media
Amsterdam en New York
47
b
rff.
y*4l media@wegener.nl
IB 024-3650570
Dat ze in de meer dan decadente woning alleen al mag rondlopen,
betekent dat haar Amerikaanse droom is uitgekomen.
Over Russische immigrante in New York
Zaterdag 19 september 2009
07:00 Amazing baby
bloopers 07:30 De op-
voedpolitie voor die
ren 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 Da
vid Maasbach 09:55 De
tuinruimers 10:55 Run
ners life 11:25 De gro
te beurt V.I.P. 12:05 SBS
6 Autosport 13:00 Sum-
mertrends 13:30Telet-
rends 15:00 Droomhuis
in de zon 16:00 Schat, ik
heb ons huis verbouwd!
17:00 Verbouwen ver
kopen
07:00 Best of shopping
08:45 Car tracks 09:00
Tommy Teleshopping
09:30 Wannahaves 10:00
Vis TV 10:30 Jorritsma
blikt vooruit 11:00 Busi
ness class 12:20 RTL CP:
Motocross Lierop 13:20
RTL GP: Red Buil Air
Race-Porto 13:50 RTL
GP: DTM - Barcelona
15:15 RTL GP: GP2 - Por
tugal 16:15 RTL GP: Seat
Eurocup (Duitsland)
16:30 RTL GP: Rally re
port 17:00 RTL GP: Red
Buil X-fighters 17:30 RTL
Autowereld
07:00 Tel sell 17:10 Mijn 06:55 Het Blok V 07:55
tweede thuis 17:40 4Me Passion for fashion
08:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 A model life:
Petra Nemcova project
14:55 What about Brian
15:50 The agency 16:20
Films stars 16:55 Run
ner's life 17:25 Varen
zo 17:55 Special: Am-
bilight Opening Night
première De storm
11:50 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Jackie Chan, Poke-
mon advanced battle,
Recess, Fillmore, Kim
Possible, Totally spies,
The suite life of Zack
and Cody, Total Drama
Island
o
o
18:00 De grote verhui
zing, realityserie
18:00 Sport, levensge
vaarlijk!, reality-
programma
18:10 Friday night
lights, dramaserie
18:30 Passion for fa
shion, mode-en
styleprogramma
18:00 I am Weasel, te
kenfilmserie
18:05 The Fresh Prince
of Bel-Air, come
dyserie
19:00 De 25 grappig- 19:00 Gek op wielen,
ste tv-typetjes al- autoprogramma
Ier tijden, amuse- 19:30 RTLTransport-
mentsprogramma wereld, transport
programma
19:05 Design Inc.,
woonprogramma
19:30 Sexy girl, meta-
morfoseprogram-
19:30 Model in 1 dag,
modellenprogram-
19:35 Border security,
realityserie
20:30 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
RTLGP: IndyCar
Series - Motegi
(samenvatting),
samenvatting
20:00 Emily's reasons
why not, comedy
serie
20:30 How to look
good naked, sty-
lingprogramma
20:30 Ghost whisperer, 20:30 Criminal minds,
dramaserie misdaadserie
21:30 Red mijn vakan- 21:00 Zware jongens
tie!, consumenten- achter tralies, do-
programma cumentaireserie
21:30 The first 48
hours, realitypro-
gramma
21:30 Benelux'next
top model, reali
tyserie
21:25 Fringe, dramaserie 21:25 Medical investi
gation, dramaserie
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Reportage: De
badkamer-killer
22:30 Ooggetuige: Ver- 22:30 Bloody Sunday, 22:30 Medium, mis- 22:15 Dark blue, actie-
Slaafd aan sex, filmdrama daadserie serie
documentaire
23:55 Helse bovenna- 23:30 1000 ways to die,
tuurlijke gebeur- realityserie
23:25 Medium, mis
daadserie
tenissen, docu
mentaire
23:05 The Fresh Prince
of Bel-Air, come
dyserie (h)
00:55 Late night
00:00
Business class
00:35
Sexy girl
00:20
Charmed
00:05
Veronica poker
01:15
Teleshop 7
01:05
Teleshop 8
01:10
Nachtprogram
01:10
Nachtprogram
01:16
Nachtlounge
01:06
Sneak preview
mering: Relax TV
mering
03:00
Sneks
02:00
Erostijl
04:00
Hart van Neder
02:40
Nachtprogram
05:30
Car tracks
05:30
Car tracks
land - Late editie/
mering
Shownieuws (h)
04:10
Hart van Neder
land (laat) (h)
00
<0
o
N>
N»
M
N>
w
u>
Z
n
Ze bewoonde een appartementje
in Brooklyn en mag nu als make
laar potentiële kopers rondleiden
in een appartement van Donald
Trump aan Park Avenue, ter waar
de van 51 miljoen. Dat ze in de
meer dan decadente woning al
leen al mag rondlopen, betekent
dat haar Amerikaanse droom is uit
gekomen.
