I O JobTrack.nl Roompot Vakanties TERNEUZEN Inkoopbureau West-Brabant INKOPER afevo www.allevo.nl 22 I Zaterdag 19 september 2009 Kijk ook op Wij zijn voor onze parken Noordzee Résidence De Banjaard in Kamperland en Hof Domburg in Domburg op zoek naar meerdere: Kom werken in... De gemeente Jerneuzen, een slag vaardige en professionele organi satie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan verdere ontwikkeling van wonen, werken en recreëren voor onze ruim 55.000 inwoners. Wij streven hierbij een vraaggerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die vraag- en resultaatgericht werken en integer zijn. MEDEWERKER GEBOUWEN B 36 UUR PER WEEK, VACATURENUMMER 26-09 Functie-informatie en profielschets Je bent medewerker bij het team Gebouwen en Tractie, formuleert en adviseert over vast te stellen beleid, verricht Onderzoek, ontwerp- en voorbereidingswerkzaamheden, maakt bestekken en begrotingen, leidt dë projecten in de voorbereidings- en uitvoeringsfase en stelt beheers plannen op, Dit alles voor zowel nieuwbouw en renovaties maar ook voor het technisch beheer van de gebouwen, dit laatste inclusief het plannen van het onderhoud op korte, middellange en lange termijn. Je beschikt óver een relevante opleiding op ten minste mbo-niveau 4 bij voorkeur de beroeps opleiding Bouwkunde. Je hebt aantoonbare ervaring met automatisering. Enige kennis van technische installaties (E- en W-installaties) wordt op prijs gesteld, evenals ervaring met AutoCad tekenen. Informatie en sollicitatie Het functieniveau van een Medewerker Gebouwen B is schaal 9. Bij 36 uur per week is het maximumsalaris 3.418,00 bruto per maand. Op-de website www.zeelandwerkt.nl staat meer informatie over deze functie Daar staat ook vermeld hoe je tot 2 oktober 2009 je belangstelling voor deze functie kenbaar kunt maken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven GemeenteTerneuzen, Stadhuisplein. 1, postbus 35, 4530 AATerneuzen, tel.: 14 0115, www.terneuzen.nl Koks m/v Wij zijn op zoek naar efficiënte, flexibele en enthousiaste koks die leiding kunnen geven en HACCP-kennis/opleiding hebben. Wij biedenden marktconform salaris, gebaseerd op kennis, opleiding en ervaring. En een leuke werkplek in een jong en enthousiast team. Heb je geen keukenervaring maar wil je wel heel graag in de horeca werken, wellicht hebben we nog andere mogelijkheden. Stuur je c.v. en begeleidend schrijven naar Roompot Vakanties, t.a.v. Willem van Liempd, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Of mail naar: liempd,w.van@roompot.nl BI® www.rookipot.nl/vacatures Het Inkoopbureau West-Brabant is een samenwerkingsverband tussen 21 gemeenten in Zuidwest Nederland, met als doel het verdergaand professionaliseren van dé inkoop- en aanbestedingsfunctie. Het Inkoopbureau is opgericht op 1 januari 2002 en werkt met een jong en enthousiast team van 21 inkopers en 2 assistentes. Onder andere vanwege uitbreiding van onze dienstverlening in Zeeland (onder andere in Zeeuws-Vlaanderen) zijn wij op zoek naar een nieuwe: Commercieel en dienstverlenend (fulltime/ parttime) De werkzaamheden worden grotendeels zelfstandig uitgevoerd op locatie bij de deelnemende gemeenten. Er wordt projectmatig gewerkt aan de inkoop van afie producten, werken en diensten die voor een gemeente ingekocht kunnen worden. Voor meer informatie over onze organisatie zie: www.inkoopbureauwestbrabant.nl. Uw werkzaamheden U komt te werken onder begeleiding van de senior inkoper en rapporteert aan de directeur. Als inkoper voert u zelfstandig werkzaamheden uit in de verschillende fases van het inkoopproces voor alle in te kopen goederen, diensten en werken: U neemt hiertoe deel aan multidisciplinaire inkoopteams, waarbij productpakketten worden getoetst en verbeterd op effectiviteit, efficiency en organisatie. U acteert en adviseert hierbij vanuit een pro-actieve rol en beheert instrumenten en informatiesystemen ter ondersteuning van het inkoopproces. Daarnaast bent u bezig met het inventariseren en analyseren van de gemeentelijke product en dienstpakketten en externe markten. U onderhoudt hiertoe de noodzakelijke contacten met leveranciers in samenwerking