Familieberichten O fHensenijnq.nl DniilIbiyteirÉ Jos van Keulen 26 I Zaterdag 19 september2009 kijk ook op Ik ga een tochtje rusten... Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van laantje Dieleman Zij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Medebewoners en personeel Sterredreef 10-12 18 september 2009 Sterredreef 10,4567 BL Clinge Tijdens een dienst van Woord en Gebed in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, nemen we afscheid van Jaantje op dinsdag 22 september om 14.00 uur. Voorafgaand aan deze dienst kunt u afscheid van haar nemen in bovengenoemd uitvaartcentrum van 13.50 uur tot 13.45 uur. Na de dienst zal Jaantje te ruste worden gelegd op de begraafplaats te Clinge. IN PLAATS VAN KAARTEN Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve partner, onze zorgzame vader en opa Fons van de Lavoir betuigen wij u onze welgemeende dank. Familie van de Lavoir Familie Kolijn Terneuzen, september 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Daar het .voor ons niet mogelijk is u persoonlijk te bedanken voor alle blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en lieve opa Marinus Boudewijn Nieuwenhuijse - Rien betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Het heeft ons goed gedaan dat zovelen met ons in de rouw dienst en op de begraafplaats ons verdriet wilden delen. Ook het hartelijk medeleven in de vorm van bezoek, kaart of telefoontje is door ons zeer gewaardeerd. Allen vriendelijk dank. D. Nieuwenhuijse-Bouterse Marcel en Judith Koen en Margriet Marieke en Juri en kleinkinderen Oostdijk, september 2009 Ons verdriet is groot en het gemis zal blijven, maar de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Rinus Wondergem hebben ons ontzettend goed gedaan. Bedankt voor al uw aandacht, troost en steun. Dien Wondergem-Kopmels Kinderen en kleinkinderen Nieuwdorp, september 2009 Al uw belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man en maatje neemt het verdriet niet weg, maar geeft het gevoel dit niet alleen te dragen. Hartelijk dank hiervoor. Greet van Keulen-Corstanje Middelburg, september 2009 In plaats van kaarten Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, blijft Voor ons een troost in dez.e moeilijke tijd. jf Het heeft ons ontroerd dat zoveel familieleden, vrienden en kennissen na het overlijden van onze lieve moeder, schoon- moeder, oma en schoondochter Ina Brakman - Robijn van hun medeleven blijk hebben gegeven. Het is ons onmogelijk eenieder persoonlijk te bedanken, maar wees er van overtuigd, dat wij uw belangstelling bijzonder i gewaardeerd hebben. Bijzondere dank gaat uit naar ds. W. van den Hoek en uitvaart zorg Monuta voor de keurige verzorging van de begrafenis- plechtigheid. Zomers blijven niet, maar ook de winters gaan.... Wat nu rest is heimwee naar een mooie tijd met warme herinneringen. Heimwee naar een bijzonder mens; mijn grote liefde, onze rots in de branding Gerrit van den Berg Wij bedanken iedereen die ons verdriet heeft begrepen en ons wilde steunen, zowel tijdens zijn ziekbed als na zijn overlijden. Mede namens de jongens, Els van den Berg-Versluis Sas van Gent, september 2009 Wilco en Angelique Brakman Kleinkinderen Breskens, 19 september 2009. 1 J DANKBETUIGING Van alle geschenken is 'aandacht' misschien wel het mooiste. Een lief gebaar, een lach, een groet, een kaartje, een bezoek. Uw warme blijken van deelneming na het overlijden en aanwezigheid bij de uitvaart van ma, oma en oma-oma Maria Herrewegh-de Brouwer zijn ons tot steun geweest bij haar afscheid. Bijzonder ook de mooie viering in de kapel heeft ons heel goed gedaan. Wij hebben dit alles erg gewaardeerd en willen ieder van u hiervoor dan ook hartelijk dank zeggen. Sinds februari 2002 woonde ma in de Blaauwe Hoeve in het verpleeghuis. Er past een woord van dank aan: - allen die in die jaren, in welke hoedanigheid ook, voor haar hebben zorggedragen. Medebewoners en families voor hun vriendschap en helpende hand - eenieder die haar een warm hart heeft toegedragen en voor een blij moment zorgde - alle steunpilaren die zo vaak 'stand by' geweest zijn. Bijzondere waardering en respect voor het gehele team Somatiek 1Jullie toewijding en vriendschap zijn ons altijd een steun in de rug geweest. Dank voor alles! Familie Herrewegh-Feyen Familie Van Wolffelaar-Herrewegh Hulst, september 2009 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt, missen moet. Wij willen iedereen bedanken voor alle zorg, liefde en steun die wij hebben mogen ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Louisa van Bellen-Mannaart Een speciaal woord van dank aan Huisartsenpraktijk Groenendijk en de medewerksters van de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Hengstdijk, september 2009 Voor uw blijk van medeleven en belangstelling betoond tijdens de laatste jaren en na het overlijden van onze lieve ma en oma Maria Wilhelmina de Nooijer-Dieleman betuigen wij u onze oprechte dank. Ineke en Ad Beije-de Nooijer Jos en Maddy de Nooijer-Steenepoorte Lia en Aart van Leeuwen-de Nooijer en kleinkinderen Arnemuiden, september 2009 Wij kijken terug op een waardig afscheid en. bedanken een ieder voor zijn belangstelling en medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve zorgzame mama, oma en bon-fna Johanna Leuntje Lodiers-Blok Wij betuigen U onze oprechte dank. Kinderen Klein-en achterkleinkinderen Middelburg, 19 september 2009 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost. Familie, vrienden en kennissen, voor uw medeleven voor en na het overlijden van mijn vrouw en moeder Adriana Christina Wattimena-Mual "Adet" en de overweldigende belangstelling bij de vertroostings-, uitvaartdienst en begrafenis, willen wij u hartelijk bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een enorme steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Dicky Wattimena Sharmaine

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 96