van de Amerikaanse droom
media
45
b
o
media@wegener.nl
024-3650570
Een film die zowel de verleiding als de gruwel van het geweld laat zien.
Scarface
Zaterdag 19 september 2009
07:05 Amazing baby
bloopers 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Shownieuws 14:25
Amazing baby bloopers
14:55 The bold and the
beautiful 16:00 Bouw je
droom 17:00 De tuin-
07:00 Best of shopping
09:00 Tommy Teleshop
ping 09:50 Car tracks
10:05 Best of shop
ping 12:00 Tommy Tele
shopping 13:00 RTL GP:
WK Superbike - Duits
land 14:00 Monster Jam
14:30 RTL GP: Rally re
port 15:00 RTL GP: Su
perleague Formula -
Portugal 15:30 RTL GP:
Dakar series - Silk Way
Rally 16:30 Gek op wie
len 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 Wan-
nahaves e
07:00 Tel sell 17:00 Vet
safari 17:35 Emily's rea
sons why not
06:55 The O.C. 07:50
Born2Cook 08:25 Run
ners life 08:55 Varen
zo 09:30 Tommy Tele-
shopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Films stars
14:30 Peking Express VIP
15:50 Cow belles 17:45
Win a date with Tad Ha
milton!
09:05 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Sneak peak,
Phineas Ferb, The re
placements, Casper's
griezelschool, Jackie
Chan, Pokemon advan
ced battle, Recess, Fill
more, Kim Possible, Se
rie marathon
o
18:00 Droomhuis in de
18:00 Stom, stommer,
18:05
Huisdokter, reali
18:00 Two and a half
zon, realityserie
stomst!, reality-
tyserie
men, comedyserie
programma
18:35
Huisdokter, reali
(h)
tyserie
18:30 Two and a half
men, comedyserie
(h)
18:55 Top Gear (h)
19:00 Lachen om home
19:00 De sterkste man
19:05
Beautiful people,
19:35 Law Order,
video's, amuse
2009, verslag
dramaserie
misdaadserie
mentsprogramma
20:00 K2 zoekt K3, fa
20:00 Jesse Stone-
20:00
Gooische vrou
20:30 The closer, dra- 20:00 The aviator, film-
milieshow
Death in Paradi
wen, komische
maserie drama
se, thriller
dramaserie
21:25 Het beste idee
21:50 Scarface, mis
21:00
Boston legal, ad-
21:25 Cold case, detecti
van Nederland,
daadfilm
vocatenserie
veserie
amusementspro
21:55
Boston legal, ad-
gramma
vocatenserie
22:55 Hart van Neder
land-Late editie
22:50 Missing, misdaad- 22:25 Cold case, detecti-
serie veserie
23:10
Piets weerbe
23:45 Drive time mur
23:20 Criminal intent,
23:20 Hard to kill, actie
richt, weerbericht
ders, filmkomedie
dramaserie
film
23:15
Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
23:35
Lachen om home
video's (h)
00:40 Everyday people 01:00 Teleshop7 01:30 Teleshop8 00:10 Perfect stranger 01:10 Nachtprogram-
02:20 Late night 01:01 Nachtlounge 01:31 Sneak preview 02:00 Nachtprogram- mering
03:00 Sneks 02:00 Erostijl mering: Relax TV 02:10 Poker after dark
05:30 Car tracks 05:30 Car tracks 04:00 Hart van Neder- 02:50 Nachtprogram-
land - Late editie/
Shownieuws (h)
00
O
(O
O
Ni
O
M
N)
N>
N)
OJ
O
mering
04:50 Hart van Nederl.
(laat) (h)
als een opvliegende moordenaar
met grenzeloze ambities, wat ten
slotte zijn ondergang zal beteke
nen. Was dit effectbejag of wilde
De Palma hiermee juist het onma
tige, misschien zelfs psychopa
thische karakter van zijn Scarface
ook in de vorm van de film laten
doorklinken? In zekere zin heeft
De Palma het geënsceneerd alsof
het een opera is, een grootse trage
die, waarin de sterfscène van de
held als het ware door een koor
van machinegeweren wordt bege
leid. De perfecte vorm voor een
verhaal dat een mythe is gewor
den. Een ontspoorde versie van de
Amerikaanse droom in een film
die ook uit zijn voegen barst. Een
film die zowel de verleiding als de
gruwel van het geweld laat zien.
Scarface (1983), RTL 7, 21.50 uur.
