32 [sport Tholense Boys zet titelkandidaat opzij Arendskerke troeft Buren gaan samen aan kop in 4B Luctor'88 bewaart het beste voor het laatst Drie treffers Van Sprundel bij Aardenburg maandag 14 september 2009 door Klaas Verspoor middelburg - In de vierde klasse B staan de buurmannen SPS en Smerdiek na twee wedstrijden bo venaan de ranglijst. Smerdiek, dat voor de tweede keer op rij met 1-0 won, staat op doelsaldo achter het elftal van Rien Voshol. Smerdiek-WIK'57 1-0: Na een overtreding op Erik van Haaften kreeg Smerdiek in de 28e minuut een strafschop en gaf Souliman El Bouzzaoui doelman Peter Bollè het nakijken. Smerdiek had daarna ver der afstand moeten némen, maar een inzet van Martij n Lindhout werd door Bolle tegen de lat ge duwd en een kopbal van Van Haaf ten belandde op de paal. In de tweede helft werd een goal van de thuisploeg wegens buiten spel afgekeurd en daardoor bleef WIK'57 in de race. Ver in de blessu retijd leek WIK'57 nog een punt te pakken, maar een schot van Marco Ganzeman stuitte via de binnen kant van de paal terug het veld in. Vosmeer-Brouwershaven 6-2: Ge orge Barnes zette Brouwershaven nog wel op een o-i-voorsprong, maar bij rust leidde Vosmeer door een onvervalste hattrick van Ra- chid Bouhoudane en een treffer van Monahim Bousaksaki al met 4-1. Na de hervatting zorgde Bousaksaki ook voor 5-1. Clement van Splunder scoorde nog wel de 5-2, maar daarna maakte Moham med El Jilali er nog 6-2 van. Stavenisse-Halsteren 1-4: Stave- nisse speelde met jonge spelers en hield tegen Halsteren de schade nog beperkt. Voor rust kwam Hal steren door een treffer van Dennis van de Avert op voorsprong. Door een hattrick van Martijn Bovée liep de Brabantse ploeg in de tweede helft uit naar 0-4. Pas daarna kon Jeremy Gierman namens Stavenis- se nog wat terugdoen. SPS-FSV 5-1: Na 28 minuten open de Willem Bevelander de score en tien minuten later zorgde hij ook voor 2-0. Vlak voor rust scoorde Noël Ploeg namens FSV tegen. Met zijn derde treffer maakte Bevelan der vlak na rust al de 3-1 en uit een vrije trap van Hilbert van Akkeren kwam SPS op 4-1. Met een prachti ge knal in de kruising zorgde Ra mon Voshol voor de eindstand. door Marco Puik middelburg - Tholense Boys boek te in de derde klasse B van het za terdagvoetbal zijn tweede zege. In ternos, door Tholen-trainer Jacco Theunisse nog getipt als belangrijk ste titelkandidaat, werd met 0-2 verslagen. Het Zeeuwse onderons je tussen WHS en Rillandia eindig de onbeslist: 2-2. Krabbendijke en Noad'67 stapten met een neder laag van het veld. Internos-Tholense Boys 0-2: Voor rust hielden beide ploegen el kaar in evenwicht. De beste kans kwam op naam van de thuisclub, maar Tholense Boys ontsnapte aan een achterstand. In de vijftigste mi nuut kwamen de Zeeuwen op voorsprong, toen Nick de Lang de bal op aangeven van Jeroen Nieuw koop in de netten werkte. Tien mi nuten voor tijd zorgde diezelfde De Lang voor de beslissing, door op vrijwel identieke wijze de bal achter de Internos-doelman te wer ken: 0-2. WHS-Rillandia 2-2: Voor rust wa ren de beste kansen voor Rillan dia. Vooral Bud Aschman was dicht bij een treffer. In de 21e mi nuut eindigde een inzet van zijn voet op de binnenkant van de paal. Zeven minuten later was het wel raak voor de gasten. Arjan Koopmans scoorde op het randje van buitenspel. In de tweede helft maakte WHS de achterstand ongedaan, toen Jeroen Oosdijk een lange bal van Patrick Ketting op waarde wist te schatten. Na 56 minuten kwam Ril- landia-keeper Lars van de Griek in botsing met WHS-speler Arman do van de Repe. De doelman moest het veld met een hoofd wond verlaten en veldspeler Rob van Elsakker nam zijn plaats over in het doel. In de 77e minuut te kende Pieter Lindhout op aange ven van Ketting voor 2-1. WHS liet het vervolgens na om verder uit te lopen en moest in de blessuretijd de gelijkmaker toestaan. De treffer kwam op naam van Jan Minnaard. Olympia'60-Krabbendijke 3-1: Al vroeg bracht spits