familieberichten Familieberichten IH Hlensenllnq.nl Corrie van Schaik Colofon Familieberichten ■II M 2! «.ï.in.taBT Uk r Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 22 I Dinsdag 15 september 2009 kijk ook op Afscheid nemen is alle mooie herinneringen meedragen. Bedroefd, maar met een gevoel van dankbaarheid dat wij haar zo lang mochten behouden, delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van Leuntje Looise Lenie Oost- en West-Souburg, 26 juli 1913 t Amsterdam, 12 september 2009 Mevrouw R. Looise - Wijsveld Willem en Farida Faryel en Maarten Yaëla Correspondentieadres: W. Looise A. Reitsmakade 3 1060 RJ Amsterdam tel.nr. 020-4100282 0646 181 055 email: wilooi1328@gmail.com Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 18 september van 15.00 tot 15.30 uur in uitvaartcentrum Westgaarde van PC Hooft Uitvaartverzorging, Ookmeerweg 273 te Amsterdam. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 16.00 uur in crematorium Westgaarde, Ookmeerweg 275 te Amsterdam. Na afloop zien wij u graag in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Corrie Je hebt gestreden,zonder klagen.Rust zacht.We zullen je missen. Leo en Mieneke Gij zijt mijn God. Mijn tijden zijn in uw hand. Psalm 31 15b - 16a Na een leven van werken, zorg en toewijding voor haar gezin is na hard vechten toch nog onverwachts overleden onze lieve moeder en oma Janna Adriana van Dienst-Flikweert gehuwd geweest met Thonis van Dienst 11989 in de leeftijd van 88 jaar. Heerhugowaard, Ad van Dienst Marianne Moeijes Petra Mike, Liz Wendie en Mehdi Ester en Stephan - Apeldoorn, Jaap van Dienst Jos van Dienst-Rijks Tom en Shermaine Wouter en Sarah Alphen a/d Rijn, Hankie Hofman Zierikzee, 14 september 2009 "De Veste", Manhuisstraat 22a Correspondentieadres: Cvpressenlaan 2 1702 KR Heerhugowaard Moeder is thuis, daar is woensdag 16 september van 16.00 tot 18.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 17 september om 13.30 uur in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee (ingang en parkeren via de Hoge Molenstraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het kerkcentrum. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen'. Door de Here thuis gehaald,onze lieve zus en tante Janny van Dienst-Flikweert M. de Bil-Flikweert kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 14-09-2009 Minderbroederstraat 23 Woorden schieten tekort Wij zijn verdrietig omdat ons neefje Ryan is overleden We zullen hem missen. Leo en Ria Ronald en Pascal Ie Mark en Marion Tan ja Jan en Anne lies Marit Jaron Lieve Ryan veel te kort ben jij in ons midden geweest. Wij wensen Barry, Annet, Ravi veel liefde en sterkte toe. Maat Lenie Piet Jan Dinie Henk Nel Adriedt Corrie Jaap Hanneke neven nichten Zo vrolijk, zo dapper Zo hard gevochten, maar toch verloren Slaap lekker lieve Ryan Mai kei en Lianne Demi-Sade, Boyt We zijn erg verdrietig omdat het broertje van onze leerling Ravi Ryan van Hal is overleden We denken aan Ravi en zijn familie team en kinderen van CBS Cypressenhof Middelburg Ondanks de moedige strijd die zij heeft geleverd tegen haar ziekte hebben wij helaas toch afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Corrie van Schaik Wij wensen Wim veel sterkte toe. Joke en Addie Onlangs ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Corrie van Schaik Zij heeft zich meer dan 35 jaar ingezet voor onze klanten. We wensen haar man en verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Verslagen en verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Elvira Both Elvira liep sinds kort stage bij SMWO. In deze korte tijd hebben wij haar leren kennen als een onbevangen, enthou siaste jonge vrouw die er klaar voor was zich het werk eigen te maken en verder te ontwikkelen. We zullen haar missen. Wij leven mee met haar vader en moeder, haar broer, schoonzus en overige familie en wensen hen sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers SMWO De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden enjgvf telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdr'acht krijgt een ontvangstbevestiging, kunt niet reclamèrepn.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwspedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088 - 013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl M

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24