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:21 Film by the sea
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Zomerbeelden. 12:15
TV Brussel. 12:45 De vrije
markt. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 The
jungle book. 15:25 Kijk uit!
15:30 Vrolijk Vlaanderen.
16:00 Sporza: Wielrennen
- Ronde van Spanje. 17:55 Kijk
uit! 18:00 Het journaal. 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:00
Joker- en lottotrekking. 20:10
Dieren in nesten. 20:45 Junior
Eurosong 2009.22:00 London
Hospital. 22:57 KENO-uitsla-
gen. 22:58 Winstverdeling
joker en lotto. 22:59 Euro
millions uitslagen. 23:00 Het
journaal laat. 23:15 Studio 1
00:05 Het weer. 00:10 The
border.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Bol en
Smik. 07:20 Kwiskwat. 07:40
Mickey Mouse clubhuis.
08:05 Samson en Gert. 08:30
Sprookjes. 08:45 Mega Mindy.
09:10 AbraKOdabra. 09:25
Disney's American dragon: Jake
Long. 09:50 Tupu. 10:15 Beto
verende bende. 10:40 Spetter.
10:50 Mijn sport is top. 11:25
Robbedoes en Kwabbernoot.
11:50 Karrewiet. 11:5913:29
CANVAS. 13:30 Spraakmakers.
14:00 De keien van de Wet
straat. 14:30 15:29 KETNET.
15:30 Samson en Gert. 15:55
Mama Mirabelle. 16:05
Sprookjes. 16:20 AbraKOda
bra. 16:35 Raymond. 16:45
Disney's American dragon: Jake
Long. 17:10 Uncle Max. 17:25
Disney's American dragon:
Jake Long. 17:45 Mega Mindy.
18:10 De week van Karrewiet.
18:20 Peperbollen. 18:45
Sherlock. 19:20 De week van
Karrewiet. 19:30 6tien. 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Vranckx. 20:40 Midso-
mer murders. 22:15 Wallander.
23:45 Snow cake.
RTBF1
07:55 Intermédias. 08:25
Questions a la une. 10:00
Opinions - UCM. 10:30 En
quête de sens - La pensée et
les hommes. 11:05 Jardins et
loisïrs. 11:25 Affaires a suivre.
11:55 DrQuinn, femme médé-
cin. 12:46 Air de familie. 12:48
Euromillions - uitslagen. 12:50
Weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:35 Weerbericht. 13:40
Télétourisme hebdo. 14:10 La
clef des champs. 14:40,15:25
Cold squad: Brigade spéciale
VI. 16:15 Commissaire Moulin.
17:50 Questions d'argent.
17:55 Monk VI. 18:45 Le
meilleur de l'humour - week
end. 19:15 Contacts. 19:20
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Joker- en lotto-uitslagen.
20:20 Weerbericht. 20:25 Une
brique dans le ventre. 20:55
Julie Lescaut. 22:35 Joker- en
lotto-uitslagen. 22:36 Ques
tions d'argent. 22:45 Studio 1
- Samedi. 23:55 50 degrés nord
- best of.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 10:20 Le lion
d'Oz. 11:35 C'est pas sorcier.
12:05 Deux soeurs. 12:25
ga bouge. 12:40,13:35 Les
arnaqueurs VIP. 14:30 Tennis.
16:50 Dead zone. 17:35 Dr.
Who. 18:25 Tout le monde
veut prendre sa place. 19:10
Smallville. 20:00 Concert
NRJ in the park. 22:24 KENO.
22:30 Le 12 minutes. 22:45
Lotto- en jokeruitslagen. 22:47
Weerbericht. 22:50 La demière
marche.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen live. 12:30 Èating
in the sun. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:15 Football
focus. 14:00 Atletiek. 15:30
Tennis: Davis Cup. 17:30
Final score. 18:20 Nieuws en
weerbericht. 18:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 18:40
As seen on TV. 19:10 Walk on
the wild side. 19:40 Merlin.
20:25 Strictly come dancing.
22:05 The National Lottery
draws. 22:15 Casualty. 23:05
Nieuws en weerbericht. 23:30
Match of the day.
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Balamory.
07:30 Fimbles. 07:40 Bits and
Bobs. 08:00,08:10 Dennis and
Gnasher. 08:25 Sportsround.
08:40 What's new Scooby-
Doo? 09:05 Gimme a break.
09:30 Diddy Dick and Dom.