Rob Haarbosch de thuisclub op voorsprong. Nadat Olympia'60 enkele goede mogelijk heden op 2-0 onbenut had gelaten, schoot Ilco Rijkse de gasten uit een vrije trap langszij. Een kwar tier voor tijd kwamen de Braban ders opnieuw op voorsprong. Een afgeslagen bal werd door Bonimier Samola binnengeschoten: 2-1. Ronnie Zweedijk liet vervolgens een dot van een kans op de gelijk maker liggen. In de slotfase bepaal de Halid Solmaz de eindstand op 3-1. Noad'67-Klundert 0-1: In een rom melige eerste helft kwamen de be zoekers na een half uur op voor sprong. Poger Mukoko was verant woordelijk voor het doelpunt. Noad kon daar in aanvallend op zicht weinig tegenover stellen. Ook na de pauze wist de thuisclub niet zijn stempel op de wedstrijd te drukken en waren de bezoekers een paar keer dicht bij 0-2. In de slotfase moesten de Zeeuwen met tien spelers verder toen de sterk keepende Corné de Frel rood kreeg vanwege een overtreding op de doorgebroken Mukoko. MIDDELBURG - Op eigen veld be haalde Aardenburg een ruime 4-1- zege op MOC'17. Bij SC Gastel te gen HW'24 scoorden beide ploe gen in de eerste tien minuten één maal, maar blijkbaar was hiermee het kruit verschoten. SC Gastel-HW'24 1-1 (1-1). Michal Sczcawinski 0-1, Richard Mol 1-1. Aardenburg-MOC'17 4-1 (2-0). Rob bie van de Wijnckel 1-0, Niek van Sprundel 2-0, Esmir Kustera 2-1, Niek van Sprundel 3-1 en 4-1. Zierikzee-Alliance 2-0 (2-0). Ingmar Quist 1-0, Léon Sinke 2-0. RIA W.-BSC 0-5 (0-1). Mohamed el Massaoui 0-1, Mark Deijkers 0-2, Moha med el Massaoui 0-3, Issiaga Jalloh 0-4, Maikel Ubink 0-5. door jos van Belzen GOES - Met een half dozijn doel punten haalde Steen in de vierde klasse A flink uit tegen Corn Boys (6-0). Ook Axel leek op weg naar een overwinning, maar Luctor'88 kwam in de slotfase terug van een 0-1-achterstand naar een 3-1-over- winning. Axel-Luctor'88 1-3: De thuisploeg kende een droomstart toen Timo de Bruin al na vijftien seconden de 1-0 maakte. Ook hierna bleef Axel sterker, maar de kansen die hieruit voortkwamen werden niet benut. Gaandeweg de tweede helft na door Marco Puik men de bezoekers het initiatief over, wat in de slotfase leidde tot de gelijkmaker van Mare Raas: 1-r. Korte tijd later werd het 1-2 uit een vrije trap van Juul Back, waar na Johnny Nieuwdorp het kort voor tijd nog eens dunnetjes over deed met een schot uit een vrije trap in de kruising. Patrijzen-Koewacht 1-0: De thuis ploeg drong de hele wedstrijd aan, maar het publiek moest lang wach ten op de openingstreffer. Deze kwam pas in de tachtigste minuut van de voet van Arjan Verburg, die ervoor zorgde dat de drie pun ten verdiend in 's Heerenhoek ble ven. middelburg - Wolfaartsdijk en 's-Heer Arendskerke gaan in de vierde klasse A gezamenlijk aan de leiding. Wolfaartsdijk was zaterdag met 1-3 te sterk voor Bevelanders, terwijl 's-Heer Arendskerke met 2-3 zegevierde bij Domburg. De Walcherse ploeg, die vorig jaar nog op zondag speelde, wacht daar door nog op zijn eerste zaterdagse zege. Bevelanders-Wolfaartsdijk 1-3: De eerste helft was voor Wolfaarts dijk, dat via Erik Rijke de score al na twee minuten opende. Acht mi nuten later bracht ]an Kole de 0-2 op het bord. Kort voor rust deed Bevelanders iets terug in de per soon van Michel Verburg. Na rust schoot Robin van der Moere na mens de thuisploeg op de lat. In plaats van 2-2 werd het t-3 toen Wilfred van de Dries tien minuten voor tijd raak schoot. In de slotfase miste Mark Zwemer (Bevelanders) een strafschop. Nieuwland-SVD 6-0: Michael van der Schoor en )oey van Belzen zorgden voor een 2-0-ruststand. Na de pauze waren de Nieuw- land-treffers afkomstig van Carsten Feleus, Richard Jacobs (tweemaal, waarvan één uit een strafschop) en Menno de Graaf Laatstgenoemde scoorde in zijn ei gen goal. Domburg-'s-Heer Arendskerke 2-3: Na een doelpuntloze eerste Rillandia-aanvoerder Arjan Koopmans aan de bal in het duel met WKH. foto Leo Adriaansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36