met de betrokken sectoren en afdelingen. Tevens onderzoekt u verbeteringsmogelijkheden door afstemming'en vergelijking met vergelijkbare gemeentelijke organisaties en adviseert u in voorkomende gevallen over budgettering, behoeftebepaling en inkoopstrategie. Wij vragen U bent een analytische en cijfermatige persoon die vaardig is in het onderhandelen. Hierbij bent u als vertegenwoordiger van de 21 gemeenten resultaatgericht, integer en dienstverlenend in uw optreden en heeft u daarbij gevoel voor politieke verhoudingen. Daarnaast verlangen wij: Bedrijfseconomisch inzicht en commerciële vaardigheden; Hbo-opleiding in een economische, commerciële richting of minimaal gelijkwaardig; Diploma NEVI I of bereidheid daarvoor te studeren; Relevante werkervaring in een commerciële (inkoop-)functie; 8 Werkervaring in publieke sector of vergelijkbare omgeving; 8 Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Wij bieden Geboden wordt een jaarcontract waarbij de intentie bestaat dit bij goed functioneren om te zetten in onbepaalde tijd. Na aanstelling in de aanloopschaal (schaal 9) bedraagt het maximaal haalbare salaris 3.800,- (schaal 10) bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Daarnaast biedt het Inkoopbureau een verzorgd pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden en wordt waar mogelijk de rechtspositie voor gemeenteambtenaren gevolgd. Uw reactie Wij vragen geïnteresseerden om een korte, gemotiveerde brief met curriculum vitae voor 13 oktober 2009 te sturen naar: Inkoopbureau West-Brabant, t.a.v. de heer H. 't Hart (directeur), p/a Postbus 10100, 4870 GA Etten-Leur of per e-mail: h.thart@inkoopwestbrabant.nl. Na een brievenselectie wordt u geïnformeerd over een eventuele uitnodiging voor een kennismaking. Een eventueel referentieonderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Alleen kandidaten die aansluiten op Inkoopbureau West - Brabant bovenstaand profiel nodigen wij uit te reageren. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kan je telefonisch contact opnemen met de Operationeel manager AWBZ extramuraal Sanja Jobse of Meta Bruynooge, telefoon 0113 - 45 71 00. Je schriftelijke reactie voorzien van een motivatie voor je sollicitatie en CV dient, onder vermelding van vacature-nummer 090048 uiterlijk 28 september 2009 in ons bezit te zijn. De sollicitatie gesprekken worden gehouden op 7 oktober 2009. Allévo, Afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl Aquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld ivo staat naast u Je bent de spil in het zorgnetwerk van de klant en zijn omgeving. Je onderhoudt de contacten binnen dit netwerk, maar je bent ook de spil van een zelfstandig team van verpleegkundigen en verzorgenden. Je bent dus zorgverlener, regisseur en coach tegelijk. Als zorgverlener geef je op een professionele manier vorm en inhoud aan de zorg. In de rol van regisseur geef je aanwijzingen over de wijze waarop de zorgactiviteiten door andere verpleegkundigen en verzorgenden uitgevoerd moeten worden t.b.v. de klant. Het meest kenmerkende varn de rol van coach is stimuleren, motiveren en feedback geven en ontvangen. Wij verwachten 8 een diploma HBO-V (niveau 5) of gelijkwaardig en inschrijving in het BIG-register; 8 bij voorkeur ervaring in de (thuis)zorg; 8 datje zelfstandig, maar wel in teamverband kunt werken en verantwoordelijkheid kunt dragen; 8 organisatievermogen, een pro-actieve houding en goede communicatieve vaardigheden; dat je de'beschikking hebt over een auto. Wij bieden 8 inwerken en goede begeleiding; 8 arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT; 8 een arbeidsovereenkomst vooralsnog voor de duur van een jaar; 8 salariëring volgens FWC schaal 45 minimaal 2.083,38 en maximaal 2.810,33 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. ten behoeve van de Thuiszorg op Schouwen-Duiveland in een dienstverband van 28-32 uur per week een Met ongeveer 1800 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezondheidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar'groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@alIevo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72