Proud Mary helpt mama's mooi te zijn H uit7 Hoeveel foto's hangen er op de expositiewand? Sieradenontwerpster Ineke Otte beschouwt brede erkenning als loon naar werken donderdag 17 september 2009 foto's Mechteld Jansen cee, sapj es, koffie en thee geser veerd wordt. „We willen de voedingshoek nog wat afschermen", vertelt Natalie. „Ook zouden we graag voorlich tingsbijeenkomsten gaan geven, in samenwerking met organisaties. El ke woensdagmorgen houden we hier al ontmoetingsbijeenkomsten voor verse moeders onder de noe mer Moms and tods. Alleen, dat moet nog een beetje groeien." MIDDELBURG Damplein eM\l Markt sj?v XP oeveel foto's hangen er op de expositiewand van Proud Mary? Wie het antwoord weet, kan dat tot dinsdag 22 sep tember doorgeven aan Proud Mary. Onder de juiste inzendin gen wordt een muzikale knuffel van Happy Horse verloot Proud Mary (zwangerschapsmode, -cadeaus en mamacafé) is gevestigd aan de Segeersstraat 70 in Middel burg, tel. 0118-870000, e-mail info@proudmary.eu, website www.proudmary.eu Proud Mary is open: dinsdag t/m vrijdag 9.30-17.30 uur, donderdag ook van 19.00-21.00 uur, zaterdag 9.30-17.00 uur. Het apparaat dat vorige week in de ze rubriek stond, was een kaardap- paraat voor het ontklitten van paardenhaar en wol voor de stoffe ring. De officiële naam is 'carteu- se'. Lex Nijman uit Kortgene wist het juiste antwoord en kan de cadeau bon ophalen bij Meubel- en Rij- tuigstoffeerderij Brouwer in 's-Heer Hendrikskinderen. - .&v- door Ali Pankow Haar ogen schitteren nog steeds vrolijk door de twee grote gebeurtenissen die haar vorige week in Parijs zijn overkomen. Sieradenontwerpster Ineke Otte mocht op de beurs Eclat de Mode de onderscheiding Sheriff de Mode in ontvangst ne men. „Het is om precies te zijn de award voor 'the most trendy, co lourful, unique fantasy fashion jewellery 2009' en ik ben uit onge veer veertig deelnemers daarvoor gekozen. Geweldig hè? Ik ontwerp al 25 jaar en ik heb het gevoel dat ik eindelijk voor hard werken word beloond", zegt Otte. De award is een goudkleurige ster van 10 bij 10 cm. „Als gevolg van deze prijs stond ik daar met mijn siera den elke drie minuten op een groot tvscreen in de hal." De twee de, wellicht nog grotere gebeurte nis, betreft het feit dat Otte's siera den geselecteerd zijn voor de nieu we wereldwijde campagne voor Eclat de Mode 2010. „Dat betekent dat mijn sieraden een jaar lang het gezicht zijn van de campagne. Op al het drukwerk en billboards wordt de prachtige foto van mijn halssieraden met het thema 'vis' gebruikt. Otte houdt vr., za. en zo. open huis, 's-Heer Elsdorpweg 39, Goes, 13-17 u. Halssieraad 'vis' van Ineke Otte Sjaak van Zee Herenmode St. Adriaanscraat 7, 4461 JC Goes T: 0113-215652 E: sjaakvanzee@kpnplanet.nl Maten t/m 6.2. V», 64 en 57 - Maandag gesloten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 55