van de Frans Naerebout 27 op Marktplaats tTMCKoudekerke vernieuwd! de Zeeuwse Twee motoren gestolen Oldtimers rijden over Walcheren Buitenhuisatelier bezoekt Westerzicht Pleinfeesten op brede scholen donderdag 17 september 2009 mm m advertenties op de website is afge zet tegen het aantal inwoners van het dorp. Vooral cateraars, kappers en schoonheidsspecialisten bieden in de provincie Zeeland hun dien sten aan op de Marktplaatst op in ternet. Typische produkten die in de pro vincie verhandeld worden, zijn on der meer truien, vesten en model treinen. De feliciteert met het 70-jarig jubileum en de introductie van de nieuwe huisstijl. www.dezeeuwse.nl verzekeringen 1Werkstraf ex-penningmeester 2. Noodverordening bomruiming 3. CDA: geen nieuwe coffeeshops Nieuws uit uw regio: www.pzc.nl/walcheren STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl WALCHEREN In Vlissingen en Middelburg zijn in de nacht van dinsdag op woens dag twee motoren gestolen. Vanaf de Spuistraat in Vlissingen ver dween een zwarte Suzuki GBXR voorzien van een Brits kenteken. In Middelburg werd in de Driewe genhof eveneens een Suzuki gesto len. Het betreft een zwarte RF900 met het kenteken MV-55-PS. De waarde van de gestolen motoren is niet bekend. MIDDELBURG Zuinige auto's uit de jaren vijftig en zestig (Fiatjes, Daffodils, Mini's en Messerschmitjes) rijden komen de zaterdag (19 september) mee tij dens de Oldtimerdag over Walche ren. De auto's zijn van 10.00 tot 16.00 uur te bewonderen op de Markt in Middelburg. Vanaf 13.00 uur maken de auto's in groepjes een rondrit over Walche ren. VLISSINGEN Welzijnsstichting Palladium heeft geregeld dat het mobiele Burendag Buitenhuisatelier, dat in verband met de komende Burendag (26 sep tember) door Nederland rijdt, mor gen in Westerzicht in Vlissingen staat. In het Buitenhuisatelier kun nen buurtbewoners met elkaar in spiratie opdoen voor hun buurt. In het atelier is een buitenhuisarchi tect aanwezig. Het staat van 14.00 tot 16.00 uur op de parkeerplaats bij Westerzicht 149 t/m 207. MIDDELBURG De brede scholen in de wijken Dau- wendaele-Mortiere en Middel burg-Zuid presenteren volgende week hun programma-aanbod voor het komende schooljaar aan de hele wijk. Ze doen dat met een pleinfeest. Woensdag 23 september is er van 14.00 tot 16.00 uur feest op het plein van De Wilgenhof aan de Torenhofstraat; de dag erna van 15.15 tot 17.00 uur op het plein voor het Palet aan de J.V. van Reigers bergstraat. Nu de dekluiken passen, het dek is verlaagd en het stuurhuis is vernieuwd, is het vuilste werk aan de vrachtboot gedaan. Als het schip weer is voorzien van lieren, masten en een frisse laag verf, gaat de Frans Naerebout varen als museumschip. foto's Mechteld Jansen ...het recept voor een andere inrichting iicèl\.Qg www.lmcwoonwinkels.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 29