09:35 Wolverine and the X-
men. 10:00 Skate nation. 11:00
My my almost famous family.
11:30 The legend of Dick and
Dom. 12:00 The story of Tracy
Beaker. 12:30 Animals at work.
13:00 The cut. 13:25 Off the
hook. 13:55 5.19 show. 14:10
Chart jackers. 14:15 Kyle XY.
15:00 Film 2009 with Jonathan
Ross. 15:30 Animal park. 16:00
Strictly come dancing. 17:30
Tennis: Davis Cup. 18:30 Saving
Britain's past. 19:00 Carry on
matron. 20:30 Dad's army.
21:00 Montezuma. 22:00 Have
I got a bit more news for you.
22:40 Mock the week. 23:10
The last Nazis. 00:10 Shooting
stars.
Duitsland 1
07:10 Meister Eder und sein
Pumuckl. 07:35 Tigerenten
Club Xtra. 08:05 Wissen macht
Ah! 08:30 neuneinhalb. 08:40
Rennschwein Rudi Riissel.
09:05,09:35 Endlich Samstag!
10:00 Tagesschau. 10:03 Willi
wills wissen. 10:25,10:50 Das
Schulschloss. 11:10 Die Lau-
benpiepervon Pankow. 11:20
neuneinhalb. 11:30 O'Zapft
is! - Zum 176. Miinchner
Oktoberfest. 13:30 Sportschau
live: Autosport - DTM. 14:30
Sportschau live: Autosport
- Formule 3.15:00 Tagesschau.
15:03 höchstpersönlich. 15:30
Tim Malzer kocht! 16:00
Weltreisen. 16:30 Europama-
gazin. 17:00 Tagesschau. 17:03
ARD-Ratgeber: Technik. 17:30
Brisant. 17:45 Die Parteien
zur Bundestagswahl. 17:47
Das Wetter im Ersten. 17:50
Tagesschau. 18:00 Sportschau.
19:57 Glücksspirale. 20:00
Tagesschau. 20:15 Musi-
kantenstadl. 22:30 Ziehung
der Lottozahlen. 22:33 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
22:35 Tagesthemen. 22:53 Das
Wetter im Ersten. 22:55 Das
Wort zum Sonntag. 23:00 Die
Parteien zur Bundestagswahl.
23:02 Sportschau live: Boksen.
Duitsland 2
07:00 Take 5.07:15 Tabaluga
tivi. 08:00 Bibi Blocksberg.
08:25 1,2 Oder 3. 08:50 logo!
Die Welt und ich. 09:00 pur+.
09:25 Bibi und Tina. 09:50
Wickie... und die starken Man
ner. 10:35 Löwenzahn. 11:00
heute. 11:05 Die Küchen-
schlacht - der Wochenrück-
blick. 13:00 heute. 13:05
ZDFwochen-journal. 13:40
Die Verbrechen des Professor
Capellari. 15:10 ZDFSPOR-
Textra: Turnen. 15:55 ZDF
SPORTextra: EK Tafeltennis.
17:00 heute. 17:05 Lander-
spiegel. 17:45 Menschen
- das Magazin. 17:55 Parteien
zur Bundestagswahl. 18:00
hallo deutschland. 18:30 Leute
heute. 19:00 heute. 19:20
Weerbericht. 19:21 Parteien
zur Bundestagswahl. 19:25
Unser Charly. 20:15 Einsatz in
Hamburg. 21:45 heute-journal.
21:58 Weerbericht. 22:00 das
aktuelle sportstudio. 23:14
Parteien zur Bundestagswahl.
23:15 Protection - Mit tödli-
cherSicherheit.
Discovery
07:50 American chopper:
Unique machine bike. 08:45
Weapon masters: Roman
scorpion. 09:40 American
loggers: A week from hell.
10:35 Deadliest catch: Lobster
men. 11:30 Really big things:
Cirque du Soleil big top. 12:25
Ultimate survival: Baja desert.
13:20 Anthony Bourdain: No
reservations - Mexico/US
border. 14:15 Built from disas
ter: Ships. 15:10 Time warp:
Fuel girls. 15:40 Time warp:
Taser. 16:10,16:35 Fifth gear.
17:05 Destroyed in seconds.
17:35 Eyewitness. 18:00 Die
Ludolfs. 19:00 Mythbusters:
Alaska special. 20:00 Extreme
engineering: CityCenter, Las
Vegas. 21:00,21:30 Fifth gear.
