36] All Ready ligt ook Delta Sport schittert een helft tegen White Demons Tafeltennisjeugd Scaldina komt goed uit de startblokken tegen Swift maandag 14 september 2009 door Wim Kakebeeke fentoernooi waaraan ook eindwin- ge blauwe brigade in staat bleek, buit met 27-24 naar zich toe trek- Gr ZIERIKZEE - Even leek het er op dat de handballers van Delta Sport al heel lang in training waren. De ploeg liet vloeiende combinaties, snelheid, overzicht en goede scho ten zien. Vrij eenvoudig werd dan ook het bezoekende White De mons 2 in een half uur compleet zoekgespeeld: 18-10. Daarmee was de basis gelegd voor de eerste aan sprekende zege (27-24) in een oe- fentoernooi waaraan ook eindwin naar Snelwiek meedeed. Het is maar de vraag hoe lang die bewuste eerste helft nog op het netvlies blijft zitten. Trainer Rob de Vos zat duidelijk te smullen op de bank. Al wil de keuzeheer weer snel terugkeren naar de werkelijk heid. „Het ging van een leien dak je, Maar het blijft voorbereiding. In de competitie is het een heel an der verhaal." Het huzarenstukje waartoe de jon- mmmrnxmrnamKmiumtmummmammmmm ge blauwe brigade in staat bleek, kreeg geen vervolg. De 3-2-1-dek- king van de Brabantse regioklasser werd na de pauze ingewisseld voor de traditionele defensieve 6-0. White Demons 2 had veel meer body in de gelederen. De strijd spitste zich toe op persoonlij ke duels.'Het was dan ook niet ver wonderlijk dat de kloof in rap tem po werd gedicht: 23-22. Toch wist de equipe van De Vos zich op tijd te herpakken en de ZIERIKZEE - Het eerste jeugdteam van Scaldina is de tafeltenniscom- petitie goed begonnen. In eigen hal werd Swift: Deventer met 7-3 verslagen. De Zierikzeese ploeg gaat voor de twee promotieplaat sen die deelname aan de kam- pioensgroep opleveren. Koen van Velthoven en Dennis Smalheer wonnen voor de pauze hun enkelspel, terwijl Tristan Ben schop ten onder ging. Het duo Smalheer/Van Velthoven won in vijf games het dubbelspel. Scaldina had de smaak te pakken en liep vervolgens uit naar 7-1. Al leen in de laatste twee partijen moesten Benschop en Smalheer hun tegenstanders feliciteren. Het eerste seniorenteam van Scal dina boekte in de derde klasse een overtuigende 7-3-overwinning op Middelburg 9. Kopman Hans Vol- keri was ouderwets op dreef. Hij won al zijn partijen. Alleen tegen Hans Rijkse moest hij een game in leveren. Niels van Velthoven won tweemaal. Pang Yuen pakte ook een punt door Hans Rijkse over de knie te liggen. Het dubbel werd eenvoudig binnengehaald in drie games door Volkeri/Van Veltho ven. Ook de reserves van Scaldina ko men in de derde klasse uit. De eer ste wedstrijd tegen SAR'72 5 ging buit met 27-24 naar zich toe trek ken. „Het accent van de voorberei ding zit met name in het opbou wen van druk. De dekking conti nue onder druk zetten," legde de oefenmeester uit. „Daarin is de ploeg met glans geslaagd. Blijven loeren op die ene kans zonder te forceren. Dat was de grootste winst na de pauze." Het zou bij die ene stunt blijven. Tegen Snelwiek werd onnodig met 24-28 verloren. Guido de pmnwiwi Graaf (vakantie) en Kenneth Mel- laart (blessure) waren afwezig. EMM hengelt naar de diensten van Ramon Vael. Gisteren stond de voormalige sluitpost tegen Orion onder de lat vanwege een acuut keepersprobleem. Afgelopen week brak talent Thim Zevenber gen in een voetbalpartijtje zijn duim. Het herstel gaat enkele we ken duren. EMM versloeg Orion in een vriendschappelijk duel met 24-19- door JaapJan Ritsema met 8-2 verloren. De punten wer den binnengehaald in het dubbel spel (Jan Kik en Kees Deurloo). Jan Kik zorgde in het enkelspel voor het tweede punt„ Kerkwerve 1 begon de nieuwe na jaarscompetitie uitstekend met een 9-1-zege op Effect 3 uit Terneu- zen. Stoffel van der Wekken wist al zijn partijen te winnen, hoewel dat twee keer in vijf games moest. Jos Lindeman won twee keer, ter wijl Gerard Knol op de eerste speeldag meteen zijn goede vorm demonsteerde. Hij won al zijn par tijen in drie games. Lindeman en Van der Wekken wonnen de dub bel in vier games. GOES - De korfballers van All Rea dy leden opnieuw een nederlaag. De Zierikzeese eersteklasser ging nu bij VEO ten onder: 20-10 All Ready lijkt het wegvallen van Dennis Voshart, Marcel Joziasse en Yvonne Joziasse niet op te kunnen vangen en zal alle zeilen bij moe ten zetten om niet de zwakste schakel in deze klasse te worden. VEO-All Ready 20-10: De terug keer van Remy Quist en JanWil- lem van Nieuwenhuize ten spijt waren de bezoekers niet opgewas sen tegen VEO, dat volgens inte rim-coach Monique de Bruin een titelkandidaat is. Het vak met Quist (terug van een schorsing) in de gelederen hield lang stand, maar ook daar lag de fo cus op het ontregelen van het aan- valsspel van VEO. „Meer zat er niet in", moest Quist erkennen. Het andere vak, met Van Nieuwen huize (hij mist wedstrijdritme), ging de strijd sterk aan, maar liep naar mate de wedstrijd vorderde op de tenen. Na rust kwam All Ready nog op 8-5. Hierna deed VEO er een schepje bovenop. All Ready restte niets anders dan de suprematie ge laten over zich te laten komen. On der die druk nam ook het aantal knulligheden aan Zierikzeese zijde toe. Komende zaterdag komt Tjoba op bezoek. De Bruin: „De wil en het Bob van Lint (nummer 11) waagt een schot op doel in de wedstrijd tegen Snelwiek. Quinten Haze (rechts) kijkt toe. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44