Van Weelden en Van Dalen slui
ten evenmin de ogen voor de rau
we kant van de machinerie die
New York draaiende houdt: ze
spreken met, en vooral over, illega
le dagloners die nauwelijks rond
kunnen komen. Ze krijgen steun
van een bevlogen dominee, vanuit
een - zowaar - oud-Hollands kerk
je-
The New York Connection, 20.15 uur,
Nederland 2
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeuw van Vlaanderen
18:10 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:35 ERTS. 10:00 Protestantse
eredienst. 11:00 De zevende
dag. 13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Half uur
natuur. 14:05 Vlaanderen
vakantieland. 14:50 Expedition
Guyana. 15:45 Clips. 16:00
Sporza: Wielrennen - Ronde
van Spanje. 18:00 Het journaal.
18:10 De rode loper. 18:30
Eten in de zon. 19:00 Het jour
naal - Sportweekend. 19:55
Het weer. 20:00 Zoo Australië.
20:30 De jaren stillekes. 21:25
De zaak Alzheimer. 22:10
China voor beginners. 23:05
Het journaal laat. 23:20 Studio
1.23:50 Het weer. 23:55 De
zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Bol en
Smik. 07:20 Kwiskwat. 07:40
Mickey Mouse clubhuis.
08:05 Samson en Gert. 08:30
Sprookjes. 08:45 Mega Mindy.
09:10 AbraKOdabra. 09:25
Disney's American dragon: Jake
Long. 09:50 Peperbollen. 10:15
Spetter. 10:25 Disney's Ame
rican dragon: Jake Long. 10:50
Sherlock. 11:25 Robbedoes en
Kwabbefnoot. 11:5ü De week
van Karrewiet. 11:59 CANVAS.
12:00 Quatuor Ebène speelt
Haydn en Ravel. 13:0514:00
Sporza. 17:59 KETNET. 18:00
Junior Eurosong 2009.19:10
Eliot Kid. 19:25 De week van
Karrewiet. 19:30 6tien. 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Panorama. 21:00 Planet
earth. 21:50 Spraakmakers.
22:20 Tokaido. 22:50 ERTS.
23:15 Panorama. 00:05 Spraak
makers.
RTBF1
08:50 Une brique dans Ie
ventre. 09:20 En quête de
sens - II était une foi. 09:50
Opinions - MR mag. 10:20
Studio 1 -Samedi. 11:30 Mise
au point. 12:50 Weerbericht.
13:00 Nieuws. 13:15 Le 7ème
jour. 13:35 Weerbericht. 13:40
Escapade gourmande. 14:10
Jardins et loisirs. 14:40 Les
malheurs d'Alfred. 16:10 Le
grand raid des gnous. 17:30
Life is wild. 18:20 Contacts.
18:30 Week-end sportif. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:00 Weerbericht. 20:05 Le
jardin extraordinaire. 20:40
Joséphine ange gardien: Robe
noire pour un ange. 22:25
Le meilleurde l'humour
- week end. 23:00 Studio 1
- Dimanche. 23:30 Week-end
sportif remontage. 00:05 Le
12 minutes. 00:20 Une brique
dans le ventre.
RTBF 2
11:30 C'est pas sorcier. 12:00
Les nouveaux explorateurs.
12:55 Auto mobile. 13:30 Ten
nis. 16:45 Tout le monde veut
prendre sa place. 17:40,18:05,
18:35,19:00,19:30 Plus belle
la vie. 20:00 Autosport: 1000
km de Spa. 20:15 Le grand
résumé. 20:30,21:15 The unit.
21:55 The office. 22:25 Weer
bericht. 22:30 Le 12 minutes.
22:45 Hep taxi! 23:15 Reflets
sud. 00:10 Doorlopende
herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 08:15 Match
of the day. 09:30 The Andrew
Marr show. 10:30 Atletiek.
14:30 Weerbericht. 14:35
The politics show. 15:35 'Allo
'allo. 16:10 EastEnders. 18:05
Lifeline. 18:15 Songs of praise.
18:50 Nieuws en weerbericht.