22:00 Street customs 2008:
'58 Chevy Nomad Wagon.
23:00 LA Ink: Crüefest. 00:00
Survivorman: Labrador.
National Geographic
07:00 Business Poland.
07:15 Business Turkey. 07:30
Europe this week. 08:00 As
seen on tv. 09:00 Answers
with Bayless Conley. 09:30
Hillsong Ministries. 10:00
Europe this week. 10:30 Asia
market week. 11:00 Wall Street
Journal. 11:30 Business Turkey.
11:45 Business Poland. 11:58
National Geographic Channel.
11:59 National Geographic
Junior. 12:00 Savannah: Pig
politics. 12:30 Michaela's wild
challenge. 13:00 Tiger island.
13:30 Remarkable vets. 14:00
Is it real?: Life on Mars. 15:00
Long way down: Rome to
Tobruk. 16:00 Racing to Ame
rica: The oldest rookie. 17:00
Secrets of the cross: Who killed
Jesus? 18:00 Monster moves:
Moving ancient Egypt. 19:00
Inside Marine One: Obama's
helicopter. 20:00 Danger
men: Half million volt workers.
21:00 By any means: Vietnam
to Indonesia. 22:00 America's
hardest prisons: Most dange
rous women. 23:00 History's
hardest prison. 00:00 Taboo:
Body extremes.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:45 TMF Toons: Bagukan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:35 TMF Toons: Kappa
Mi key. 09:00 09:30 Best of
TMF. 10:00,11:00,11:30,
12:30 TMF Awards. 13:00 Top
25.15:00,15:30 Beach battle.
16:00 De videotheek. 17:00
TMF Dance. 18:00 TMF Super-
chart. 20:00 TMF in de mix.
21:00 Zaternacht. 23:00 TMF
in de mix. 00:00 Clubcam.
MTV
08:30 Hollywood buzz. 09:00,
09:15 MTV Video Music
Awards 2009.09:40-10:40
Herhalingen MTV Video Music
Awards 2009, MTV Video Mu
sic Awards 2009.11:05 Made
weekendbreak. 18:10 The hills.
18:40 Taking the stage. 19:30
Daddy's girls. 20:00 Brooke
knows best. 20:25 Made.
21:20 True life. 22:10 Scream
queens. 23:05,23:20,23:45,
00:05,00:20 MTV Video Music
Awards 2009.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 Ca
nadees nieuws. 08:30 7 Jours
sur la planète. 09:00 Flash.
09:05 TiVi 5.10:55 Déja vu.
11:20 Paroles de clips. 11:35
Acoustic. 12:00 Flash. 12:05
A bon entendeur. 12:30 T.T.C.
(Toutes Taxes Comprises).
13:00 D'est en ouest. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Les
nouveaux explorateurs. 15:00
360 - GEO. 16:00 Nieuws.
16:30 Questions pour un
champion. 16:55 ARTE repor
tage. 17:40 Géopolitis. 18:00
Nieuws. 18:30 Thalassa. 20:30
Frans nieuws. 21:00 L'affaire de
la Rue de Lourcine. 22:30 Tous
a la brocante. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:50 La nuit
du ramadan.
Eurosport
08:30 Eurogoals Weekend.
08:40 Wielrennen: Ronde
van Spanje. 10:00 Schans
springen. 11:45 Eurogoals
Weekend. 11:55 Autosport.
13:00 Schansspringen. 14:00
Autosport. 15:00,16:00
Wielrennen: Ronde van Spanje.
17:45 Tafeltennis. 20:30 Pro
wrestling: WWE Special. 23:15
Fight club.
CNN
07:00 CNN today. 07:45 CNN
Marketplace Middle East.
08:00 CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 MainSail. 09:30
Revealed. 10:00 World report.
10:30 International correspon
dents. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:30 African
voices. 14:00 News special.
14:30 i Report for CNN. 15:00
Political Mann. 15:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 16:00 Your world
today. 16:30 TalkAsia. 17:00
Inside Africa. 17:30 World
sport. 18:00 Your world today.
18:30 World report. 19:00
International correspondents.
19:30 MainSail. 20:00 Revea
led. 20:30 African voices. 21:00
Political Mann. 21:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 22:30 TalkAsia. 23:30
World sport. 00:00 World
report.
Scene uit Scarface uit 1983 van Brian de Palma, met Al Pacino in de titelrol.
foto GPD/PR/Universal