Warm&|i. - wollig s w oppen Wgt1 W- V Als het koud wordt, weet je wat je te doen staat. Voor je dan naar buiten gaat moet je na tuurlijk wel zorgen dat je de juiste outfit bij elkaar hebt geshopt. Een paar tips. Dit najaar zien we veel warme wollige breisels. Sjaals, handschoenen en mutsen bescher men je tegen de koude temperatu ren. Niet alleen meisjes, maar ook de jongens kunnen zich warm kle den met deze fijne accessoires. Dit setje van Pieces met vrolij ke kleuren houden je lekker warm gedurende de win termaanden. Ook voor dit seizoen is de boodschap: mixen matchen. Verschillende kleuren kunnen met elkaar gecombi neerd worden. Met deze wollen breisels ben jij in ieder geval helemaal klaar voor de winter! Pieces, vanaf 9,95 jirj Verveel je je al snel wanneer je de hele dag binnen moet zitten? Van wege slecht en koud weer is het vaak niet mogelijk om lekker naar buiten te gaan. Je zal je dan bin nenshuis moeten vermaken. Op de website www.startkids.nl kun je wel even zoet zijn. Je kunt hier een profiel aanmaken en zo vriendjes worden met andere gebruikers. Ver der kun je er tal van spelletjes spe len, berichten plaatsen op een fo rum, chatten met leeftijdsgenoten, je eigen kamer ontwerpen en nog veel meer. Jij hoeft je gedurende de wintermaanden niet meer te ver velen. Met deze site kun je op elke moment van de dag gezellig met an dere kinderen kletsen of online spel letjes spelen. Maak dus snel een profiel aan en word vrienden met andere gebruikers. www.startkids.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 93