19:05 Regionaal nieuws en
weerbericht. 19:15 Land girls.
20:00 Countryfile. 21:00
Antiques roadshow. 22:00 Wa
king the dead. 23:00 Nieuws
en weerbericht. 23:20 The girl
in the park.
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Balamory.
07:40 Bits and Bobs. 08:00
Uncle Max. 08:10 Diddy Dick
and Dom. 08:15 ChuckleVision.
08:30,09:00 Da Dick and Dom
dairies. 09:25 Diddy Dick and
Dom. 09:30 M.I. High. 10:00
Undercover dads. 11:00 Some
thing for the weekend. 12:30
Animal park - Wild on the West
Coast. 13:30 Escape to the
country. 14:00 Tennis: Davis
Cup. 16:15 The first great train
robbery. 18:00 Rugby League.
19:00 Lost land of the volcano.
20:00 Top gear. 21:00 Last
chance to see. 22:00 Dragons'
den: On tour. 23:00 Match of
the day. 00:10 Atletiek.
Duitsland 1
07:00 Rocket und ich. 07:15
Sesamstrafêe. 07:40,08:05
Blue Water High. 08:30
Tigerenten Club. 09:30 Die
Sendung mit der Maus. 10:00
Oktoberfest 2009.12:00
Tagesschau. 12:03 Presseclub.
12:45 Tagesschau. 13:15 ARD-
exclusiv. 13:45 Sportschau
live: Autosport - DTM. 15:35
Tagesschau. 15:45 Bilderbuch.
16:30 ARD-Ratgeber: Reise.
17:00 Tagesschau. 17:03 W
wie Wissen. 17:30 Gott und
die Welt. 18:00 Sportschau.
18:30 Bericht aus Berlin.
18:49 Ein Platzan der Sonne.
18:50 LindenstralSe. 19:20
Weltspiegel. 20:00 Tagesschau.
20:15 Tatort: Borowski und die
Sterne. 21:45 Anne Will. 22:45
Tagesthemen. 23:03 Das Wet
ter im Ersten. 23:05 ttt - titel
thesen temperamente. 23:35
Abgeordnet: Der Politiker-
Praxistest. 00:05 Arabeske.
Duitsland 2
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
Der Sleepover Club. 08:35
Weit weg. 09:00 heute. 09:02
sonntags. 09:30 Protes
tantse kerkdienst. 10:15
Lafer!Lichter!Lecker! 11:00
ZDF-Fernsehgarten - Oktober-
fest-Spezial 2009.13:00 heute.
13:02 blickpunkt. 13:30 ZDF.
umwelt. 14:00 Black Beauty.
15:20 heute. 15:25 WeilSblaue
Geschichten. 16:00 ZDF SPOR-
Textra: EK Tafeltennis. 17:00
heute. 17:10 ZDF SPORT-
reportage. 18:00 ML Mona
Lisa. 18:30 ZDF.reportage:
...obsich etwasandert? 19:00
heute. 19:10 Berlin direkt.
19:30 Terra X: Tauchfahrten:
Tod im Morgengrauen.20:15
Rosamunde Pilcher: Der Mann
meinerTraume. 21:45 heute-
journal. 22:00 Fred Vargas - Bei
Einbruch der Nacht. 23:25
Erstfragen, dann wahien - Die
Spitzenkandidaten im Netz-
marathon. 00:10 heute. 00:15
nachtstudio.
Discovery
07:50 Verminators: Plague
of vermin. 08:45 American
hotrod: Junkyard dog. 09:40
How does it work?: Tyre/Air
conditioner/Electric toot
hbrush/Turntable. 10:05 How
does it work?: Reverse vending
system/Electric razor/Wind
turbine/Wood stove. 10:35
Nextworld: Future super
human. 11:30 Mega world:
France. 12:25 Ray Mears' ex
treme survival: Belarus. 13:20
American loggers: Hurricane
on the horizon. 14:15 Extreme
engineering: CityCenter, Las
Vegas. 15:10 Street customs
2008: '58 Chevy Nomad
Wagon. 16:10,16:35 Wheeler
dealers on the road: Citroen.
17:05 Destroyed in seconds.
17:35 Eyewitness. 18:00 How
does it work?: Strong box/Te
lephone/Juice extractor/Lava
lamp. 18:30 How does it work?:
Soda fountain/Oven/GIucome-
ter/Humidifier. 19:00 American
.chopper: 10th anniversary
OCC bike. 20:00 Mythbusters:
Car cling. 21:00 Time warp: Air
bags/Sparks/Ropes and rings.
