Fami!$ebericht< Over ledan V A v fTlensenlinq.nl 16 I Maandag 21 september 2009 kijk ook op m Toon was een strijder en een winnaar, zijn strijd is nu voorbij, helaas heeft hij deze strijd verloren.... Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze lieve zorgzame vader en vriend Toon Beverdam Ommen 16 januari 1950 Goes 19 september 2009 Dag kanjer, jou positieve instelling heeft vele mensen geinspireerd. Goes: Yerseke: Goes: Joke Beverdam-Willeman Ronald Dick Correspondentieadres: Weegbreepad 20 4461 WIK Goes Toon is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 23 september van 19.00 tot 21.00 uur. De plechtigheid voorafgaande de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 25 september om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. I/oor wie leeft in eenvoud is het leven eenvoudig.... Na een leven vol liefde en zorg is rustig heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma Wilhelmina Blazina Veen - Lanser sinds 1 oktober 2004 weduwe van Jan Veen 8 augustus 1923 Lewedorp Oost-Souburg: Vlissingen: Middelburg: Oost-Souburg: 119 september 2009 Vlissingen Jeannette en Wim Vermeulen Babs en Piet Kuiper Fred en Jolanda Veen Ron en Marjan Veen klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Padweg 31 4388 EL Oost-Souburg Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Verpleeghuis "Ter Reede", woning 4 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 september van 13:00 tot 13:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 14:00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de "Open Haven" ,het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Vervolgens zal om 15:30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Lieve Oma Veen, Altijd zullen wij u ergens in tegenkomen, Wij zeggen veel te vlug: Het is voorbij... Dag Lieve Oma Klein- en achterkleinkinderen. Met diepe droefheid nemen we kennis van het overlijden van Jan Everaard Bedankt voor alle hulp en steun die we als vereniging van je mochten ontvangen. Wij wensen Olga, kinderen en familie alle sterkte toe in de deze moeilijke tijd. Camavalsverening De Statie ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa DANIËL GILLISSEN Daan in de leeftijd van 80 jaar. A. Gillissen-Boogaard Peter en Danie Martijn Adri en Sonja Iris en Guus Vlissingen, 19 september 2009 Correspondentieadres: Moufflonlaan 12, 2623 EJ Delft Maandag 21 september is er van 19-30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij na een lange periode van ziek zijn, afscheid moeten nemen van onze dierbare man, vader, schoonvader en opa Huibrecht Cornelis Heiboer Huib echtgenoot van Catharina Schoe Middelburg 7 maart 1934 Kruiningen 19 september 2009 Kruiningen: Rina Heiboer-Schoe Marijn en Corrie Huib Corinda Marite Ede: Lein Willem en Monique Xavier Fabien Kruiningen: Johan (in herinnering) Rijksweg 33 4416 BA Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. J. Geertse, wordt woensdag 23 september om 10.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats te Kniiningen. Na de begrafenis is er in Rond-Inn, Hoofdstraat 77a te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar dokter Risseeuw te Kruiningen en de medewerkers van Allévo voor de goede zorgen. Bedroefd zijn we om het overlijden van Huib Heiboer Wij verliezen in Huib een zwager die ons zeer dierbaar was. Adri Schoe Willy Schoe-Duvekot Tineke Schoe Jacques van Rooij Riet van Stel-Schoe Ko van Stel Willy Wondergem-Schoe Peter Wondergem Neven en nichten Verdrietig, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van onze moeder en schoonmoeder Corrie Lambrechtse-van der Weele sinds 29 december 1980 weduwe van Piet Lambrechtse in de leeftijd van 71 jaar. Goes: Leo en Tanja 's-Heer Hendrikskinderen: Peter en Willeke 19 september 2009 Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 47,4462 RA Goes Onze moeder en schoonmoeder is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 22 september van 19:00 tot 19:30 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 23 september om 10:00 uur in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Ma hield van witte engeie bloemen. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan zouden wij het op prijs stellen als u deze advertentie als zodanig zou willen beschouwen. Diep bedroefd delen wij u mede dat de Heere onverwacht uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader en opa Izaak Pieterse - Sjaak - 3 juni 1949 t 18 september 2009 Middelburg Bergen op Zoom Apeldoorn: G.J. Pieterse-de Pater Apeldoorn: Sas en Jolanda Tine Vaassen: Henk en Jeannette Jordi Vaassen: Sjaak en Centina Celine Jendy Sjaak Spinnersdonk 107 7326 HA Apeldoorn Geen bloemen. Pa is opgebaard in Rouwcentrum Rouwenhorst, Christiaan Geurtsweg 24 te Apeldoorn, waar op dinsdag 22 september van 20.15 tot 21.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 23 september om 13.15 uur in bovengenoemd rouwcentrum, waar voor afgaand van 12.15 tot 13.00 uur tevens gelegenheid is om afscheid te nemen en te condoleren. De teraardebestelling zal aansluitend omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Koningsweg te Beekbergen. Na een moedig gedragen ziekbed hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, dochter, (schoon)zus en tante GREET ROCTUS echtgenote van Willy Praet Kloosterzande, 10-06-1954 Beveren-Waas, 15-09-2009 Nieuwkerken-Waas: W. Praet Kloosterzande J.P Sarneel Fam. Roctus Corr. adres: Geraniumstraat 5, 4587AA Kloosterzande De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48