Devoordeligstein Nederland 'Sawadee' Thailand Voor een compleet overzicht van onze reizen naar Thailand zie www.stipreizen.nl/rthai Hoogtepunten van Thailand 2Perka„ 15-daagse rondreis inclusief strandvakantie THAILAND boek online of bel 020 - 66 22 222 22-daagse rondreis inclusief strandvakantie Ontdek Thailand! Zie stipreizen.nl/thrst Vertrek okt. t/m april. Sawadee Thailand, welkom in Thailand! Wederom biedt Stip Reizen u een prachtige rondreis naar 'het Land van de Eeuwige Glimlach', tegen een ongeëvenaarde prijs. Een rondreis vanaf slechts 798 langs diverse hoogtepunten van Thailand met bovendien een heerlijke strandvakantie in Cha-Am. Inclusief: de rechtstreekse vliegreis vanaf Amsterdam, rondreis per touringcar, excursieprogramma, Nederlandssprekende reisleiding, 12 overnachtingen in goede hotels met ontbijt en prachtige excursies, waaronder een gratis fietsexcursie door Bangkok. Dit alles vanaf slechts 798. Er is slechts een beperkt aantal plaatsen per datum beschikbaar, wacht dus niet te lang... Zie stipreizen.nl/thrht i.s.m. a, az/ns China airlines stipreizen.nl Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. per kamer excl. Calamiteitenfonds/reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. ANVR SCR Vertrek november t/m apriL Een prachtige 22-daagse rondreis voor een spectaculaire prijs! Onze vertegenwoordiging in Thailand stelde voor komende winter een bijzondere en zéér complete rondreis samen naar zowel het noorden, oosten als westen van Thailand. Vrijwel alle highlights komen aan bod. Bovendien sluiten we af met een aantal dagen strand in het bij Nederlanders populaire 4-sterren Thai Garden Resort in Pattaya. Normaal kost deze reis al gauw 1498 p.p., nu bij Stip Reizen slechts 1198! IncL: vlucht per China Airlines, transfers, rondreis per bus, 19 nachten verblijf in goede toeristenklasse hotels, dagelijks ontbijt, 9 x lunch, ïx BBQ-diner met drankjes, Ned.spr. reisleiding én fietsen in Bangkok' Belangrijk: per datum is slechts beperkt plaats... Boek dus snel!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 74