Assistent Controller Verkoopmedewerk(st)ers Meubelbezorgers QJobTrack.nl Weekendhulpen voor onze bezorgservice ezocht voor een groene omgeving 38 I Zaterdag 19 september2009 Kijk ook op Ben jij iemand met ambities en ben je bereid de handen uit de mouwen te steken? Durf je ongebaande paden te betreden en denk je dat jouw instelling, kennis en vaardigheden van toegevoegde waarde zijn voor onze gemeente? Dan moetje zeker solliciteren! De gemeente Haaren, centraal gelegen tussen Tilburg, 's-Hertogenbosch en Eindhoven, telt ca. 14.000 inwoners, verdeeld over vier historische dorpskernen. Het is een jonge, moderne gemeente met ca. 100 medewerkers, in een groene omgeving. Voor de bewoners van de gemeente Haaren geldt van oudsher dat leven meer is dan werken alleen. Dit levensmotto komt ook tot uiting in het aangename werkklimaat in het moderne gemeentehuis. Hier heerst een prettige en collegiale sfeer, met volop ruimte voor eigen initiatieven en persoonlijke ontwikkeling. Er mogen hier best risico's genomen worden als dit leidt tot verbetering van de dienstverlening. Er is sprake van korte lijnen en een platte, open structuur. Juridisch administratief medewerker handhaving 36 uur per week MBO werk- en denkniveau, bij voorkeur met een afgeronde juridisch-administratieve opleiding Salaris max: 2.672,00* Integraal handhaver 36 uur per week MBO/HBO werk- en denkniveau Salaris max: 3.027,00* Medewerker economische zaken en toerisme (tijdelijke vacature voor 2 jaar) 18 uur per week HBO werk- en denkniveau Salaris max: 3.418,00* Vermelde salarissen zijn maximale salarissen bij volledig dienstverband (36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. gemeente Haaren Profiel Je kunt helder en overtuigend communice ren, durft ongebaande paden te betreden en neemt zelf beslissingen met een klantgerichte en bedrijfsmatige instelling. Je hebt een pro-actieve houding en gaat met open vizier de dialoog aan met de burgers en je collega's. Je bent meer generalist dan specialist en je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Inlichtingen - Juridisch administratief medewerker handhaving en Integraal handhaver: Frans Smoorenburg (tel. 0411 62 72 59) - Medewerker economische zaken en toerisme: Henk Gabriëls (tel. 0411 62 72 10) Geïnteresseerd? Uitgebreide informatie over deze vacatures vind je op de website www.haaren.nl Sollicitaties Je sollicitatiebrief met C.V. kun je tot en met 5 oktober 2009 sturen naar: Gemeente Haaren, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 44, 5076 ZG Haaren of per e-mail: gemeente@haaren.nl De gesprekken vinden plaats in week 42, 43 en 44. Trendhopper Hulst is een eigentijdse winkel vol leuke woonideeën en betaalbare designmeubels. Een ideale winkel om geregeld binnen te stappen en je te laten inspireren door de actuele woontrends. Voor onze winkel in Hulst zoeken wij enthousiaste (fulltime parttime) (fulltime parttime) Ben je klantvriendelijk, commercieel ingesteld, gemotiveerd en vind jij werken in het weekend juist leuk? Stuur dan uw sollicitatie met pasfoto voor 1 oktober naar: directie@woonplazamiddelburg.nl of per post naar postbus 7025, 4330 GA Middelburg Voor inlichtingen: Ramses Jakobsen tel.: 06 53 619 182 Parker Filtration and Separation B.V. (PFS) in Etten- Leur is onderdeel van Parker Hannifin Inc., dat een totale omzet van $io miljard heeft. PFS telt momen teel, na een sterke groei de afgelopen jaren, 8o medewerkers. Wereldwijd is een leidende positie opgebouwd. Het bedrijf is een vooraanstaande producent van systemen voor het maken van stikstof uit lucht, op basis van een gepatenteerde techno logie. Toepassingen zijn bijvoorbeeld explosie- en brandbeveiliging in de olie- en gasindustrie en in de vliegtuigindustrie, het geconditioneerd verpakken in de levensmiddelenindustrie, met stikstof vullen van banden in de transportsector en het creëren van brandvrije ruimtes. Voortdurend worden nieuwe toepassingen en systemen ontwikkeld. Voor deze succesvolle organisatie zoeken wij een m/v brede groeifunctie voor HEAO-er De functie: De financiële afdeling in Etten-Leur bestaat uit de controller en de vacante assistent positie. Je bent het vaste aanspreekpunt voor de financiële administratie, die voor meerdere Parker-bedrijven centraal in Olden- zaal is gevestigd. Je verzorgt de maandafsluitingen en voorziet de controller van informatie voor de periodieke rapportages, waaraan je op termijn ook zelf gaat bijdra gen. Daarnaast bewaak en optimaliseer je voordurend de AO/IC. Je ondersteunt de afdelingshoofden in de financiële bewaking van projecten en productie en je speelt een rol in o.a. subsidieaanvragen en interne audits. Jouw profiel: Naast je opleiding HEAO-BE, of gelijkwaardig, heb je bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring in een productieomgeving. Je beheerst Excel en hebt ervaring met een modern ERP-pakket (Parker werkt met JD Edwards). Een goede beheersing van de Engelse taal is essentieel. Uiteraard ben je cijfermatig en analytisch sterk. Zeker zo belangrijk is je vermogen om in een groei ende organisatie en vaak onder tijdsdruk goed overzicht te behouden. Een zelfstandige houding en de ambitie om veel te leren zijn essentieel. De kans: PFS is een gezond bedrijf met grote ambities. Je werkt in een dynamische, lokale omgeving, binnen de struc tuur van een toonaangevende multinational. Voor een financiële professional met ambitie een uitdagende omgeving om zich vakinhoudelijk te ontwikkelen. Is deze functie jou op net lijf geschreven Stuur dan je brief met cv per e-maii r.aar vacaiure@fspida.ni consultant hpidr< Zie ook vmw.parkerxom/pfs en wwwJ$pida,nf organisatie bouwers - nieuwe collega's Het team MMZ van cluster Welzijn biedt opleidingen aan op niveau 3 en 4. Deze zijn gericht op de ouderenzorg, gehandicaptenzorg en volwassenenwerk. Zo'n 150 deelnemers volgen de opleiding Medewerker Maatschappelijke Zorg. In totaal verzorgen tien docenten het onderwijs aan deze deelnemers. Op dit moment is er een vacature voor de functie van teamleider. We zoeken hiervoor een inspirerende leidinggevende met kennis van de branche én van opleiden. Kijk voor de volledige vacaturetekst op www.roczeeland.nl of www.werkeninhetmbo.nl of www.zz.nl Teamleider Welzijn (max. jaarsalaris 67.000 full-time)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 128