Familieberichten kiikOQkop CU fOens0nlioq.nl Öi/aïisdsn Gerrit Koornneef Johanna Frederika Huser Ac Is 16 I Maandag 14 september 2009 jv Alleen bij God vindt mijn ziel haar rust, van Hem komt mijn redding. Psalm 62:2 Na een ernstige ziekte, waarvan de laatste periode erg moeilijk was, is in vertrouwen op zijn Heiland overleden mijn lieve man, onze dierbare vader en trotse opa Ger Den Haag 23 februari 1954 Middelburg: Koudekerke: Den Haag: Middelburg: Middelburg 12 september 2009 Tineke Koornneef - den Heijer Irene en Gert-Jan Evi Suzanne en Raymond Jan en Eva S. van Beaumontstraat 24 4336 DT Middelburg Er is gelegenheid om thuis afscheid te nemen op dinsdag 15 september van 19.30 tot 21.30 uur en op donderdag 17 september van 10.00 tot 10.35 uur in de Gasthuiskerk, Lange Delft 94 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed zal aansluitend gehouden morden om 10.45 uur. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Nf Door de Here thuis gehaald onze vriend en broeder Ger Koornneef Wat zullen we zijn optimisme, vrolijkheid en gezelligheid enorm missen in onze vriendenkring. Tineke en de (klein)kinderen wensen we de troost en kracht toe van onze Hemelse Vader voor de tijd die komt. Leen en Rineke van Dijke Kees en Wilmy Hegi Ernst en Christien Hooijer Dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster Riek ★Vlissingen 5 augustus 1911 Vlissingen: t Vlissingen 12 september 2009 J.J. Huser J.C. Huser Vlissingen, 12 september 2009 Correspondentieadres: Fam. Huser Coosje Buskenstraat 24 4381 LE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 september van 12.30 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Industrieweg 20 te Vlissingen, aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehouden. Na de dienst zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Elvira Geheel onverwacht is plotseling overleden onze lieve buurvrouw Elvira Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Maatje,Job,Ri na, Ko, Kees. Toch nog onverwacht is overleden, mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Piet Breel Ritthem t Koudekerke 12 september 1923 11 september 2009 echtgenoot van Johanna Helena Schoonakker Wolphaartsdijk: Bram en Sandra Breel Middelburg: Johan Breel en Irene Kort Saskiaen Walco Casper, Martijn, Cas en Mei Oost-Souburg: Erik en Astrid Breel Robin, Lennard en Alex Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van de Vliedberg, appartement 8 te Koudekerke voor de liefdevolle verzorging. J.H. Breël-Schoonakker Schutterijstraat 13 4381 GK Vlissingen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag, 16 september om 14.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid om afscheid te nemen van Piet. Na afloop is er gelegenheid' tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Veilig in Jezus armen Veilig aan Jezus hart Daar zal haar ziel erbarmen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is onverwacht van ons heengegaan, onze lieve moeder, oma en overgrootoma Carmen Harriette Martha Somaroo sinds 3 maart 2005 weduwe van Stanley Ar mand Christiaan Elskamp Paramaribo, 30 juli 1934 t Goes, 12 september 2009 We zullen je altijd gedenken. Soms met een lach en soms V met een traan" Dennis en Sa ski a Glenn en Eline Delano en Loes Roy en Magda Maureen en Erich Lucretia Denice en Patrick Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Van der Veerlaan 3, 4386 EH Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen vrijdag 18 september van 12.45 uur tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.30 uur een herdenkingsdienst worden gehouden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum van "Monuta" Begrijp nu het licht, Vrienden, Het wordt tijd. Na een kleurrijk leven is op 50-jarige leeftijd totaal onverwacht overleden onze grote kunstenaar Frank van Hest weduwnaar van Elly van Gemert Ria en John t Hilda en Rob Jeanne en Frans Sonja en Frangois Sylvia en Mare Linda en Bart Piet Maud en William en verdere familie en vrienden 11 september 2009 Dubbele Poort 15,4561 BJ Hulst Correspondentieadres: Fazantstraat 22,4815 GE Breda De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 17 september om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium vanaf 10.45 uur. Geschokt zijn we door het droeve bericht dat onverwacht is overleden Frank van Hest Frank heeft met zijn vrijwillige inzet onze leerlingen tot grote creativiteit geïnspireerd. Wij wensen zijn dierbaren en vrienden sterkte en troost. Leerlingen en medewerkers De Wingerd VSO-ZMLK Terneuzen "Licht, kind in mij, kijk uit mijn ogen of ergens al de wereld daagt. Waar mensen waardig leven mogen en elk zijn naam in vrede draagt. Verdrietig,maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze schoonzus Bastiana van Hoffen-van der Stoep in de leeftijd van 74 jaar. Goes: H.A.M. van Hoffen Culemborg: B. van Eijk-van Hoffen A. vanEijk 11 september 2009 Bastion 18 4461 ZW Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 16 september om 14.00 uur in de Aula op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er in de Aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rou wbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. - Enige en algemene kennisgeving - Nadat zij vele jaren liefdevol verzorgd is in zorgcentrum Roggeveen-Buitenrust geef ik U kennis dat" mijn lieve zus is overleden Pieternella Kruize-Vetter weduwe van Kruize In de leeftijd van 92 jaar. W. Vetter N. Joosse-Pierens 10 september 2009 Correspondentieadres Ritthemsestraat 90 4388 JS Oost Souburg Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 15 september van 14.00 tot 14.30 uur in Rouwcentrum Middelburg aan de Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal de plechtigheid plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waarna er gelegenheid is om de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42