281 sport Serena Williams in 'ANI-DUMP Barrichello wint met onvervalste één-twee met Button op Monza MEGA TOILET-AKTIEÜ! 299,° Klimmersbenen WWW.SANIDUMP.COM De halve finale van de US Open tussen Kim Clijsters en Sere na Williams werd ontsierd door een incident aan het eind van de partij. Williams misdroeg zich tegenover de lijnrechter. A- merken sanitair tegen bodemprijzen Villeroy Boch Wandcloset (wit) Grohe Rapid-SL inbouw/reservoir afdekplaat maandag 14 september 2009 door Tim Senden US OPEN Ik zou wel eens willen weten wat echte klimmersbenen zijn. En of ik zelf over een paar jaar ook de benen heb om met de besten mee naar boven te rijden. Ik vind Alberto Conta- dor een prachtige klimmer, Marco Pantani was dat ook. Je hebt ras klimmers en klimmers die op de macht rijden. Ik ben er na de twee dagen over de hoogste toppen in de Ronde van Spanje achter geko men dat ik een klimmer op macht en karakter ben. Zoals Valverde en Evans, maar die staan dan weer wat verder. Robert Gesink is weer wel een echte klimmer. Michael Boogerd en Leonardo Pie- poli zijn ook van die renners met dunne, sterke pootjes, maar als ik Miguel Indurain deze weer dan weer zie... Vijf keer de Tour ge wonnen en toch niet het prototy pe van een klimmer hè. Het verhaal dat de beste klimmers, als ze hun duim en wijsvinger te gen elkaar zetten, rond hun enkel kunnen pakken is onzin. Ik kan het zelfs met mijn duim tegen mijn pink, omdat mijn enkels su- perdun zijn. Ik ben nog te onrustig als het om hoog gaat, ik schakel veel, dan sta ik weer op de trappers, dan ga ik weer zitten. Zeker als het zoals gis teren, in het begin van de etappe, niet super gaat. Dan is het niet de echte klimmershouding als je me zo ziet rijden. Maar ik ga wel lang mee op karak ter, da's toch ook belangrijk. En ik zit nu al op 65 kilo, beter kan niet om te klimmen. Dat voel ik ook hoor. Het is me nog nooit zo ge makkelijk afgegaan. Twaalfde op de ranglijst, ik sta er zelf versteld van. We hebben het op Sierra Nevada en gisteren naar Sierra de la Pand- era wel voor de kiezen gekregen. Zaterdag ben ik geflikt, vind ik zelf Ik zat nog in die kopgroep met Valverde en Basso toen Evans lek reed. In de paniek werd ik door een jurywagen van de weg ge reden, daardoor raakte ik achter op. Vanuit de start voelde ik me gisteren gewoon rot. Het ging niet, maar heb me er in de loop van de rit weer bovenop geknokt. Zaterdag moest ik voor het eerst naar de dopingcontrole. Dan zit je daar in een kamertje met de dag winnaar en de leider van het klas sement. Ik vroeg aan Valverde of hij niet in paniek was geraakt toen wij met die grote groep waren weggere den. Hij keek me eens wat lacherig aan en zei: no stress, Johnny, no stress. Wat ze altijd zeggen over die op dringerige supporters, daar heb ik geen last van gehad. Het geeft me zelfs een kick als je door zo'n smal le haag van gekke mensen kan rij den. Het zal wel anders zijn of je vooraan rijdt of een beetje tussen in. Ik heb er wel voordeel van ge had op de momenten dat ik slecht zat. Ik spreek maar weinig Spaans, maar empujar betekent duwen. Dat roep ik dus wel eens hè, als ik tegen zo'n berg oprijd. ...Empujar, empujar... Kan nooit kwaad, een duwtje in de rug, ha, ha. new york - Op uiterst bizarre wij ze heeft de Belgische tennisster Kim Clijsters de finale van de US Open bereikt. De Vlaamse speel ster had bij de stand 6-4 6-5 en 30-15 nog twee punten nodig voor de overwinning. Zonder een bal te raken kreeg ze vervolgens de zege overhandigd. Haar opponente Serena Williams werd bij 15-30 op de tweede servi ce bestraft voor het maken van een vóetfout. Volgens een lijnrech ter was de voet van de Amerikaan se over de lijn gegaan voordat ze de bal had beroerd. Clijsters kreeg