301 sport lijdt eerste Bij Robin de Pagter vliegen ze nederlaag Vlissingen pakt voor derde keer drie punten Smerdiek legt tweede team RCL over de knie maandag 21 september 2009 ggy TWEEDE KLASSE ZONDAG Goes haalt uit tegen Moerse Boys: 9-1 MIDDELBURG - SSV'65 leed in de tweede klasse E van het zaterdag voetbal de eerste nederlaag. Veere won met 2-3 van de ploeg van trai ner Alexander van Keulen. De medekoplopers Duiveland en Zaamslag hielden elkaar in even wicht (0-0). De ontmoeting tus sen Wieldrecht en FC Dauwendae- le eindigde in een gelijkspel. Serooskerke en Oostkapelle staan na drie speeldagen puntloos onder aan. SSV'65-Veere 2-3: In 1991 won SSV'65 voor het laatst in (na)com- petitieverband van Veere. Zaterdag moesten de Goesenaren het op nieuw afleggen tegen de Walche- naren. De thuisclub zag David den Hollander vroeg uitvallen met een liesblessure. Ook Veere moest al snel wisselen. Theo van Tatenhove ging geblesseerd naar de kant en werd vervangen door René-Michel Gerritsen. De invaller zou een hoofdrol voor zijn ploeg vervul len. Na een half uur tekende hij voor 0-1 en in de vijftigste minuut nam Gerritsen ook de 0-2 voor zijn rekening. SSV'65, waarbij Mansour Gader na rust ook gebles seerd achterbleef, liet kort voor het verstrijken van de eerste helft in de persoon van Pim Bruins een kans op de gelijkmaker onbenut Een kwartier voor tijd zorgde Joey van Zalen voor 0-3. In de S6e minuut was Joey van der Hoeff trefzeker voor SSV'65:1-3. De aan sluitingstreffer van Pim Bruins (2-3) kwam te laat voor de thuisclub. Serooskerke-wc'68 0-1 (0-0). Danny Withagen 0-1. Zwaluwe-Oostkapelle 4-0 (1-0). Den nis Brugel 1-0, Lucas Eppinga 2-0, Den nis Brugel 3-0, Dennis Brugel 4-0. Wieldrecht-FC Dauwendaele 1-1 (0-0). Jasper Leuvelink 0-1, Ricardo van de Bos 1-1. Duiveland - Zaamslag 0-0. Amemuiden-Bruse Boys 1-2 (1-0). Maarten Brasser 1-0, Mats Willemse 1-1 (strafschop), Mats Willemse 1-2. Goes-voetballer Rick de Punder (links) heeft de bal aan zijn voet in de wedstrijd tegen Moerse Boys. foto Izaak Verkeste vlissingen - Na drie speelrondes is zondag-eersteklasser Vlissingen koploper. De ploeg pakte gisteren drie punten tegen Best Vooruit. Ook RCS won overtuigend. Best Vooruit-Vlissingen 1-2: Zon dag-eersteklasser Vlissingen gaat voorlopig als een raket door de competitie. Een voor rust opgelo pen achterstand in de uitwedstrijd van gisteren tegen Best Vooruit werd na de pauze ongedaan ge maakt, waardoor de ploeg van trai ner Ruud Pennings na drie duels nog zonder puntenverlies is. Na twintig minuten opende de thuisclub via Thijs Engels de score. In het vervolg van de eerste helft had Vlissingen het lastig. „We ver lopen de greep op het midden veld", zei de trainer. Na rust kreeg Vlissingen de contro le terug. Nadat Sinan Coban en Jo nathan Constancia al dicht bij de gelijkmaker waren, leverde een overtreding op Constancia de Vlis- singers halverwege de tweede helft een vrije trap op. Daaruit plaatste Raymond Wolff de bal op het hoofd van Björn Langeveld, die raak kopte. Vlissingen besefte dat er meer te halen viel en ging op zoek naar de overwinning, die er ook kwam. Constancia kapte Bram Korsten uit, waarna de Best Vooruit-speler ten val kwam en de bal in de zes tien met de hand beroerde. Scheidsrechter Hermes kon niets anders doen dan de bal op de stip leggen. Vanaf elf meter schoot Peter de )ong zijn ploeg naar de derde driepunter van het seizoen. RCS-IFC 4-2: Het was een kopie van de wedstrijd die RCS vorige week tegen Geldrop speelde, al leen was de uitvoering ditmaal iets minder, vond trainer Michel Dennis de Nooijer schiet voor RCS de 3-1 binnen vanaf de strafschopstip. foto Lex de Meester Leonhart. „Het was bij vlagen te slap en te gemakzuchtig", zei trai ner Michel Leonhart. Vooral het ontbreken van een goede eindpass was er debet aan dat het slechts bij 4-2 bleef Juist de twee tegendoel punten waren zaken die Leonhart niet helemaal lekker zaten. „Dat is het enige wat mij een beetje zor gen baart. We krijgen iets te mak kelijk doelpunten tegen." Alwin van Ham en Joey van der Zweep zetten de thuisploeg bin nen twintig minuten op 2-0. Den nis de Nooijer maakte vlak voor rust de 3-1 (strafschop) en Besar Xhoxhaj was in de tweede helft verantwoordelijk voor de 4-1. sint-maartensdijk - „Het had ook 5-0 kunnen zijn, maar ik ben dik tevreden", sprak Smerdiek-trainer Wirn Scherpenisse over de 2-0-ze- ge van zijn ploeg op het tweede team van RCL. In de eerste helft trof Angelique Hage na een schitterende actie voor een leeg doel de paal. Na een half uur zorgde Lenny Stoutjesdijk alsnog voor r-o. Eersteklasser Smerdiek, dat weer over een volledige selectie kon be schikken, liep na rust verder uit. Op aangeven van Stoutjesdijk poeierde Anne Hage de bal in de netten. Oostkapelle ging op eigen veld on deruit tegen Jodan Boys: 1-3. Bij rust leidde de ploeg uit Gouda al met 0-3. „We waren te zwak", zei speelster Inge Lugtenburg. Na de pauze deed Shamila Hamers uit een vrije trap iets terug voor Oost kapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34