25 Weerbe
richt. 22:30 Le 12 minutes.
22:45 Beursberichten. 22:47
Lotto- en jokeruitslagen. 22:50
Screen agenda. 23:05 Screen.
23:40 Opinions - UCM. 00:05
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Animal
24/7.11:00 Homes under the
hammer. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 Cowboy
trap. 12:45 Cash in the attic.
13:10 Nieuws en weerbericht.
13:15 Bargain hunt. 14:00
Nieuws en weerbericht. 14:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 14:45 Doctors. 15:15
Murder, she wrote. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
Mister Maker. 16:25 Bear
behaving badly. 16:45 Bernard.
16:50 OOglies. 17:05 Wait for
it..! 17:35 Blue Peter 17:55 My-
Say. 18:00 Newsround. 18:15
The weakest link. 19:00 Nieuws
en weerbericht. 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
19:55 Party political broadcast.
20:00 The One show. 20:30
Nigel Slater's simple suppers.
20:55 BBC News. 21:00
Trawlermen. 22:00 Wounded.
23:00 BBC News. 23:25 Regi
onaal nieuws en weerbericht.
23:35 Wounded. 00:15 The
National Lottery draws. 00:20
The League Cup highlights.
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Balamory.
07:40 Bits and Bobs. 08:00 Ar
thur. 08:25 Newsround. 08:30
Animals at work. 09:00 Trap
ped. 09:30 Lazytown extra.
09:40 Postman Pat: SDS. 10:00
Timmy time. 10:10 Chugging-
ton. 10:25 Numberjacks. 10:40
Tweenies. 11:00 Ethelbertthe
tiger. 11:05 Grandpa in my
pocket. 11:20 Yoko! Jakamoto!
Toto! 11:30 In the night gar
den. 12:00,12:25 The Flintsto-
nes. 12:50 Lifeline. 13:00 The
daily politics. 14:00 See hear.
14:30 Working lunch. 15:00
The daily politics: Conference
special. 16:30 Coast. 16:45
Flog it! 17:30 Pointless. 18:15
The hairy bikers county show.
18:55 Party political broadcast.
19:00 Eggheads. 19:30 Strictly
come dancing: It takes two.
20:00 Victorian farm. 21:00,
21:45 Masterchef: The
professionals. 22:30 Dragons'
den online. 23:00 Shooting
stars. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Today at
conference.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:25 Der Dicke. 11:15 In'aller
Freundschaft. 12:00 heute.
12:15 ARD-Buffet. 13:00
ZDF-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Elefant, Tiger Co.
17:00 Tagesschau um fünf.
17:15 Brisant. 17:54 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
18:00 Verbotene Liebe. 18:25
Marienhof. 18:50 Eine für
alle - Frauen können's besser.
19:20 Das Quiz mit Jörg Pilawa.
19:45 Wissen vor8.19:50
Das Wetter im Ersten. 19:55
Börse im Ersten. 20:00 Tages
schau. 20:15 Die Freundin der
Tochter. 21:43 Die Parteien zur
Bundestagswahl. 21:45 Hart
aberfair. 22:58 Die Parteien
zur Bundestagswahl. 23:00
Tagesthemen. 23:28 Das
Wetter im Ersten. 23:30 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
23:32 Wahl 09: DerKampfder
Kleinen.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Volle Kan-
ne - Service taglich. 10:30 Alisa
- Folge deinem Herzen. 11:15
Bianca - Wege zum Glück.
12:00 heute. 12:15 drehschei-
be Deutschland. 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute
- Sport. 15:15 SOS Tierbabys.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Alisa - Folge deinem Herzen.
17:00 heute - Wetter. 17:14
Parteien zur Bundestagswahl.
17:15 hallo deutschland. 17:45
Leute heute. 17:55 Parteien zur
Bundestagswahl. 18:00 SOKO
Wismar. 18:50 LOTTO Ziehung
am Mittwoch. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:21
Parteien zur Bundestagswahl.
19:25 Kiistenwache. 20:15
ZDF SPORTextra: Voetbal.
00:00 auslandsjournal.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Dirty jobs of
the Big Apple. 08:30 FutureCar:
The brain. 09:20 Big, big bikes.
10:15 Classic car club: Porsche
911.10:40 Overhaulin'.
11:35 Sci-trek: Neanderthals.
12:30 How it's made: Cine
cameras. 13:00 How it's made:
Microphones. 13:25 Future
weapons: Stealth. 14:20 Kings
•of construction: South ferry
terminal. 15:15 Biker build-off:
Jesse Rooke vs Ron Finch.