het punt: 15-40. Williams werd witheet, liep stamp voetend naar de betreffende refe ree en maakte op bedreigende toon haar ongenoegen duidelijk: „Ik zweer bij God, ik pak deze bal en duw 'm door je strot heen. Hoor je dat?" Volgens enkele me dia voegde Williams daarbij nog de opmerking „Ik vermoord je" aan toe. De lijnrechter deed haar beklag bij scheidsrechter Louise Engzell, die vervolgens hoofdscheidsrechter Brian Earfey erbij riep. Na een kort overleg kreeg Williams een strafpunt opgelegd - eerder in de wedstrijd had ze al een waarschu wing gekregen voor het vernielen van een racket - waarmee de wed strijd eindigde in 6-4 7-5. De Ame rikaanse speelster beende kwaad naar Clijsters - die totaal verbouwe reerd de felicitaties in ontvangst nam - en verliet het Arthur Ashe Stadium. Na een korte afkoelingsperiode meldde Williams zich bij de pers conferentie waarin ze stelde de lijn rechter op geen enkel moment te hebben bedreigd. „Heeft zij ver teld dat ze zich bedreigd voelde? Ik ben nog nooit bij een ruzie betrok ken geweest dus ik weet niet waar om zij zich bedreigd zou moeten voelen." Op de vraag wat ze pre cies had gezegd, gaf Williams geen antwoord: „Om eerlijk te zijn: ik Serena Williaams (links) gaat aan de rand van de baan in discussie met weet het niet meer. Het gebeurde in het heetst van de strijd." De ti telverdedigster vond het ook niet vreemd dat zij haar frustratie afrea geerde op de betreffende vrouw. „Hoeveel tennissers schreeuwen niet naar lijnrechters?" Williams maakte al het heel duel een ietwat overspannen indruk. Ze kreeg maar geen grip op het spel van Clijsters, die haar oppo nente goed onder druk hield. De 27-jarige Amerikaanse kreeg haar eerste waarschuwing, toen ze door Johnny Hoogerland door Paul Zweverink monza - Opeens viel alles weer op zijn plaats voor het team Brawn GP. Een onvervalste één-twee van winnaar Rubens Barrichello en lenson Button, zette de achtervol gers in de strijd om het wereld kampioenschap vrijwel zeker schaakmat. De twee nog overgebleven run ners up, Sebastian Vettel (achtste en één punt) en Mark Webber (crashte in de eerste ronde) wer den op flinke achterstand gereden. Met nog vier races voor de boeg gaat het tussen de beide Brawns. Teameigenaar Ross Brawn vierde op het snelheidscircuit van Monza een zege der tactiek. Tijdens de kwalificatie van zaterdag greep Le wis Hamilton pijlsnel de pole en scoorden ook Adrian Sutil en Kim Raikkonen sterk. Maar zij hadden weinig brandstof, dus waren licht, en gaven daarmee aan een twee- stopstrategie te volgen. Brawn be sliste anders: hij koos voor één stop. Hamilton had weliswaar in het eer ste deel van de race de leiding, maar toen hij zijn tweede stop moest maken, sloot hij achter Bar richello en Button aan. Door ge brek aan concentratie, spinde rege rend wereldkampioen Hamilton in de laatste ronde. Hij trapte te vroeg op het gas in een lang lopen de bocht. Barrichello zat er, net als in Valen cia, stralend bij. Maar nog duidelij ker was de grote opluchting bij Jenson Button. Aan zijn racehard heid en toewijding wordt, zeker in Engeland openlijk getwijfeld. „Het spookt in het hoofd van Button", gooide teamchef Christian Horner van Red Bull voor de race nog wat olie op het vuur. Misschien had hij gelijk, maar het antwoord van Button was duide lijk. Zijn acht Monza-punten kun nen hem wel eens definitief over de streep hebben getrokken. ONS BESTAAT DE AKT1É-SET UITSLUITEND UIT A-MERKEN normaal 667 r//r Bergen op Zoom van Konijnenburgweg 7 Tel.: 0164 - 210 740 Breda - Noord Huifakkerstraat 10 Tel.: 076 - 593 71 00 erkend Tilburg Bosscheweg 253a Tel.: 013 - 582 13 91 Veghel Poort van Veghel 4996 Tel.: 0413 - 36 62 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62