121 meningen kpn Gratis toestel uit de BuffelCoUectie bij de BedrijfsBundel van KPN. NR: 472 brieven dinsdag 15 september 2009 Nokia E75 Met navigatie via Nokia Maps Nokia 6700 Classic Met 5-mega- pixelcamera HTC Snap Met qwerty- toetsenbord soort onderzoeksjournalist van zeer nabij waar te nemen. Ik heb enorme waardering gekregen voor de geweldige inzet en professionali teit van de mensen werkzaam op de IC. 198e plaats? Laat me niet la chen. Ik heb een week lang top pers zien werken! Floris Grotenhuis Koudekerkseweg 96, Vlissingen Politiechef Mevrouw Letty Demmers zal, als nieuw benoemde politiechef van Zeeland, geen behoefte hebben haar politieke achtergrond kenbaar te maken. Ook in de uitgebreide verslaggeving in de krant van 12 september ontbreekt een dergelij ke vermelding. Vermeldenswaardig is het volgende. In 1994 ging Letty Demmers als lijsttrekker van D66 de raadsverkiezingen in met de slo gan 'Liever Letty'. Na een geslaag de campagne werd zij wethouder van Bergen op Zoom. Enige jaren daarna werd zij dë eerste gekozen burgemeester van Nederland. Met deze primeur kreeg Best een burge meester van D66-huize. Onze nieu we politiechef kan zeker terugzien op een kleurrijke, politieke loop baan. Tom Aalfs Anna Blamanlaan 148, Vlissingen Campers Met verbazing heb ik het artikel ge lezen in de krant van 11 september over het feit dat de politie in Bres- kens niks doet tegen illegale over nachtingen in campers in Bres- kens, aldus mevrouw De Boevere. Zij stelt dat de politie een leuke in komstenbron verzuimt aan te bo ren. Deze mevrouw weet waar schijnlijk niet dat vakantiegangers soms veel kilometers moeten rij den alvorens op de camping te kun nen arriveren. Door files onderweg is dat soms te laat. Door gebrek aan parkeerplaatsen voor campers wordt er dan naar een andere plaats gezocht. Het uitdelen van boetes aan deze mensen werkt ave rechts. Zij komen gewoon niet meer naar Zeeland en geven dit ook door aan vrienden en kennis sen. Dit heb ik van vrienden in Duitsland gehoord. Het zou een gastvrijere ontvangst van de vakan tiegangers niet alleen de gemeen ten en campings,.maar heel Zee land sieren. E. de Bock Leeuwerikstraat 7, Hulst Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl Predikant De bizarre poging tot vervolging van een predikant vanwege een op merking in een preek (krant, 11 sep tember) doet denken aan de Duit se bezetting tijdens de Tweede We reldoorlog. Ook toen konden er mensen in de kerk zitten die stie kem dingen uit de preek doorbrief den naar een totalitaire overheid. Afgezien van het tijdsbeslag dat een dergelijke vervolging legt op politie en justitie, is de aard van de aanklacht, nota bene gebaseerd op een preek uit 2005, absurd. De kerkgangers van ds Goldschme- ding zijn vast wel zélf in .staat om diens ongevraagde pedagogische adviezen schouderophalend naast zich neer te leggen dan wel op te volgen. Pedagogische tik? Terwijl ongeüniformeerde 'politiemensen' dus wél een geladen wapen mogen dragen en gebruiken? De poging tot vervolging lijkt tekenend voor een cultureel klimaat van intoleran tie, waarbij zich een 'moral majori ty', een zogenaamde culturele meerderheid, aftekent van anti-reli gieuze snit en met absurde ideeën over godsdienstige mensen. Jan Zwemer Bisschopstraat 4, Serooskerke Stadsmanager Tot mijn verbazing lees ik dat stads manager Joop van Bel zich niet be moeit met ondernemers die ern stig nadeel hebben ondervonden van drie jaar Fonteyne blokkade, gevolgd door twee jaar leegstand. En dat hij ineens wel zonodig zijn wijsheden moet spuien over die 'visboer' bij het Bellamypark. Wijs heden? Een en al lariekoek, en sug gestieve neerbuigendheid. Meneer Van Bel gaat met de ondernemers praten? Hij had dat beter eerst eens kunnen doen, voordat hij zich laatdunkend uitlaat over ons. Dan was hij ook geïnformeerd over de inzet en de moeite van de visspeciaalzaak en van alle andere ondernemers om de binnenstad te promoten tijdens de Fontey- ne-bouw: Fonteynepas! Fonteyne- krant! Folders. Medewerking aan allerlei activiteiten. En alle dagen open: niet alleen op zondag, maar ook met Pasen, Pinksteren, Hemel vaartsdag... Terwijl de gemeente toezeggingen niet nakomt, en on dernemers zelf overal voor laat op draaien. Meneer Van Bel heeft in ieder geval al één ding bereikt: in plaats van wantrouwen uit de weg te ruimen, voedt hij ons wantrou wen tegenover hem. Anita Paardekooper Bellamypark 44, Vlissingen Stadsmanager 2 Zo, dus nu gaat het gebeuren. Vlis singen heeft een stadsmanager. Nou meneertje Joop van Bel, met uw uitspraken hebt u zich al met een een dik brevet van onvermo gen op de hals gehaald. U presteert het om precies die ondernemers te schofferen die na zes jaar gemeen telijk afbraakbeleid het hoofd nog steeds boven water houden. We stoppen hier aan het Bellamypark niet met onze winkels omdat we failliet zijn of omdat de Fonteyne ons het laatste zetje heeft gegeven. Wij vertrekken omdat het stadsbe stuur ons al genoeg schade heeft berokkend, en omdat we niet van plan zijn nog langer te investeren in de bodemloze put die het be stuur voor ons graaft. We zouden te weinig hebben gedaan om pu bliek naar Vlissingen te trekken? We hebben inderdaad niet geadver teerd in het blaadje van de ANWB. We hebben bewezen dat er inventievere manieren zijn pu bliek uit Nederland en Vlaanderen naar Vlissingen te trekken. En wat presteert u? Onze stadsmanager trapt kleine ondernemers de grond in die investeerden in Fonteyne pas, -krant, -borden, -activteiten. Nooit een groep winkeliers meege maakt die zo enthousiast en zo saamhorig meededen aan de Art-route die we de BAM, de ge meente en de binnenstad cadeau hebben gedaan. Tot het stadsbe stuur en ambtenaren het heft in handen namen, afspraken werden geschonden en al onze inspannin De BedrijfsBundel van KPN. Eén tegoed voor mobiel bellen, sms, e-mail en internet. Vanaf 22,50 (excLbtw). En: automatisch tegoed verrekenen met collega's. Verkrijgbaar via kpn.com/bundel KPN Business Center 0800-0105 sluit je aan wens u veel wijsheid: onze stad Vlissingen is immers nog lang niet wat het zijn moet en zijn kan. Nog lang niet. Allereerst dienen wij allen (bewoners/gemeente/onder- nemers/winkeliers) alle zeilen bij te zetten voor een volwaardige en aantrekkelijke stad; tot die tijd mag Vlissingen niet zo 'arrogant' zijn te denken dat dit 'aantrekken' zal luk ken met het verhogen/uitbreiden van de parkeergelden. Y.M. Verbeek Bilderdijklaan 17, Vlissingen 198e plaats Onlangs werden we verblijd met een onderzoek over ziekenhuizen, waarbij het Ziekenhuis Walcheren op de 198e plaats belandde. Geluk kig heb ik weinig ervaring met de diverse afdelingen van dit of enig ander ziekenhuis, maar met één onderdeel van Ziekenhuis Walche ren heel recentelijk wel. De afgelo pen week verbleef ik er op de In tensive Care. Hoewel mijn opname daar dringend noodzakelijk was, voelde ik me overigens heel goed. Dit bood mij de kans om het werk, de organisatie, de inzet en motiva tie van het personeel en de staf, de behandeling van de patiënt als een gen en bijdragen vergeefs bleken te zijn. Carina Dumais Tooroplaan 2, Vlissingen Vlissingen Al jaren komt ik speciaal voor een paar winkeltjes naar Vlissingen toe. Nu hoor ik dat die ermee gaan stoppen omdat de gemeente hen schade betrokkent. Afgelopen dins dag bezocht ik Vlissingen weer eens. Het was echt geen leuke dag voor mij. Kreeg van al mijn specia le winkeltjes te horen dat ze ermee stoppen. Zonder die winkeltjes heb ik geen reden nog langer elk jaar naar Vlissingen te komen. Ik ben hierover zeer verdrietig en te leurgesteld. Tilly Coops Heemstedelaan 29, Utrecht Parkeerbeleid Vlissingen De gemeenteraad heeft uitstel van een maand gevraagd voor de beslis sing van het nieuwe voorstel van het college over het parkeerbeleid. Dat gaat over de uitbreiding en ver hoging van de tarieven (let op: gra tis parkeren bij binnenstad ver dwijnt). Beste gemeenteraad: Ik

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 12