a fllensenlinq.nl Familieberichten ryan Ryan van Hal 18 I Maandag 14 september 2009 kijk ook op Ik ga slapen, ik ben moe Ik sluit mijn beide oogjes toe Na een periode van hoop en vrees, moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve zoon en mijn broertje Ryan van Hal 3 november 2006 12 september 2009 Middelburg: Barry en Annet van Hal-Sturm Ravi Prinsenhove 152 4336 HG Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Ryan, tijdens een dienst die gehouden zal worden donderdag 17 september om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij Ryan met elkaar gaan begraven. Na afloop van de begrafenis bent u welkom in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Overtuigd van uw medeleven, liever geeh bezoek aan huis. Kleding, doe dat aan wat u normaal ook draagt. A.u.b. geen rouwkleding. Vanwege de altijd enorme belangstelling. De steun en het medeleven is het voor ons niet mogelijk een ieder persoonlijk uit te nodigen. Wij vragen u daarom deze advertentie als persoonlijk bericht te beschouwen. Ryan Kanjer van Barry, Annet en Ravi Nu een sterretje aan de hemel dat schittert voor ons allemaal Oma Tannie Jan Schuitema en Linda Vansteenkiste Jeroen en Miranda Schuitema-Bongaards Jeanne Schuitema en Richard Corijn Ed Schuitema en Renate Hendrikse Je/a, Kwint Fons en Sonja Schuitema-Eckhardt Caro, Niek We koesteren de mooie herinneringen aan dit dappere mannetje en /even innig mee met iedereen die hem zo mist. RYAN, Hef kleinzoontje Nooit meer spelen me t de autoo tjes Nooit meer je lieve lach Nooit meer oma, omaPodi Nooit meer...wat doet dat zeer! Maar Ryan voor jou..... Nooit meer pijn Nooit meer huilen Nooit meer ziek zijn Ik heb je de laatste dagen zien lachen, in je slaap Misschien was ik er bij Een traan, maar ook blij Rust zacht, lief klein mannetje Zo dapper - en zo vee/ leed Oma, die jou nooit vergeet Waarom? dat zullen we nooit weten Eerlijk? nee da t is het nie t Jij» 2 jaartjes nog maar En je leventje is klaar!!!! Voor altijd in mijn hart jouw oma Jeanne Lieve Rvan Als we tijd in een fles hadden kunnen bewaren, maakten we die nu open en gingen samen leuke dingen doen. Nu blijft er niets anders over dan je broertje en papa en mama te ondersteunen met dit verlies. 3 november 2007 12 september 2009 Vlissingen Oma van Hal v d Peijl Opa van Hal Alice Lord Nw- en Sint Joosland Mieke vd Velde- van Hal Geen woord drukt uit de droefheid en niets geeft weer de pijn aan alles wat wij wensten en dat niet zo mocht zijn toch heeft jouw tere leven ons in het diepst geraakt en daarom lieve kleine Ryan ben jij voor ons volmaakt 12 september 2009 Serooskerke: Opa Paul en Oma Elma Sturm-Geene Middelburg: Oompie Marsal en tante Marjan Ririhena-Sturm A ja en bewi Lieve Ryan, jij bent nu het liefste en kleinste sterretje van God Aja en Dewi de lucht heeft een andere betekenis gekregen nu we jou erin zien dag kanjer wij wensen barry, annet en ravi veel liefde en sterkte ome piet henk, monique en thimar corine, jenn, kyra, julia en rowan dag kind dag bijzonder kind dag lieve Ryan Barry en Annet, Ravi heel veel sterkte toegewenst. Ricardo Lianne Soraya, Cheremy Rust zacht lieve Ryan, we zullen je nooit vergeten.. RYAN Patrick Anita Mika&ZicoV Toch nog onverwachts, is ons lieve, dappere, stoere buurjongetje van ons heengegaan. In gedachten zijn wij bij Annet, Barry, Ravi en familie in deze moeilijke tijd. Harry A Marina Rob A Tanja Lau A Maja Felicien Leijnse Ahmet A Imren Fam. de Seus Ernst A Sylvia Jen A Jannie Femke, Steven, Daisy A Kevin Ineke Egbert Ronnie, Tamara, Nino, Tara A Roan Raoul, Carolien A Sem Onze kleine buurman en grote vriend heeft het niet gered. Ryan Wat zullen we zijn gedribbel missen. Jaap en Wil Wat zal ik je missen Ryan Je vriendinnetje Mara Ronald en Ivanka Zij is gestorven zoals zij heeft geleefd. Altijd zorgend en denkend aan een ander. Nooit eens klagen. Nooit iets vragen. Alle pijn wilde zij zelf dragen. Rust nu maar uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die ik met haar mocht beleven deel ik u, met verdriet in mijn hart, mee dat is overleden mijn lieve vrouw Cornelia Johanna van Schaik-AIewijnse Corrie In de leeftijd van 55 jaar. Willem van Schaik Mijn dank gaat uit naar Dr. F.M. van Eede en medewerkers van Zorgstroom Walcheren, die Corrie de afgelopen tijd hebben verzorgd. 12 september 2009 Beatrixstraat 49 4361 EG Westkapelle Gelegenheid om afscheid van Corrie te nemen op woensdag 16 september van 11.00 tot 11.20 uur in het Verenigingsgebouw Westkapelle Herrijst, Markt 75 te Westkapelle. Aansluitend willen wij daar Corrie herinneren om 11.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop gelegenheid de familie te condoleren in boven genoemd Verenigingsgebouw. Helpen was je leven, voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Bedroefd zijn wij nu onze schoonzus en tante is overleden. Corrie Elly en Koen Peter en Anneke Coby Fred Wies en Adrie neven en nichten Westkapelle, 12 september 2009 Lieve tante Corrie We zullen je heel erg missen. Leon, Renate. Dylan, Damian. Na een jarenlange vriendschap moesten wij afscheid nemen van een lieve vriendin Corrie van Schaik lanis en Mien Minderhoud Li a de Hoop Vera Heidi Donna »i'. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze buurvrouw Corrie van Schaik "Dag lieve, dappere Cor" Jan en Nelles Kees en Yolande Jóóst en Lies Serge en Annet Sjaak en Mieneke Hendrik en Dimphie Harry en Adri Pim en Henny Coby en kinderen John en kinderen Roel en kinderen We wensen buurman Wim heel veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20