Ondernemer Oorlogswinter met 50% korting Dagbladbezorger Bioscoopbezoek speciaal voor de PZC-lezers II IA I Borsele 1 1 1 6 I Dinsdag 15 september 2009 Zo profiteren lezers Tegen inlevering van onderstaande, originele bon aan de kassa van CineCity, Spuikomweg 5 in Vlissingen, ontvangen PZC-lezers een korting van 50% op de normale prijs van 9,-. Zij betalen slechts 4,50 p.p. Deze speciale voorstel ling is in zaal 3 op zaterdag 19 september om 17.30 uur. Je kunt voor deze voorstelling niet reserveren. Deze aanbie ding geldt uitsluitend voor bovengenoemde voorstelling. Wees er snel bij, want vol vol! FILM OORLOGSWINTER MET 50% KORTING Tegen inlevering van deze originele, volledig ingevulde bon ontvangen I PZC-lezers 50% korting op de entree van Oorlogswinter. De normale prijs is 9,-, nu slechts 4,50 p.p. De speciale voorstelling is op 19 september om 17.30 uur in Cinecity, Spuikomweg 5, te Vlissingen. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM OM Ov GEBOORTEDATUM Maximaal 2 personen per bon. Niet geldig in combinatie met andere acties en/of kortingen. Kaarten zijn te koop vanaf 1,5 uur voor de voor stelling! Wees er snel bij, want vol=vol! De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan PZC-lezers en bezoekers van Film by the Sea verko zen Oorlogswinter van Martin Koolhoven tot favo riete film van filmseizoen 2008-2009. PZC-lezers kunnen op zaterdag 19 september met 50% korting naar de bioscoop om de film bij te wonen. Oorlogswinter Het is de ijskoude winter van 1944/1945. De Tweede We reldoorlog is nog in volle gang. In het westen van Nederland heerst grote honger, waardoor veel mensen naar het oosten trekken om daar voedsel te vinden, in de buurt van Zwolle woont de veertienjarige Michiel die niet kan wachten tot hij iets kan betekenen in het verzet. Dit tot ergernis van zijn va der die als burgemeester vooral bezig is om escalaties in het dorp te voorkomen. Als zijn buurjongen Dirk, die meedoet aan een overval op het munitiedepot, aan Michiel vraagt of hij een brief aan iemand wil bezorgen als het mis gaat, voelt hij zich eindelijk serieus genomen. De overval blijkt verraden, Dirk wordt opgepakt en degene bij wie hij de brief moet bezorgen, is doodgeschoten door de Duitsers. Michiel leert al snel dat oorlog mis schien spannend lijkt, maar vooral ook gruwelijk is. Als een volwassen man moet hij zijn eigen beslissingen nemen. Die laatste oorlogsmaan den zal hij zijn hele leven met zich meedragen. ^0^ Voor algemene vragen over LezersExtra LBhI ■ril JbIsP de PZC 088-013 99 10 of mailt u naar I wH IHBHH ^8 HR Hl Kl^Ê HA HA IHIH^H Prijswijzigingen, zet-en drukfouten voorbehouden. ij gemeente BESTEMMINGSPLAN "Ovezande, gedeelte Plataanweg noord-west" te Ovezande Burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele maken bekend dat gedeputeerde staten van Zeeland op 3 september 2009, onder nr. 09029457/103/20 het door de gemeenteraad op 5 februari 2009 vastgestelde bestemmingsplan "Ovezande, gedeelte Plataanweg noord-west" hebben goedgekeurd. Ter visielegging Het besluit omtrent goedkeuring en het bestemmingsplan "Ovezande, gedeelte Plataanweg noord-west" liggen in de perio de van 16 september 2009 tot en met 27 oktober 2009 in het gemeentehuis, Stenevate 10, Heinkenszand voor een ieder ter inzage. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 - 12.30 uur. Het goedkeuringsbesluit, de bestemmingsplankaart, de toe lichting en de voorschriften van het bestemmingsplan zijn ook te raadplegen via www.borsele.nl/bestemmingsplan. Inhoud bestemmingsplan Het bestemmingsplan "Ovezande, gedeelte Plataanweg noord west" heeft betrekking op de locatie gelegen tussen de Hoofdstraat, de Plataanweg en de Groenedijk. Het bestem mingsplan biedt een juridisch- planologische regeling voor de realisering van circa 45 grondgebonden woningen van diverse typen. Het plan zal ontsloten worden via de Plataanweg en via de Hoofdstraat. Naast een juridisch-planologisch kader voor de realisatie van nieuwbouwwoningen, is in het bestemmingsplan ook een juridische regeling opgenomen voor de bestaande woningen en gebouwen gelegen aan de Hoofdstraat nrs. 79 t/m 99, de Plataanweg nrs. 3 t/m 17b en de Groenedijk nrs. 6 t/m 16. Instellen beroep Gedurende de termijn van ter inzage legging (beroepstermijn) kan een belanghebbende tegen het goedkeuringsbesluit schrifte lijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Geen beroep kan worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen bedenkingen overeenkomstig artikel 27, eerste of tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening naar voren heeft gebracht. Inwerkingtreding besluit Het besluit van gedeputeerde staten omtrent goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat ver zoek is beslist. Heinkenszand, 15 september 2009 Wilt u ook adverteren in de volgende uitgave van de Ondernemer neem dan contact op met: Accountmanager Zeeland Marcel Schreur T (0118) 43 40 88 E deondernemer@bndestem-pzc.nl BNf DeStem PZC Woonplaats Geboortedatum (min, 15 jr.) Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) i Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246,4330 VB Middelburg JA, ii (wil dagbladen bezorgen Driewegen, Kwadendamme en 's-Heerenhoek Dagblad PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. Het is gezond werk, waarbij u veel beweging krijgt. Bovendien is het uitstekend te combineren met andere bezigheden. VERDIENSTEN De hoogte van uw verdiensten zijn afhankelijk van de wijk die u bezorgt Daarnaast ontvangt u gratis dagblad PZC en zijn er regelmatig interessante extra's. AANMELDEN OF INFORMATIE Ga naarwvftv.bezorgers.nl en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op met telnr. 0800 - 022 2710. VOORWAARDEN Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar. Tevens dient u bij aanmelding in het bezit te zijn van een geldig legitimatie bewijs. Indien van toepassing dient een tewerkstellings vergunning worden overlegd. DichtbijMedia. Wegener NieuwsMedia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16