Qi J o bTrack.nl TERNEUZEN :-<S Saam Kom werken in... TEAMLEIDER REINIGING RUIM BAAN! Zichtbaar Beter! M EERSTE TWEEDE AUTOTECHNICUS 48 I Zaterdag 19 september 2009 Kijk ook op De gemeente Terneuzen, een slag vaardige en professionele organi satie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan verdere ontwikkeling van wonen, werken én recreëren voor onze ruim 55.000 inwoners. Wij streven hierbij een vraaggerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die vraag- en resultaatgericht werken en integer zijn. Bij de afdeling Realisatie en Beheer (team Reiniging) is een vacature voor de functie van 36 UUR PER WEEK, VACATURENUMMER 29-09 Afdelingsinformatie De afdeling Realisatie en Beheer is verantwoordelijk voor de aanleg, het beheer en het onderhoud van de openbare ruimte inclusief openbare gebouwen. Hét team Reiniging is verantwoordelijk voor de inzameling van afvalstoffen bij burgers en bedrijven, straatreiniging, gladheidbestrijding, ongedierte- bestrijding, logistieke dienstverlening en het beheer van de openbare ruimte. Functie-informatie en profielschets Als teamleider bij het team Reiniging geef je leiding aan 40 medewerkers. Je coacht je teamleden, je voert het operationele personeelsbeleid uit en schept voorwaarden waarbinnen de teamleden optimaal en klantgericht kunnen presteren. Je onderhoudt contact met je klanten. Je bent eerstverant woordelijke voor dë uitvoering op het terrein van afvalinzameling in de gemeente Terneuzen. Je hebt dan ook een duidelijke visie op de toekomst van het team en vertaalt deze in doelen die voor iedereen duidelijk en aantrekkelijk zijn. Samenwerken, resultaatgericht werken, klantgerichtheid en ondernemer schap staan centraalin deze functie. Je beschikt over een opleiding op ten minste hbo-niveau (bijvoorbeeld Milieutechniek, Werktuigbouwkunde of Logistiek) en hebt de nodige aanvullende opleidingen of trainingen gevolgd op het gebied van management en persoonlijke ontwikkeling. Je hebt ervaring met op inspirerende, motiverende en coachende wijze leidinggeven. Als persoon heb je een open en positieve houding, je bent flexibel, doortastend en beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardigheden. Je hebt oog voor bestuurlijke en politieke verhoudingen.Tevens ben je bereid om zo nodig ook buiten de normale werktijden beschikbaar te zijn voor de organisatie (o.a. in het kader van rampenbestrijding). Informatie en sollicitatie Het functieniveau van teamleider is schaal 11A. Bij 36 uur per week is het maximumsalaris bruto 4.678,00 per maand. De gemeente Terneuzen kent uit- stekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor vragen over deze functie kun je terecht bij Paul Marinissen, hoofd van de afdeling Realisatie en Beheer, op telefoonnummer 0115 - 455 610. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Schriftelijke sollicitaties met cv kunnen tot 19 oktober 20Ó9 worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders vanTerneuzen, postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Je kunt je sollicitatie ook mailen naar gémeente@terneuzen.nl of online solliciteren via www.zeelandwerkt.nl. Meer informatie over de gemeente Terneuzen kun je vinden op www.terneuzen.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven Gemeente Terneuzen, Stadhuisplein 1, postbus 35, 4530 AA Terneuzen, tel.: 14 0115, www.terneuzen.nl Allround operatieassistent Postbus 2118 4460 MC Goes (0113) 24 96 00 vacatures@goes.nl www.goes.nl (Gespecialiseerd) radiodiagnostisch laborant Medisch secretaresse/spreekuurassistente oogheelkunde Huishoudhulpen, omgeving Oostburg Alphahelpenden Ziekenhuisarts (Spoedarts) Dankzij een uitgebreid pakket aan medische- en zorgvoorzieningen is werken bij ZorgSaam interessant en veelzijdig. Er zijn volop doorstroommogelijk heden en opleidingsfaciliteiten. De uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod vindt u op onze website: www. zorgsaam .org/werken/vacatures Heeft u naar aanleiding van de uitgebreide omschrijvingen nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de personeelsadministratie op 0115-674500. fll Zeeuws-Vlaanderen www.zorgsaam.org Ziekenhuis Ambulance Medewerker flexbureau PTA, Peugeot-dealer van personenauto's en bestelwagens, is een groot en modern garage bedrijf met vestigingen in Goes, Vlissingen, Middelharnis, Roosendaal en Zevenbergen. PTA benadert haar klanten op een open en eerlijke manier. PTA wil niet 'snel scoren', wel relaties opbouwen en behouden. Deze filosofie is bijzonder succesvol: PTA biedt alle mede werkers een goede toekomst in een open, prettige werkomgeving en geeft mensen de kans hun ambities en talenten volledig te ontplooien. gemeente Goes Beschik jij over de nodige technische kwaliteiten en de juiste opleiding dan nodigen we je uit te reageren. De werkzaamheden bestaan o.a. uit onderhoud en oplossen van technische problemen. Je bent bereid tot het volgen van cursussen om je verder te specialiseren in ons merk Peugeot en je bent bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs. Voor informatie kan je terecht bij Jauke Flikweert, telefoon 0113 - 220620, of kom langs in een van onze vestigingen. Schriftelijke sollicitaties met persoonlijke gegevens, opleiding en ervaring graag binnen 14 dagen zenden aan: PTA B.V. t.a.v. Jauke Flikweert, Postbus 11, 4460 AA Goes. Je mag uiteraard ook e-mailen: jauke.flikweert@ptapeugeot.nl (vestiging Vlissingen) ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen en daarbuiten. ZorgSaam biedt preventieve zorg, zorg aan huis, ziekenhuiszorg en ouderenzorg. Onze organisatie staat voor goede kwaliteit van zorg, is modern en innovatief. Enkele vacatures uit ons aanbod: Geen acquisitie Wij zoeken voor de afdeling Financiën een: Interesse? Kijk voor de volledige vacature op: WWW.gOGS.nl Reageren kan tot 30 september 2009.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 138