Wat blijft is de emotie. familieberichten v Familieberichten m r kük ook op m [jiensenlifiq.nl In iteiiurkim Colofon Familieberichten I '"PP famili ebe richtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 30 Donderdag 17 september 2009 f- In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen I na het overlijden van I I Joop Hutchison willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie, Karin van Gilst-Hutchison, Middelburg Marijke van Berk-Hutchison, Serooskerke -W- Erik Hutchison, Rijpwetering Diny Miedema, Voorschoten Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens haar korte ziekbed en na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jannetje Adriaantje Visser-Kramer De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar het is goed te ervaren dat u mede beseft wat het is om haar te verliezen. Bert en Margreet Bas en Elisabeth Martijn en Maaike Sabine Rien en Jolanda Whitney Mitchell Jacqueline en Martin Lisa *llse Burgh-Haamstede, september 2009 In liefdevolle herinnering Schrijf in het zand alles wat verdriet deed. Vergeet het zonder enige pijn. Want wat in het zand geschreven staat, zal er morgen niet meer zijn. Schrijf in steen wat je beleefd hebt. Aan vreugde, vriendschap en geluk. De steen geeft je na vele jaren, de herinnering nog steeds terug. Schrijf in je hartallen die je lief zijn. Heel dichtbij en hier ver vandaan. Want wat in je hart geschreven staat, blijft voor jou eeuwig bestaan. Boudewijn Maria Kucia Steijnen Boudewijn 17-09-2008 17-09-2009 Ina Steijnen-Brand Marie-Louise en Ewald Jennifer en Juvendley Wij willen u hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, oma, schoonzus en tante Jannetje Verspoor-van den Berge Het heeft ons goed gedaan. Namens allen, Hans Marijke Verspoor September 2009 Hartelijk dank voor uw medeleven, ondervonden na het overlijden van onze tante Jacoba Jacomina van de Zande Cootje Namens de Familie: N. van der Klooster-van de Zande 16 September 2009 W.G. Bootlaan 15 4328 LR Burgh Abdu Bytyci 17 Jan. 1981-17 Sept. 2006 While the wind blows in my face, tears fall from my eye. Remembering the joy you gave me and how you made me smile. Your presence is still missed on this day and your love still remembered, Our friendship still stands today and through mighty storms it will remain. No valley to deep, no mountain to high, to bring my respect to you, up above, through the clouds and into the sky Don't thank me, because today I thank you. Thank you for sharing your life with me Thank you for all the good memories, Thank you for being my best friend. Yours sincerely, Nick Fieman Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden e telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfèptf rijgt een ontvangstbevestiging; U kunt niet recladefe|vn.a.vTelefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegënernieuws#iedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72