De Uitvaart Informatie Hulplijn kijkookop (H ilensenliriq.nl t Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden God heb ik lief, want die getrouwe Heer Psalm 116 Verdrietig, maar dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend, is na een vervuld leven naar haar Hemelse Vader gegaan, onze innig geliefde en zorgzame moeder, schoon moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zuster PlETERNELLA DE LEGE- VAN KERKVOORT sinds 18 april 2001 weduwe van Pieter de Lege in de gezegende leeftijd van 96 jaar. Terneuzen: J. de Lege F. de Lege-Drabbe t Elly en Arno, Jeffrey, Davey Martin en Hilde, Rob, Bart Terneuzen: M. de Lege E. de Lege-de Boever Met dank aan Ds. C. Hoogendoorn voor de Pastorale zorg, Dr. S. Razavy en personeel van zorgcentrum "Bachten Dieke" voor de goede en liefdevolle verzorging. Terneuzen, 17 september 2009 Correspondentie adres: M. de Lege Basaltpromenade 53 4533 CC Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd en welke wordt geleid door Ds. C. Hoogendoorn wordt gehouden op dinsdag 22 september om 14.00 uur in zorgcentrum "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuiderbegraaf plaats te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "Bachten Dieke". Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Moedig ging je steeds door, Steeds weer, Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, delen wij U mede dat we afscheid moeten nemen van onze lieve tante Mevrouw JULIANA COENEN Geboren te Nieuw- Namen op 15 juni 1918 en overleden in het streekziekenhuis 'de Honte' te Terneuzen op 16 september 2009. Gesterkt door de gebeden van de H. Kerk. Dit melden U: Haar neven en nichten In dierbare herinnering, Maria Coenen t Anna Coenen t Louis t en Leontina t Coenen-Weemaes Irma Coenen t Alice Coenen t Haar broer en zusters De families: COENEN en THIELENS Nieuw-Namen, 16 september 2009-09-16 Wij nodigen li uit om samen met ons afscheid te nemen van tante Juliana tijdens de plechtige uitvaartliturgie die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op maandag 21 september 2009 om 10.30 uur, waarna wij haar te rusten leggen op het R.K. kerkhof aldaar. Onze tante ligt thuis opgebaard, gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 september van 15.00 tot 17.00 uur en op zondag 20 september, aansluitend na de H. mis waarin wij haar met een gebed speciaal herdenken, tot 13.00 uur. Corr. adres: Reynaertstraat 21 4568 BA Nieuw-Namen Blijf met ons aan haar denken. Uitvaarlverz. J. Waem, Nieuw-Namen, lel. 0114-345695 algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat kalm en zacht van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Margaretha Stephania Vermue sinds 1987 weduwe van Omer August Eugene Marie Noë geboren op 10 maart 1911 overleden op 17 september 2009 te Retranchement te Oostburg Hoofdplaat: Josephine en Frits Thomaes-Noë Oostburg: Antoine en Marie Louise Noë-Thomaes Hulst: Christiane en Arnold Verhaegen-Noë Groede: Irene en lacques Cammaert-Noë Waterlandkerkje: Wim en Marietje Noë-van Waes Kleinkinderen en achterkleinkinderen De families Noë en Vermue Correspondentieadres: Eurostraat 1 4513 AS Hoofdplaat De eucharistieviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 22 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Voorafgaand vanaf 10.00 uur bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren achter in de kerk. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Oostburg. Het is goed zo... Een lieve vrouw, mama en oma heeft ons verlaten, wij blijven achter met mooie herinneringen en vol dankbaarheid Henriette Irma Maria Bruggeman-Janssens Jet echtgenote Van Urbain Arthur Bruggeman •A Koewacht, f Terneuzen, 16 april 1934 16 september 2009 Koewacht: Ben Bruggeman Helmond: Luc Bruggeman Koewacht: Ingeborg en Toon Dankaart-Bruggeman Sophie Tragel 6,4576 ER Koewacht Jet is thuis. U kunt afscheid van haar nemen op zondag 20 september van 14.00 tot 16.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 23 september om 10.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Heer, die mij ziet zoals ik ben, dieper dan ik mijzelf ooit ken, Kent Gij mij, Gij weet waar ik ga, Gij volgt mij waar ik zit of sta. Wat mij ten diepste houdt bewogen, 't ligt alles open voor uw ogen Zo moedig als zij in het leven stond, zo moedig is zij heengegaan Paula Johanna Meulenherg-Breedland Apeldoorn, 11 april 1949 Goes, 16 september 2009 Wij treuren om haar heengaan en zijn diep bedroefd en verslagen over hetgeen Paula de laatste zes maanden heeft moeten doorstaan. Haar grote wens, om met Wim, na bijna 40 jaar buitenland met plaatsingen in 10 landen, te gaan wonen in haar geliefde Zeeland, mocht niet in vervulling gaan en duurde slechts enkele maanden. De liefde voor haar medemens heeft zij in alle landen getoond door haar inzet als vrijwilligster voor jong en oud. Zij die Paula kennen weten hoe uniek en speciaal zij was. Sterk, creatief, inspirerend, zorgzaam, kwetsbaar. Kortgene haarman Somerville N.J. zoon met gezin V.S. Washington D.C. dochter met verloofde Nieuw Vennep La Bourdette Monties (Fr.) Wissenkerke Kortgene Kruiningen tweelingzus oudste zus schoonmoeder schoonfamilie schoonfamilie Wim Meulenberg Michiel en Karen Meulenberg-Carver Hayden (geb.05.02.2009) Claudia Meulenberg en William Kale 3rd Danielle en Don Luirink-Breedland Petra en Jos van Huijstee-Breedland Mw. C. C. Meulenberg-Versluis Edward en Frieda Meulenberg-Wiskerke Marleen en Henk de Moor-Meulenberg Spuikom 12,4484 AZ Kortgene De dienst van Woord en Gebed, geleid door mw. ds. K. van den Broeke zal gehouden worden op dinsdag 22 september om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Na de dienst zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. - Paula hield van witte bloemen -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32