22:00 Prototype this: Traffic
busting truck. 23:00 Deadliest
catch: Lobster men. 00:0ftl,
videogame: The heart.
National Geographic
07:00 Asia market week. 07:30
Managing Asia. 08:00 In Touch
Ministries. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Joseph Prince
Ministries. 10:30 Wall Street
Journal. 11:00 Peace ministries.
11:30 David Hathaway. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:001 didn't know that.
12:30 Remarkable vets. 13:00
Heads up: How big is the earth?
13:30 The snake wranglers:
Rattlesnake road trip. 14:00
Planet mechanics: Air propel
led sandwich. 15:00 Carrier:
All hands. 16:00 Extreme ice.
17:00 Earth investigated:
Journey to Jupiter. 18:00
Jean-Michel Cousteau: Ocean
adventures - Sea ghosts. 19:00
I should be dead: Back from the
grave. 20:00 Earth investigated:
Journey to Jupiter. 21:00 Apo
calypse: WWII - Origins of the
Holocaust. 22:00 The human
family tree. 00:00 History's
hardest prison.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:45 TMF Toons: Bagukan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:35 TMF Toons: Kappa Mi-
key. 09:00 Wat te doen voor je
poen. 09:30 Hollywood buzz.
10:00,10:30,11:30,12:00
TMF Awards. 13:00 TMF Su-
perchart. 15:00 Top 25.17:00
Beach battle. 17:30 Best of
TMF. 18:00 Wat te doen voor
je poen. 18:30 De videotheek.
20:00,20:30 Beach battle.
21:00 TMF NL. 22:00 Wat
te doen voor je poen. 22:30
23:00 TMF Classics.
MTV
09:00,09:15 MTV Video Music
Awards 2009.09:40-10:40
Herhalingen MTV Video Music
Awards 2009, MTV Video
Music Awards 2009.11:05
Taking the stage. 12:00 Made
weekendbreak. 18:10 Brooke
knows best. 18:40 Daddy's
girls. 19:05 The hills. 19:30
Taking the stage. 20:25 Teen
cribs. 20:50,21:20 Nitro circus.
21:45,22:00 MTV Video Music
Awards 2009.22:25-23:25
Herhalingen MTV Video Music
Awards 2009, MTV Video
Music Awards 2009.23:30
Jackass. 00:00 MTV World
stage: Placebo.
TVS
07:00 Reflets sud. 07:50 Le
dessous des cartes. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 Cité
guide: Montréal. 09:00 Flash.
09:05 TiVi 5.10:55 Déja vu.
11:20 Paroles de clips. 11:35
La vie en vert. 12:00 Flash.
12:05 Nee plus ultra. 12:30
Jour de rugby. 13:30 Belgisch
nieuws. 13:45 Vivement
dimanche. 15:10,15:40 Tout
sur moi. 16:00 Nieuws. 16:30
Acoustic. 17:00 Kiosque. 18:00
Flash. 18:10 Internationales.
19:00 Les feu de la mer, les
épaves de la Martinique. 20:00
Lumière et caméra. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Spéciale 25
ans de la TV5.23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws.
Eurosport
08:30,09:00,09:30 Autosport.
10:00 Tafeltennis. 11:30,
12:30,13:30,14:30 Autosport.
15:45 Wielrennen: Ronde
van Spanje. 17:45 Tafeltennis.
18:45 Atletiek. 20:30 Boksen.
22:30 Motorsports weekend.
22:45 Autosport. 23:15
Atletiek. 00:15 Motorsports
weekend.
CNN
07:00 Best of BackStory. 07:30
i Report for CNN. 08:00 CNN
today. 08:30 World sport.
09:00 CNN today. 09:15 CNN
Marketplace Middle East.
09:30 MainSail. 10:00 Political
Mann. 10:30 The daily show
with Jon Stewart: Global edi
tion. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:30 Inside Af
rica. 14:00 Fareed Zakaria GPS.
15:00 State of the Union with
John King. 16:00 Your world
today. 16:30 International cor
respondents. 17:00 MainSail,
17:30 World sport. 18:00 State
of the Union with John King.
19:00 African voices. 19:30
Revealed. 20:00 News special.
20:30 i Report for CNN. 21:00
Fareed Zakaria GPS. 22:30 Poli
tical Mann. 23:30 World sport,
00:00 The situation room.
Roel van Dalen (rechts) en Dirk van Weelden speuren naar Nederlandse spo
ren in het hedendaagse New York. foto GPD