opzegdienst ■m Familieberichten Geboren AV Dvsriödöf) t (jj fflensenlinq.nl Gaia r cm Tan Hong Dhiem internist TO 28 I Donderdag 17 september 2009 kijk ook op dochter van Marcel en Geneviéve de Reiger- Wassink kleindgchter van Geerard en Jannie de Reiger 15 september 2009 Molenweg 9 4341 BAArnemuiden Jacobus 413-15 Als gevolg van een ernstig ongeval is tot ons groot verdriet overleden, mijn lieve, zorgzame man, onze zwager, oom en oud-oom Eduard Theodor Reuter Eddy echtgenoot van Liesbeth Joziasse eerder gehuwd geweest met Puck van der Reijden 26 oktober 1920 1 14 september 2009 Koeala Simpang (Sumatra) Serooskerke (Sch.) Hij beeft tot bet laatst toe genoten van het leven. - Zoutelande Leiderdorp Berkel en Rodenrijs Serooskerke (W) Aagtekerke Liesbeth Reuter-Joziasse Jane Zuidema-Reuter Bram Zuidema Coen en Kristel, Tine en Wouter, Milou Kik Reuter Rita Reuter-Roos Maurits, Floris Peter Joziasse Loes J oziasse-Sanderse Barbara, Kees en Marie-Louise, Diederik Bram Joziasse Mathilde Joziasse-Geertse Mirjam en Ferclie, Naomi, Britt, Hannah en Cèdric, Sam Matie Joziasse Correspondentieadressen H.C. Reuter M.E. Joziasse Oudelandselaan 233 Burg. Bosselaarstraat 11 2652 ER Berkel en Rodenrijs 4363 AV Aagtekerke Op vrijdag 18 september is er gelegenheid tot afscheid nemen in het rouwcentrum, Bachweg 2 te Middelburg van 19.30 tot 21.00 uur. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie is op zaterdag 19 september om 12.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Bedroefd ontvingen wij het bericht dat door een noodlottig ongeval is overleden Eddy Reuter Meliskerke: Anneke en Tinus Melse Wij wensen Liesbeth en verdere familie sterkte in de komende tijd. 'De Heer is mijn Herder' Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden, na een moeilijke laatste levensfase, van onze geliefde schoonzuster en tante Cornelia Johanna Boogert-Slaakweg Sinds 16 november 2002 weduwe van Johannes Boogert Geboren te 's-Heerenhoek Overleden te 's-Gravenpolder 20 september 1916 15 september 2009 Bennekom: J.C. Boogert-de Krom Zierikzee: L.P. Boogert Goes: Huib en Letta Boogert Kerkwerve: jan en Riet van Vossen Goes: Elma Boogert en George Bauer En verdere familie Onze oprechte dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van 'Curadomi' en buurvrouw de Bruijnevoor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Fam. J.H. van Vossen, Vloedstraat 11,4321 AM Kerkwerve De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. D. Westerneng, wordt D.V. zaterdag 19 september om 11.00 uur gehouden in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30 tot 11.00 uur gelegenheid om afscheid van tante Cor te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben onti'angen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar met dankbare herinnering in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorg zame man en onze pa Laurus Smulder in de leeftijd van 84 jaar. M.C. Smulder-Priem Peter en Mirka Adrina en Gerrit Jean-Louis en Jacqueline 15 september 2009 Zwaaksedijkó 4434 RD Kwadendamme De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 19 september om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in Tapperij 's-Lands Welvaren', A. de Koningstraat 5 te Kwadendamme, gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze lieve tante Riet van Kampen-den Boer Adri en Kriny Dalebout Katie Dalebout Cees t en Gerda Dalebout Leen en Johan Dalebout Piet en Elly Dalebout Den Haag, 15 september 2009 Iets moois is weg komt nooit meer terug ik kan het niet begrijpen En treft het jou zoals nu mij zal jij het dan begrijpen Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze geliefde zoon, broer en oom Eric Boone In de leeftijd van 38 jaar. Ritthem: Sjaak en Betsy Boone-Riemens Middelburg: Jack en Brigitte Boone-Verpoorten Nick en Helen Samantha en Jeroen Vlissingen, 14 september 2009 Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 39 4389 TL Ritthem Er is gelegenheid om afscheid van Eric te nemen op zaterdag 19 september a.s. tussen 09.00 en 09.45 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 10.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het onverwachte overlijden van onze trouwe medewerker Eric Boone heeft ons diep getroffen. Zijn innemende persoonlijkheid zal bij velen van ons in gedachten blijven. Met waardering denken wij terug aan zijn inzet voor TMS. Wij leven mee met de nabestaanden en wensen hen sterkte bij het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers TMS Middelburg B.V. Verslagen en verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Eric Boone Met waardering denken wij terug aan het vele werk dat hij als lid van de ondernemingraad heeft uitgevoerd. We zullen hem missen. Namens de OR van TMS Middelburg B.V. Jos, Peter, Martijn en Erik In zijn eigen huis te Kloetinge is overleden onze lieve Demak Nederlands Indië 13 oktober 1923 Namensallen'. Francijn Tan-Schakel Kapelseweg 63 4481 PD Kloetinge Kloetinge "Carpe Dhiem" 14 september 2009 Dhiem wordt in besloten kring gecremeerd. Enige en algemene kennisgeving friens0nlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een"aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84