Familieberichten 0 (Tlensenlinq.nl Dysrlsüisn Jkbory/) iuMluiii Olaf Simon Leu Wisse piet jilleba Dr. John Tesink 24 I Zaterdag 19 september 2009 kijk ook op Dolgelukkig zijn wij met de qeboorte van onze zoon broertje van Benthe geboren op 14 september 2009 Paul, Veri en Benthe van der Leij-Maquelin Houtsnipstraat 27 4302 VEZierikzee 9-9-'09 Bedankt voor uw belangstelling in welke vorm dan ook bij ons 50-jarig huwëlijksjubileum 9 september 2009 Pekelingseweg 3A 4363 AL Aagtekerke De laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter de gesloten ogen glanst een gigantisch groot begin. Toon Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Johannes Francuscus Everaard Jan echtgenoot van Olga Margaretha Selevia de Block A St. Jansteen t Gent (B) 11 november 1936 17 september 2009 Hulst: Olga Everaard-de Block Sam St. Jansteen: Jeannine en Leo de Nekker-Everaard Vika, Vince Vogelwaarde: Marc en Judith Everaard-Fassaert Copper en Chester Hulst: Ellen en Angelo de Bruijn-Everaard Stejf, Isa Steensedijk43,4561 GL Hulst U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 22 september van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 23 september om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve pa, Een goed mens, een levensgenieter, ons maatje door dik en dun, onze lieve pa heeft ons te vroeg verlaten. Rust zacht, lieve pa Je meiden Dag lieve opa Jan, We zullen je heel erg missen xxx Steff, Isa, Vika en Vince Pa, Je licht ging uit, je stralen schijnen door, we zijn er door geraakt en warmen ons nu aan het schijnsel van je ziel. Marc en Judith Copper en Chester Wij zijn verdrietig omdat we afscheid hebben moeten nemen van onze buurvrouw Mies We zullen haar missen, maar de herinnering blijft. Janny en Hans Meijaard Evelien Mos In plaats van kaarten 'n Beetje Sternen doe je niet inems maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe Maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa weduwnaar van Bets Jilleba-Florusse in de leeftijd van 95 jaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Ter Reede Den Helder: Sarie en Rijn f Loots-Jilleba Saskia en George Justin Sem, Demian Ciska en Erik Lisanne, Martijn Vlissingen: Jopie en Flip Zuiderkom-Jilleba Rudy en Mieke Anique Robin, Laura, Fleur Anja en Ronald Nikki, Celine, Max Vlissingen, 18 september 2009 Correspondentieadres: Papegaaienburg 79 4386 DA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 september van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. John was iemand Verdrietig delen wij u mede dat onze familievriend weduwnaar van Elisabeth Harkink helaas is overleden. Rijswijk, 6 oktober 1921 Goes, 17 september 2009 Familie Nijzink Toon en Helmy Nijzink Karen Nijzink-Seehafer Alvin en Saskia Nijzink Kristie en Bram Boer Kinderen en kleinkinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 21 september 's avonds van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De uitvaartbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 22 september om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend volgt er een samenzijn -zonder condoleance- in hotel Van der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Eventuele schriftelijke steunbetuigingen kunt u zenden naar de executeur testamentair mr. T.F.W. Nijzink, Gerbernesseweg 7, 4443 AH Nisse. Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van Oom John Tesink We blijven achter met vele mooie herinneringen. Pieter en Heidy Geysen-Te Poele Jacques en Ingrid Geysen-Schuringa Janneke en Kris Geysen-Nijs Rust zacht. Met diepe droefheid nemen we kennis van het overlijden van John Tesink Familie Blikslager Familie Geysen Familie van Riesen Familie Rypkema Familie Vleer Bedankt John voor vele jaren vriendschap en plezier. Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd en wijze, na een geduldig gedragen lijden, uit dit leven heeft weggenomen onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Suzanna Maria Adriana Dieleman-Dekker sinds 29 december 1997 weduwe van Jacobus Dieleman in de leeftijd van 82 jaar. Biervliet: J.J.J. Dieleman G.E. Dieleman-de Putter Lia en Wouter Suzie en Reinier Esther Ans Kapelle: J.G.A. Dieleman A. Dieleman-de Braai Suzanne Sjaak Coen Clara Leendert Hanna Daniël Hoek, 17 september 2009 Correspondentieadres: Havenstraat 20 4521 PX Biervliet De rouwdienst wordt D.V. gehouden op dinsdag 22 september om 14.00 uur in de Protestantse Kerk te Biervliet, Kerkstraat 6. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze speciale dank gaat idt naar het personeel van Vremdiekevoor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Tot onze diepe droefheid nam de HEERE van onze zijde weg, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde schoonzuster en tante Suzanna Maria Adriana Dieleman-Dekker weduwe van Jac Dieleman Biervliet: A.J. Dieleman L. Dieleman-Tollenaar Lein en Anke Dany en Ada Jolanda en Dick en kinderen Biervliet, 17 september 2009 Veel te vroeg en totaal onverwacht moeten we verder leven zonder Eric Boone Jij, die van iedei-e dag een feest maakte is niet meer. We missen je nu al. Dave, John, Valerie, Andy, Selina, Ria, Sabine, Kimberley, Vally, Janus, Jeroen Sylvia Team gasten van Groen Licht de Gelagkamer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 106