maq Gespot: Hoedjes Design Makeover Haaraccessoires zijn nooit weg te denken uit het mo-^MP^ debeeld. Het aanbod voor het najaar is breed en ge varieerd. Haarbanden, uitgevoerd in diverse stijlen en kleuren, maken het totaalplaatje compleet. Met glitters, een strik, stippen of een ander opvallend de tail, het mag allemaal gezien worden! Met deze haarband van Pieces val je zeker op. Ben je in een creatieve bui? Dan kun je natuurlijk ook je eigen accessoire ontwerpen. Gebruik een oude haar band of koop een simpel zwart bandje en stik er zelf opvallende details op, zoals bloemen of vlinders. Zo kun je eindeloos combineren en zit jouw haar in ie der geval altijd goed. www.spelletjes.nl Op koude regenachtige dagen is het heerlijk om warm binnen bij de verwarming te zitten. Buiten spelen zit er dan vaak niet in. Vooral voor de meiden hier een leuke tip om je ook binnenshuis te vermaken. Op de website www.spelletjes.nl waan je jezelf een heuse designer. Je kunt kle ding ontwerpen, makeovers uit voeren en variëren met verschillen de kledingstijlen. Het is een leuke manier om je eigen stijl te ontdek ken en andere stijlen te creëren. Wie weet schuilt er een heuse mo deontwerper in jou. Ook kun je een gezichtsmakeover uitvoeren, waarbij verschillende haarstijlen toegepast kunnen worden. Speel samen met j-e vriendinnen en laat zien wie de meest creatieve out fits kan maken. Het dragen van hoedjes is een ware trend geworden. Misschien moet je er even aan wennen, maar dit na jaar kan je bijna niet zonder. Vooral de 'fedora' (klassie ke gleufhoed) en de 'trilby' (model met een iets korte re rand dan de fedora) zijn helemaal hotdit seizoen. Het gemakkelijke van hoedjes is dat ze overal bij ge dragen kunnen worden. Het geeft je outfit net iets extra's. Dit 'trilby' hoedje van shoebyfashion is een echte müsthave. Betaalbaar, trendy en door de kleur kan hij overal mee gecombineerd worden. Hoedjes zijn een opvallende accessoire, vooral geschikt voor jongens met lef. Want opvallen doe je zeker met dit hoedje! www.shoebyfashion.nl, 9,95 Win De kindermode voor najaar en winter is op vallend en wollig warm. Al rondkijkend pikken we er een paar blikvangers uit. Zwart zet de toon, maar vrolijke felle kleu ren laten zich ook zien. Warme wollige breisels zijn, zoals gezegd, onmisbaar. Met het koudere weer voor de deur zijn dit zeker de 'musthaves' om je warm te houden. En wil je niet naar buiten, dan kun je je met online trends ook binnen prima vermaken. Op het ge bied van de haaraccessoires zijn hippe haarbanden met opvallende details niet weg te denken uit het modebeeld. Evenals de fedorahoed, oftewel de maffiahoed, die een comeback maakt. Kortom, de boodschap is: toon je creati viteit, want er is zo veel leuks dat je extra je best moet doen om op te vallen. Liselotte Vermolen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 92