Familieberichten Laboren Overleden (J| fHensenilnq.nl Hero Wilmer 20 I Dinsdag 15 september 2009 kijk ook op Daar is-ie dan: nummer vijf Dolgelukkig zijn we met de geboorte van ons vijfde kleinkind Prachtzoon van Winnie en Emile de Witte Margriet en Willem van Dam, Wolphaartsdijk In stille verwondering en met grote blijdschap ontvingen wij uit Gods scheppende en bewarende hand Willem Marinus Wilmer is het broertje van Jacqueline Ronald Martin Robert Jessica Gijsbrecht Eric Esther Leonard Jan Willem Noralie 14 september 2009 Wim en Elna Moerdijk-Boogaard Prinses Christinastraat 33,4455 BC Nieuwdorp 0113-670044 Bezoek vinden we erg fijn, maar mag het in de kraamtijd zijn? Na een korte strijd, en een leven geleefd te hebben op zijn eigen wijze, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en trotse opa Hendrik Louis Belfroid -Henk- A Zierikzee, 19 mei 1942 t Vlissingen, 12 september 2009 Sanny Belfroid-de Bree Adrie en Marcella Naomi Yasmin Anton en Lilian Mariëlle Justin Sylvia en Anette Zenna iiki Rossinilaan 34 4384 MA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 16 september van 19-30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op vrijdag 18 september om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Henk zou het hebben gewaardeerd als u in plaats van bloemen een donatie aan het KWF Kankerbestrijding zou doen. Een collectebus is hiervoor aanwezig. Indien ugeen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurvrouw Rika Blaas Wij wensen Simon, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Meliskerke Theo en Ina Roelofs Annelies en Kelly Adrie en Janny Davidse Hans Piet en Joke Boone William Lennart Wie in Mij gelooft zal leven, ook al ware hij gestorven. Diepbedroefd om zijn heengaan, maar ook dankbaar terugkijkend op alle liefde die hij mij gaf, deel ik u mede dat is overleden mijn lieve zorgzame man Giljaam van Damme echtgenoot van Dina Maatje Jonker in de leeftijd van 95 jaar. D.M. van Damme-Jonker 13 september 2009 Havenstraat 29 4433 AL Hoedekenskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 17 september om 14.00 uur in Protestantsegemeente "De Ark" te Hoedekenskerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw "De Griend" gelegenheid tot condoleren. Mijn dank gaat uit naar Dr. Kronenberg en allen die hem liefdevol verzorgd hebben. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame oom Giljaam van Damme Neven en nichten van Damme Neven en nichten Minderhoud Hoedekenskerke, 13 september 2009 Met diepe droefheid, maar ook in dankbaarheid terug denkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggeno men, onze innig geliefde, zorgzame moeder en oma Willemina de Visser-Roelse sinds 9 december 1985 weduwe van Gillis de Visser 2 september 1925 Aagtekerke 11 september 2009 Piet en Corrie de Visser-Louws Peter, Lian en Pieter, Martha en Gilbert Johanna en Gerco, Thomas Goes: Willy de Vries-de Visser Jan de Vries (in herinnering) Hilbrand, Giel-Jan en Marieke, Christian Zoutelande: Lies en Jan Louws-de Visser Johnny en Petra, Giel, Rineke en Rob Wilko, Florian Krimpen a/d IJssel: Rina Middelkoop-de Visser (in herinnering) Dick en Riet Middelkoop-van Maanen Mathijs, Willeke en Freddy, Ronnie en Els Elise, Leon, Arjen Hank: Lenie en Johan van den Berge-de Visser Ilse Boskoop: Jannie en Ad Beekman-de Visser Niels, Wilhelm, Josine, Hans Harderwijk: Hannie de Visser Wilma en René, Judy, Jon, Martin, Christy Aagtekerke: Wim en Lianrie de Visser-Andeweg Michiel, Brenda, Louis, Marvin, Mandy Rick, Romy, Robbin Aagtekerke: Kees en Marinka de Visser-Verhage Rachel, Relinde, Erwin, Doreen Yentl, Femke, Maren Tholen: Nelfeke en Wim van der Maas-de Visser Wendy en Jan-Pieter, Joost, Jelle en achterkleinkinderen Geschieresweg 2 4363 NP Aagtekerke Op dinsdag 15 september is er gelegenheid tot condoleren van 19.30 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. woensdag 16 september om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden; onze lieve Schoonzuster en Tante; Mina de Visser - Roelse Domburg; P.Roelse - Bastiaanse Kinderen en kleinkinderen He believes in me Sonja Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van laar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, na te zijn voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken en in volle overgave aan de Heer, vredig van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en super-oma Sonja Agnes Karelse-Schaier Semarang, t Goes, 22 januari 1937 13 september 2009 A. Karelse Nicky <0 Eduard Inge en Mario Randy Emmy en Betty Arjan en Rian Kenneth en Grace V Percy Sandra en Cor Chantal en Raymon Martijn Stella en Hugo Severano Maria Danielle en John Frambozestraat 52 4462 EM Goes Sonja is thuis, u kunt op woensdag 16 september afscheid van haar nemen van 14.00 tot 15.00 en van 19.00 tot 20.00 uur. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 september om 11.00 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de plech tigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Zowel in de kerk als in het crematorium is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Diepbedroefd zijn wij om het verlies van onze oudste zus, schoonzus en tante Sonja Karelse Wij wensen Adrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende moeilijke tijd. Broers, zusters, schoonzusters, zwagers, neven en nichten Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Bastiana van Hoffen-van der Stoep echtgenote van onze collega Marius van Hoffen Wij wensen Marius en familie veel sterkte toe. "De Goese dragers" Goes, 11 september 2009 Rust nu maar uit, Je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden. Wie kan begrijpen wat je hebt doorstaan. Na een moedige strijd, is overleden onze lieve schoonzus en tante Susanne Damsgaard Echtgenote van Joop Jongeneel Seest, Denemarken 27 november 1955 Sejet, Denemarken 7 september 2009 Middelburg Dirkenlldiko Vlissingen Wim en Sonja Sommelsdijk Paul en Anita Middelburg Rob en Rita Sneek Marieke en Pieter Sneek Christine Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44