16:10 American chopper:
Australia. 17:05 American
hotrod: Hildebrandt car. 18:05
Extreme loggers: Mule logging.
19:00 Mythbusters: MacGyver
myths. 20:00 Oil, sweat and
rigs. 21:00 Ultimate survival:
Everglades. 22:00 Whale wars:
As bad as our bark. 23:00
Destroyed in seconds. 23:30
Eyewitness. 00:00 Nextworld:
Future flight.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:58 National Geographic
Channel. 11:59 National Geo
graphic Junior. 12:00 Michae-
la's wild challenge. 12:30 Wat
is wat: Computers en robots.
13:00 The snake wranglers:
Taipan reign of terror. 13:30
Prove it! 14:00 Brilliant beasts:
Dog genius. 15:00 Food lovers
guide to the planet: Making
scents. 15:30 Is it real?: Sleep
walking murders. 16:00 Dog
town: The outsiders. 17:00
The hunt for Hitler's scientists.
18:00 Churchill's German army.
19:00 I didn't know that. 19:30
Is it real?: Bermuda Trianglè.
20:00 Air crash investigation:
Hanging by a thread. 21:00
Earth investigated: Super dia
monds. 22:00 Megastructures:
Air crane helicopter. 23:00 The
human family tree. 00:00 Earth
investigated: Journey to Jupiter.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:45 TMF Toons: Bagukan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:35 TMF Toons: Kappa
Mikey. 09:00 Your chart. 10:00
Hits Headlines. 11 :Q0 De
videotheek. 12:00 Top 25
meest bekeken streams op tmf.
nl. 14:00 De videotheek. 15:00
serveert. 15:30 Your chart.
16:30 Kijk dit nou live. 17:30
Wat te doen voor je poen.
18:00 De videotheek. 20:00
Your chart. 21:00serveert.
21:30 Beach battle. 22:00 TMF
NL. 23:00 TMF Laat! 00:00
Midnight.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 From
1.11:00 Top 11 at 11.12:00
Base chart. 13:00 Monster
hits. 14:00 Brand new. 15:00
Making the video. 15:30 Made.
16:25 Teen cribs. 16:50 Taking
the stage. 17:45 Room raiders.
18:10 The X-Effect. 18:40
America's best dance crew.
19:30 Pimp my ride. 20:00
Cribs. 20:25,20:50 Hogan
knows best. 21:20 Paris Hilton:
My new BFF. 22:10,22:40,
23:05,23:30 Fist of Zen. 00:00
After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws.
08:30 Wari. 09:00 Flash. 09:05
Escapade gourmande. 09:30
Littoral. 10:00 Flash. 10:05 Des
chiffres et des lettres. 10:30
Plus belle la vie. 11:00 Les étoi-
les filantes. 11:30 Une briaue
dans le ventre. 12:00 Flash.
12:05 Destinations goüts.
12:30 Nougaro, a tombeau
ouvert et a guichets fermés.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
L'auberge rouge. 15:45 Le plat
a gratin. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Questions
a La Une. 18:00 Nieuws. 18:20
L'invité. 18:35 Le journal de
l'éco. 18:40,19:35 Dispariti-
ons, retour aux sources. 20:30
Frans nieuws. 21:00 L'objet
du scandale. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:50 P.J.
- Police judiciaire.
Eurosport
08:30 Extreme sports: Free
ride spirit. 08:45 WATTS. 09:00
Planet Armstrong. 09:30 Wiel
rennen. 12:45 Eurogoals. 13:30
Eurogoals: Flash. 13:40,17:15
Wielrennen. 18:00 Eurogoals:
Flash. 18:10 Voetbal: Egypt
welcomes the world. 18:25
Eurosport for the planet. 19:05
Wednesday selection. 19:10
Paardensport. 20:10 Polo.
21:10 Riders club. 21:15,22:25
Golf. 22:50 Zeilen. 23:00 Golf
club. 23:30 Yacht Club. 23:35
Wednesday selection. 00:00
Wielrennen.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 The screening
room. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:00 World
news Asia. 14:30 TalkAsia.
15:00 World business today.
16:00 Your world today. 17:30
World sport. 18:00 Internatio
nal desk. 19:30 The screening
room. 20:00 Quest means
business. 21:00 International
desk. 22:00 Connect the world
with Becky Anderson. 23:00
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 The situation room.
Kenneth Branagh speelt de eigenwijze politiedetective Kurt Wallander.
foto GPD